Loading

Chaty a chalupy ve Vrbici (okres Břeclav)

(4 objekty + 24 objektů v okolí 25 km)

Chaloupka pod kostelem 1

Vrbice (okres Břeclav), v obci / ve městě
Pronájem chalupy s vinným sklípkem

Vinný sklípek u Ostřížků

Vrbice (okres Břeclav), v obci / ve městě
Útulné ubytování s vinotékou

Ubytování u Kouřilů

Vrbice (okres Břeclav), v obci / ve městě
Komfortní ubytování s posezením u vínka!

Chaloupka pod kostelem 2

Vrbice (okres Břeclav), v obci / ve městě
Hezká chaloupka s vinným sklepem

Chalupa Terezín u Čejče

Terezín (okres Hodonín) (Vrbice (okres Břeclav) 5,4 km vzdušně), v obci / ve městě
Chalupa s vlastním vinným sklepem!

Chalupa Senline

Brumovice (okres Břeclav) (Vrbice (okres Břeclav) 5,7 km vzd...
Chalupa s bazénem, vířivkou, saunou...

Modrý sklep Velké Bílovice

Velké Bílovice (Vrbice (okres Břeclav) 5,7 km vzdušně), mimo...
Ubytování s krásnym výhledem na vinice

Vinný sklep Monty Velké Bílovice

Velké Bílovice (Vrbice (okres Břeclav) 5,8 km vzdušně), mimo...
Vinný sklep s neomezenou konzumací vína

Ubytování Motosklep

Velké Bílovice (Vrbice (okres Břeclav) 6,0 km vzdušně), v obci / ve městě, v centru...
Moderní ubytování ve vinném sklípku

Ubytování Na Sklípku

Velké Bílovice (Vrbice (okres Břeclav) 6,3 km vzdušně), na okraji obce / města
Chata s vinným sklípkem
1 - 28 / 28

Chaty a chalupy Vrbice (okres Břeclav)

Chaty a chalupy Vrbice (okres Břeclav) 1

Okuste chutě Jižní Moravy

Jihomoravský kraj máme spojený nejen s krásnou přírodou a pohostinnou kulturou, ale i se zajímavými památkami a v neposlední řadě také s vinařstvím.

V jeho jižním cípu snad neexistuje obec, která by neměla alespoň jeden menší vinohrad nebo vinný sklípek, ve kterém se schraňují výsledky zdejší celoroční práce. Nejvíce patrný je tento trend na Znojemsku, Hodonínsku a Břeclavsku. A právě do okresu Břeclav nás naše cesta vede i tentokrát.

Právě v těchto místech se nachází obec Vrbice, která je součástí jedné z nejznámějších vinařských podoblastí. Konkrétně hovoříme o té Velkopavlovické, která se rozprostírá na dohled od zvlněného terénu chráněné oblasti Pálava. Tato informace už sama o sobě slibuje úžasně podmínky pro pěší turistiku, plavání nebo rekreační jízdu na kole. Ať už plánujete víkendový pobyt, nebo se chystáte do Vrbice přijet na jarní či letní prázdniny, určitě si v ní nezapomeňte objednat levný pronájem chaty nebo chalupy. Díky tomuto kroku budete mít dostatek času na prozkoumávání okolí, ale i na rekreaci samotnou.

Ve Vrbici pocítíte folklór

Pronájem cenově dostupných chalup a chat na území Vrbice Vás potěší minimálně tím, že díky němu získáte šanci okusit život v tradičních jihomoravských staveních. Jak zdejší zvyky káží, řada rekreačních chalup, chat a prázdninových domů má bílou malbu s jasně modrou podezdívkou, která odkazuje na kořeny místní kultury. Hodně oblíbené jsou tu ale i sruby, které se zpravidla nacházejí v rekreačních oblastech poblíž vody.

Chaty a chalupy Vrbice (okres Břeclav) 2

Asi nikoho nepřekvapí ani skutečnost, že k řadě domů náleží i vinný sklípek, který je ideálním místem pro oslavy, teambuildingy a další společenské akce. Nezávisle na svém výběru v chatách a chalupách objevíte kompletně zařízenou kuchyň, kterou využije nejeden zapálený kuchař.

Připravené jídlo servírujte na jídelní stůl nebo do samostatné jídelny. Jednou z variant je i příprava občerstvení do obývacího pokoje, ve kterém pak můžete společně s ostatními sedět na pohodlné sedačce a sledovat filmy a seriály v zabudované televizi.

Někteří lidé jsou ale zvyklí chodit dříve spát, takže se mohou podle potřeby odebrat do některé ze samostatných ložnic s toaletou a sprchou nebo vanou. Když přijedou i děti, určitě oceníte venkovní prolézačky či možnost zápůjčky dětských jídelních židlí a postýlek.

Tahle místa přijďte navštívit!

Už z dálky budete moci obdivovat věž kostela sv. Jiljí. Jen kousek od něj jsou i boží muka a socha sv. Aloise. Také si ale udělejte procházku ke zdejšímu větrnému mlýnu, který je replikou jednoho z těch, které tu kdysi stávaly. Největší dominantu ale představují vinné sklepy, které se nacházejí v nitru kopce Stráž, kde zabírají několik pater pod sebou.

Z Vrbice si ale udělejte i výlet do jejího bezprostředního okolí. Těsně za katastrálním územím obce je kaple sv. Cyrila a Metoděje, Václava a Urbana, která byla jednou z filmových lokací vinařsky laděném snímku Bobule. Cestovat ale můžete i na druhou stranu, na které je Kobylí. Dobře dostupná je Vám například architektonicky zajímavá vyhlídka Kobylí vrch. Vzhledem k tomu, že nemá schody se z ní podívají do krajiny nejen maminky s kočárkem, ale i lidé s omezením pohybu. Přímo v centru je navíc Muzeum obce, které Vás seznámí se zdejší historií a kulturou, na kterou jsou místní usedlíci právoplatně hrdí.

Chaty a chalupy Vrbice (okres Břeclav) 3

Ubytování ve Vrbici seženete jedna dvě

S rezervací levných chalup a chat může být občas trochu potíž. Všechny vypadají lákavě a svým návštěvníkům nabízejí široké spektrum lákadel. Jak ale jednoduše zjistit, že Vámi vybrané zařízení disponuje pro Vás důležitými věcmi? Nemusí jít přitom jen o cenově dostupné chaty a chalupy ve Vrbici například s bezbariérovým přístupem, ale také o připojení Wi-Fi, o možnost ubytovat se v nich s Vaším psem, nebo s jiným domácím mazlíčkem.

Někteří lidé zase požadují, aby chata nebo chalupa měla vlastní krb, několik ložnic, koupelen, zahradní gril, bazén nebo alespoň vířivku, ve které by si mohli odpočinou se svými blízkými, či o samotě s partnerem. Na všechny tyto otázky dostanete odpověď, pokud použijete našeho bezplatného vyhledávacího agenta. Stačí, když do jeho filtru zadáte veškerá Vaše přání a on Vám vzápětí vybere jen takové chaty a chalupy ve Vrbici, kterým stojí věnovat Vaši plnou pozornost.

Vrbice na Vás dýchne poklidnou atmosférou, která Vám pomůže ulevit od věčného shonu a stresujícího způsobu života. Z toho důvodu byste měli k její návštěvě přizvat i svého partnera, nebo ji doporučit některému z aktivních seniorů z Vaší rodiny. Tak na zdraví!

Názory a doporučení

Lucie Kouřilová (ubytovatel) 2.7.2020
Krásná vinařská obec s mnoho vinnými sklípky.
Jarmila Dvořáková (skupina - návštěvník) 5.11.2019
Klidná obec, krásné okolí, cyklostezky, obec je v centru vinařské oblasti.
Lukáš Kordík (sólo host - návštěvník) 29.8.2019
Menší, chybí restaurce denně otevřená.
Pavel Měrka (rodina se staršími dětmi - návštěvník) 23.7.2019
Krásný výhled na všechny strany do širokého okolí.Příjemná a krásná Modrá restaurace.