Loading

Chaty a chalupy v Zaječí

(4 objekty + 27 objektů v okolí 25 km)

Chalupa Pod vodojemem

Zaječí, v obci / ve městě
Klidné ubytování s bazénem

Ubytování u Stehlíků

Zaječí, v obci / ve městě
Komfortní apartmány v chalupě s bazénem!

Ubytování Na Vyhlídce

Zaječí, v obci / ve městě
Krásné ubytování ve zcela novém objektu

Penzion Zajíček

Zaječí, v obci / ve městě
Domek - U nás se budete cítit jako doma

Ubytování Pod Lesíkem Pavlov

Pavlov (okres Břeclav) (Zaječí 6,6 km vzdušně), na okraji ob...
Ubytování v Pavlově, blízko přehrady

Luxusní Vinařská Villa

Pavlov (okres Břeclav) (Zaječí 7,1 km vzdušně), v obci / ve městě
Luxusní vila s vinným sklípkem

Rekreační dům Lednice

Lednice (Zaječí 8,5 km vzdušně), v obci / ve městě, v centru města
Soukromí a pohodlí v Lednici

Vila Veronika

Lednice (Zaječí 8,9 km vzdušně), v rekreační oblasti, v cent...
Na lázeňské kolonádě s výhledem na park!

Vinný sklep Monty Velké Bílovice

Velké Bílovice (Zaječí 9,3 km vzdušně), mimo obce / města
Vinný sklep s neomezenou konzumací vína

Ubytování Motosklep

Velké Bílovice (Zaječí 9,3 km vzdušně), v obci / ve městě, v centru města
Moderní ubytování ve vinném sklípku
1 - 31 / 31

Chaty a chalupy Zaječí

Chaty a chalupy Zaječí 1

Rodinná dovolená v Zaječí bude plná sluníčka i vína

Pokud se alespoň trochu zajímáte o aktuální českou kinematografii, určitě Vám neunikly filmy z vinařského prostředí Jihomoravského kraje. Ty se odehrávají v menších obcích, které obklopují stovky kilometrů vinic.

Ke všemu se Vám v nich nabízejí i pohledy na krásné památky, z nichž podstatná část je známá pouze místním. Kvůli tomu si možná nakonec řeknete, že příští dovolenou s partnerem či s rodinou pojedete prožít právě tam.

Abyste se nemuseli zdlouhavě pídit po tom, na kterých místech se některý z mnoha filmů natáčel, dáme Vám jeden malý tip. Tím je dovolená v Zaječí, které je na dohled od Novomlýnských nádrží a od malebné Pálavy. Kromě pěší turistiky se v něm můžete oddávat i cyklovýletům okolo vinohradů a ochutnávkám místních vín. Kde se ale ubytovat? Třeba v levné chalupě nebo v chatě, díky které získáte prostor jak pro kvalitní relaxaci, tak pro velkou dovolenou s přáteli.

Jaké jsou levné chaty a chalupy v Zaječí?

Chaty a chalupy v Zaječí jsou cenově velmi dostupné. A to i přesto, že řada z nich se nachází přímo v centru obce, ze kterého je to blízko ke všem zajímavým památkám. Hodně oblíbené jsou tu i levné chaty a chalupy v přírodě, které Vám nabídnou naprosto úchvatné výhledy do okolní krajiny. Podle svých preferencí si v něm pronajmete i prázdninovou chatu, rekreační chalupu nebo srub.

Chaty a chalupy Zaječí 2

Místo dřevěnic a roubenek si tu lze zarezervovat typická moravská stavení s modrou podezdívkou, která jsou často doplněná o barevné zdobení. Drtivá většina těchto domů Vám nabídne opravdu velkoryse pojatý prostor, ve kterém je kuchyň s jídelnou, pohodlně zařízený obývací pokoj s televizí a gaučem a často také společenská místnost, ve které je umístěná herna.

Každý považuje za zábavné něco trochu jiného, takže v ní může být kromě knihovny i sada deskových her, hrací koutek pro děti nebo stolní fotbal a kulečník. Protože mají levné chaty a chalupy v Zaječí více oddělených ložnic, nezřídka v nich objevíte i větší množství koupelen. Ráno, ale i večer proto budete mít maximální soukromí.

Pronájmem toho lze ale získat mnohem víc. Chaty a chalupy na Jižní Moravě mívají venkovní bazény, koupací kádě, vířivky a sauny. V řadě z nich Vás majitel ubytování přivítá i v případě, že se přijedete rekreovat se svým psem.

Tipy na zajímavé procházky a výlety

Zaječí je jedno z nejzajímavějších kulturních center v této oblasti. Proto by Vás nemělo nijak překvapit, že při svých procházkách narazíte na kostel sv. Jana Křtitele a na kapli sv. Floriána. Oblíbeným cílem procházek je i malá kaple za obcí ve směru k Novým Mlýnům. Pokud byste se chtěli na místní zajímavosti podívat i z výšky, vřele Vám doporučíme výstup na rozhlednu Dalibor. Jen kousek od ní je také rozhledna Maják, takže při svých toulkách budete mít na výběr.

Pokud byste chtěli během prázdnin podniknout i něco trochu jiného, běžte si vyzkoušet střelnici v těsné blízkosti myslivny. Také tu objevíte spoustu malých i větších vinařství. Asi tím nejznámějším je Vinařství U Kapličky, které znáte z filmu Bobule. V Zaječí funguje i půjčovna kol, takže můžete podniknout cyklovýlet do otevřené přírody.

Chaty a chalupy Zaječí 3

Ubytujte se v Zaječí nebo v jeho okolí už nyní

Ať už hledáte cenově dostupnou chatu nebo chalupu v Zaječí, nebo v jeho okolí, u nás ji zaručeně najdete. Aby Vám šlo Vaše pátrání trochu lépe od ruky, připravili jsme pro Vás bezplatného online agenta, se kterým dokážete vše podstatné vyřídit za několik minut z pohodlí svého obývacího pokoje.

V jeho filtru jsou kromě základních parametrů i ty pokročilejší, které Vám umožní vybrat si chatu nebo chalupu v Zaječí přímo na míru. V nabídce máme chaty a chalupy v Zaječí s venkovním bazénem, několika ložnicemi nebo takové, které jsou vhodné pro víkendové pobyty.

V letních měsících určitě oceníte i venkovní krby, které pozvednou romantické chvíle s Vaším partnerem na zcela novou úroveň. Bez problémů se u nás ubytují i cyklisté, rybáři, motorkáři nebo lidé s omezením pohybu, kterým umožňujeme filtraci podle toho, zda mají chaty a chalupy bezbariérový přístup.

Z dovolené v Zaječí budete nepochybně nadšení. Kromě bohatého kulturního vyžití totiž získáte i opravdový klid. A pokud náhodou ne, vždy se můžete spolehnout na ten, který najdete ve zdejší čarokrásné přírodě. Proto už na nic nečekejte a přijeďte se do Zaječí při nejbližší příležitosti podívat.

Názory a doporučení

Jakub (skupina - návštěvník) 5.11.2019
vyborne
Pavel K (rodina se staršími dětmi - návštěvník) 15.8.2019
Sklipkú hodně, málo otevřených
Pája (rodina s malými dětmi - návštěvník) 6.3.2019
Spousty vinných sklípků a vinohradů