Komfortní apartmány v chalupě s bazénem!

Máte rádi dovolenou v kruhu nejbližších, plnou zábavy v bazénu či hraním šipek, případně odpočíváním na posezení i zahradní houpačce? Zveme Vás do Ubytování u Stehlíků, které je situováno v obci Zaječí, na Jižní Moravě.

U nás se určitě nebudete nudit. Dobře padne procházka okolím nebo jízdy na kole po značených trasách. Rovněž zde dopřejete Vašim chuťovým buňkám degustaci kvalitního vínka. Neobíďte ani známé památky Lednicko-Valtického areálu - Zámek Lednice s upraveným parkem, Zámek Valtice i Janův hrad. Zajímavá je také návštěva Mikulova. Během léta si zaplavte ve vodní nádrži Nové Mlýny i v bazénech koupaliště Němčičky. Rybáře nadchne možnost lovu na rybníku Šutrák. V zimě si přibalte na cestu brusle na led.

Celoročně Vás ubytujeme v našem Ubytování u Stehlíků, které disponuje celkovou kapacitou pro 14 osob. Ubytování je možné pronajmout po jednotlivých apartmánech se samostatnými vchody:
- přízemní Apartmán 1 pro maximálně 6 hostů, tvořený je 2-lůžkovou ložnicí s manželskou postelí a 4-lůžkovou ložnicí s manželskou postelí a dvěma lůžky.
- podkrovní Apartmán 2 pro 8 osob, kde jsou k užívání tři ložnice - jedna 2-lůžková s manželskou postelí a dvě 3-lůžkové s manželskou postelí a jedním lůžkem. V rámci jedné větší ložnice je obývací prostor s pohovkou.

V každém apartmánu je kromě ložnicové části umístěna také kompletně zařízená kuchyně. V ní se nachází keramická varná deska, el. trouba, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, lednice s mrazákem a jídelní posezení. V přízemním apartmánu je také myčka nádobí. Pěkné chvíle prožijete v obývacím pokoji s televizorem s kabelovým příjmem, gaučovým sezením v přízemí, v podkroví zas v obývacím prostoru. Součástí každého apartmánu je vlastní koupelna se sprchovým koutem a samostatná toaleta. Přízemní apartmán je dovybaven i vanou. V celém objektu jsme zajistili bezplatné WiFi připojení na internet.

V exteriéru ubytování můžete odpočívat na posezení na terase nebo zahradní houpačce. Spolu s dětmi si zaplavete ve venkovním bazénu nebo se zahrajete šipky. Vynikající pokrmy si připravíte na grilu, ohništi a zahradním krbu. Můžeme Vám také zapůjčit kola a uchovat Vám Vaše sportovní potřeby v uzamykatelném prostoru. Zároveň Vám u nás poslouží i dětská postýlka. Řidiče potěšíme parkováním přímo ve dvoře. Těšíme se na Vás!