Útulné ubytování s vinotékou

Přijměte naše vroucné pozvání do chalupy Vinný sklípek u Ostřížků, nacházející se v kouzelné obci Vrbice. Ubytování je ideální pro skupinky hosty, které láká poznávání lokality samotní a zároveň i vychutnávání si vrbenských a bořetických vín.

Nabízíme Vám prostor pro strávení klidné dovolené v kraji, kde je rozvinutá cyklistika i vinařská turistika. Neméně dobře padne procházka okolím nebo nordic walking. Zaujme Vás také místní muzeum, rozhledna v Bořeticích i vzdálenější Lednicko-valtický areál s unikátními památkami. Koupání v bazénech i hipoturistika se dá dělat v obci Němčičky. V zimě si zabežkujete na upravovaných tratích.

V zrekonstruovaném vinném sklepě se umí ubytovat až 8 hostů (v rámci jedné skupinky). Ubytování tvoří jeden podkrovní apartmán s manželskou postelí v jedné ložnici a dvěma lůžky v druhé ložnici. Pro přespání 2 hosty poslouží i rozkládací pohovka v obývacím pokoji. Jídla si uvaříte v kuchyni. K používání v ní je elektrická trouba se sporákem, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba, kávovar a lednice. Nechybí koupelna se sprchovým koutem a toaletou a WiFi připojení na internet.

Malá 2-lůžková ložnice se dvěma lůžky je k dispozici v přízemí. Při ní je situována degustační místnost s krbem, lisem z roku 1871, televizorem a rádiem. Zde se také nacházejí dvě samostatné toalety. Součástí je i malá vinárna s posezením v podzemí pro umocnění zážitku při degustaci.

Přímo z apartmánu se dostanete na sluneční terasu s posezením. Letní večery si zpříjemníte grilováním. Víme Vám u nás uchovat kola. Dohodnout se umíme i na snídani během pobytu u nás nebo pohoštění z tradičních moravských specialit. Parkování aut je přímo u objektu - pro tři auta. Těšíme se na to, jak společně strávíte pěkný čas v lokalitě ,,Stráž", známé zejména kvůli pískovcovým vinným sklepům. Ještě více nás potěší ubytování ve Vinným sklípku u Ostřížků.