Hezká chaloupka s vinným sklepem

Last-minute termín 12.-18.7. za cenu 10.000kc/6 nocí/celý objekt.
Plus energie a poplatky obci.

Rozhodli jste se trávit čas na jižní Moravě, ve vesničce Vrbice, která je známá také díky lokalitě ,,Stráž"(pískovcovým vinným sklepům)? Tak Vás zveme do zrekonstruované Chaloupky pod kostelem 2.

Pokud chcete kromě lenošení i trošku rozhýbat tělo, vydejte se poznávat kraj ze sedla kola. Krajinou vede několik tras i značených vinných stezek. Obec se pyšní muzeem i dvěma dětskými hřišti. Děti zabavíte bruslením nebo výletem na Brněnskou přehradu a do Zoo Brno. V blízkosti se nachází také vodní nádrž Nové Mlýny nebo o něco dál Aqualand Moravia. Zámky, parky a jiné zajímavosti uvidíte v Lednicko-valtickém areálu. Vyhlídkové lety, půjčovna kol, rozhledna, wellness a mnoho dalšího nabízejí blízké Bořetice.

Chaloupka pod kostelem 2 sousedí s naším druhým ubytovacím zařízením. Kapacita chaloupky je přizpůsobena pro 14 hostů. V letním období pronajímáme celou chaloupku, v mimo sezóně i po těchto dvou apartmánech:

- jednom 4-lůžkovém apartmánu se dvěma lůžky a manželskou postelí. Součástí apartmánu je také koupelna se sprchovým koutem a toaletou, kuchyňský kout (s el. vařičem, ledničkou, mikrovlnnou troubou, televizí) a stůl se židlemi.

- jednom 6-lůžkovém apartmánu se třemi ložnicemi. Jedna ložnice se dvěma lůžky a televizorem, zbylé dvě s manželskou postelí a jednou přistýlkou. Ve výbavě je nechybí i kompletně zařízená kuchyně (s el. sporákem s troubou, lednicí s mrazákem, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí a sezením). Komfort poskytuje vlastní koupelna se sprchovým koutem a toaletou.

Spojení s okolím je možné přes bezplatné WiFi připojení na internet. Na uzavřeném dvoře si odpočinete na sezení pod pergolou. Využívat můžete také gril, houpačku, pískoviště, koňský povoz pro děti a vinný sklep se stolem. Víme Vám uschovat kola. Stačí už jen přijít, zaparkovat Vaše auta přímo u chaloupce a užívat si příjemný čas. Těšíme se na vás!