Klidné ubytování s bazénem

Útulná Chalupa Pod vodojemem se nachází v klidné obci Zaječí, obklopená malebnou okolní přírodou. Rádi u nás přivítáme rodinky s dětmi či skupinky výletníků a rekreantů, kteří si chtějí odpočinout od shonu velkoměsta.

Okolí chalupy nabízí různé možnosti, jak příjemně strávit svou dovolenou. V létě se zchladíte v nedalekých koupalištích Hustopeče, Mikulov a Břeclav. Rekreační rybáři a vyznavači vodních sportů se potěší vodní nádrži Nové Mlýny, Věstonické nádrži i Mohenovmu jezeru. Pokud máte rádi adrenalin navštivte lanový park Pirátská loď či rozhlednu Maják Přítluky. Milovníkům historie doporučujeme výlet na krásný zámek Lednice, zříceniny hradu Děvičky a zaujme Vás i zámek Mikulov. V muzeu Dolní Věstonice a regionálním muzeu v Mikulově se zas dozvíte něco nového o regionu. Lyžovačku si užijete v 23 km vzdáleném lyžařském středisku Uhřice.

Chalupa nabízí celoroční ubytování pro 12 hostů. Disponuje příjemnou obývací místností s pohovkou, televizí a jídelním posezením, který tvoří tři stoly s dvanácti židlemi. Součástí místnosti je moderně zařízená kuchyňka vybavená sklokeramickou varnou deskou, elektrickou troubou, rychlovarnou konvicí, mikrovlnnou troubou, lednicí s mrazákem a myčkou nádobí.

Přes obývací místnost se dostanete do tří 4-lůžkových ložnic. Ve dvou z nich se vyspíte na manželské posteli a dvou samostatných postelích. Ve třetí ložnici se nachází manželská postel s palandou. V každém pokoji je televize a v případě potřeby Vám připravíme dětskou postýlku či dětskou jídelní židli. Komfort Vám zaručí dvě koupelny se sprchovým koutem a toaletou a jedna samostatná toaleta umístěna ve vstupní hale. Samozřejmostí je bezplatné WiFi připojení na internet.

Společné chvíle si vychutnáte na zastřešené terase, lavičkách a dřevěných lavicích se stoly pod slunečníky. Sluníčko si vychutnáte z lehátek a po opalování se zchladíte v zahradním bazénu. K přípravě oblíbených jídel můžete využít gril a kotlík. Dětičky se zabaví na pískovišti, houpačce a s různými dětskými hračkami. Příjemnou atmosféru dotváří krásná, rozlehlá zahrada a stromy v areálu. Kola a lyže si odložíte v místnosti ve vstupní hale, ve které je dostupný stolní tenis. Své auta si zaparkujete přímo u chalupy.

Věříme, že u nás strávíte klidný, oddechový čas a zas se k nám rádi vrátíte. Těšíme se na Vás v Chalupě Pod vodojemem.