Domek - U nás se budete cítit jako doma

Penzion Zajíček - to je moderní rekreační domek, který leží v srdi Jižní Moravy, ve vinařské oblasti Zaječí. U nás si můžete dokonale odpočinout ve vířivé vaně a sauně.

Načerpat novou energii můžete také výlety do okolí. Krajem vědí několik cyklostezek a turistických tras, které Vás mohou dovést až k známému Lednicko-valtickému areálu. K oblíbeným cílům turistů patří rozhledna Maják a Dalibor, kostel sv. Jana Křtitele, kaplička sv. Floriána, Retro - diskotéka a vodní dílo Nové Mlýny. V průběhu celého roku jsou oblíbené i vinařské cesty místními vinnými sklepy. Zajímavé jsou i Věstonice, kde je expozice lovců mamutů. V zimě si vychutnáte nenáročné procházky zasněženým krajem nebo zábavu v Aqualandu Moravia.

Celoročně přístupný rekreační domek Penzión Zajíček nabízí ubytování pro celkem 22 hostů. V rámci rekreačního domku jsou obytné dva podlaží - přízemí a první patro. Vybrat si u nás můžete i jednotlivé pokoje:
- 2-lůžkový pokoj s manželskou postelí,
- 4-lůžkový pokoj s manželskou postelí a dvěma oddělenými lůžky,
- 4-lůžkový pokoj se dvěma manželskými postelemi,
- 6-lůžkový pokoj se třemi manželskými postelemi,
- dva 2-lůžkové pokoje s manželskými postelemi, jednou přistýlkou a vlastním soc. zařízením mimo domku.

Pokoje jsou zařízeny útulně. Součástí každého je televizor a příslušný počet lůžek. V přízemí domku je umístěna společenská místnost s televizorem a gaučovým sezením. Odtud se dostanete i na terasu s posezením. K přípravě jídel poslouží kompletně zařízená kuchyň s plyn. sporákem s el. troubou, lednicí s mrazákem, rychlovarnou konvicí a jídelním sezením. Přízemí tvoří také 6-lůžkový pokoj a koupelna se sprchovým koutem a toaletou.

První patro je kromě spaní ve zbývajících třech ložnicích určeno na odpočívání. Výborně se zrelaxujete ve velké koupelně s infrasaunou, vířivou vanou, žehličkou a toaletou s bidetem. V prostorách celého domku jsme zajistili bezplatné WiFi připojení na internet.

Na zahradní terásce s posezením si odpočinete během pobytu u nás. K dispozici máme i gril. V suterénu ubytování se nachází lyžárna. Parkování aut jsme zajistili přímo u objektu. Těšíme se na to, jak přijdete poznávat krásy Jižní Moravy ubytováním se komfortním ubytováním u nás, v Penzionu Zajíček.