Loading

Chaty a chalupy ve Velkých Bílovicích

(5 objektů + 24 objektů v okolí 25 km)

Ubytování u Míši

Velké Bílovice, na okraji obce / města
Chata s vinným sklípkem

Modrý sklep Velké Bílovice

Velké Bílovice, mimo obce / města, u vody
Ubytování s krásnym výhledem na vinice

Ubytování Motosklep

Velké Bílovice, v obci / ve městě, v centru města
Moderní ubytování ve vinném sklípku

Chata Daniela

Velké Bílovice, v obci / ve městě, v chatové osadě
Apartmánová chata s terasou a saunou

Vinný sklep Monty Velké Bílovice

Velké Bílovice, mimo obce / města
Vinný sklep s neomezenou konzumací vína

Vinařství U sv. Kříže

Prušánky (Velké Bílovice 6,5 km vzdušně), na okraji obce / města
Za vínem a pohodou do Nechor

Ubytování u Kouřilů

Vrbice (okres Břeclav) (Velké Bílovice 7,2 km vzdušně), v ob...
Komfortní ubytování s posezením u vínka!

Vinný sklípek u Ostřížků

Vrbice (okres Břeclav) (Velké Bílovice 7,2 km vzdušně), v obci / ve městě
Útulné ubytování s vinotékou

Chaloupka pod kostelem 1

Vrbice (okres Břeclav) (Velké Bílovice 7,6 km vzdušně), v ob...
Nově zrekonstruované apartmány v chalupě

Chaloupka pod kostelem 2

Vrbice (okres Břeclav) (Velké Bílovice 7,6 km vzdušně), v ob...
Hezká chaloupka s vinným sklepem
1 - 29 / 29

Chaty a chalupy Velké Bílovice

Chaty a chalupy Velké Bílovice 1

Dovolená ve Velkých Bílovicích – Kultura, památky i atraktivní zážitky

Je jen málo destinací u nás, které by byly vhodné pro jarní nebo letní dovolenou, tak, jako je tomu v případě Velkých Bílovic. Toto město v okrese Břeclav totiž vyzařuje veškeré atributy, které si lze spojit s rozmanitou a bohatou jihomoravskou kulturou.

Díky dobrému napojení na silniční tahy je to z nich navíc kousek k chráněné krajinné oblasti Pálava a k Lednicko-valtickému areálu, který je jednou z perel světového seznamu UNESCO. Poblíž centra města je navíc vodní nádrž Velký Bílovec. Ta je vhodná především k rybolovu, takže se tu mohou ubytovat i vášniví rybáři. Musejí se ale chovat podle jasně stanovených pravidel.

Ve Velkých Bílovicích se bude líbit ale i rodinám s dětmi a větším partám přátel. Ve městě je čilý turistický a civilní ruch. Ten ale nedosahuje takové výše, že by Vám způsoboval jakýkoliv diskomfort. Proto je docela dobře možné o Velkých Bílovicích uvažovat i v případě, že se chystáte na velký relaxační pobyt. Určitě je ale pro Vás výhodné zamluvit si svou dovolenou ve Velkých Bílovicích s dostatečným předstihem. Jen tak získáte možnost prožít ji v cenově dostupných chatách a chalupách, jejichž pronájem Vám kromě nižší ceny poskytne i spoustu dalších zajímavých výhod.

Velké Bílovice z pohledu výbavy rekreačních objektů

Ve Velkých Bílovicích si vyberete z široké palety různých druhů chalup a chat. Na své si proto přijdou jak milovníci tradičních zařízení, tak ti, kteří se rádi uchýlí do prázdninových domů, srubů nebo do chat a chalup v rekreačních oblastech. Těm zejména nahrává poloha nedaleko vody. V posledních několika letech je velmi trendy pronajímat si levné chaty a chalupy ve Velkých Bílovicích, ke kterým náleží i vinný sklep.

Chaty a chalupy Velké Bílovice 2

Každé ze zmíněných zařízení Vám nabídne několik oddělených ložnic s vlastní koupelnou. Díky tomu se nemusíte bát přijet i s větší skupinou lidí, ve které panují rozdílné biorytmy a zvyklosti, které se týkají spánku. Ostatní si mohou mezi tím dále užívat společnou zábavu v obývacím pokoji s televizí a pohovkou.

Když dojde občerstvení, během okamžiku si ho zvládnete dodělat v plně vybavené kuchyni. V některých objektech můžete svou zábavu přesunout i do herny se stolním fotbalem a ping-pongem, k venkovnímu bazénu, do sauny či vířivky.

Atraktivní místa Velkých Bílovic

Na první pohled Vás upoutá kostel Narození Panny Marie, který neodmyslitelně dotváří siluetu města. Také zde stávala tvrz, která však dnes není volně přístupná. Abyste poznali něco z místní historie a kultury, zavítejte do Městského vlastivědného muzea, ve kterém si prohlédnete dokonce i kroje. V současné době jsou ale nejvíce ceněné Habánské sklepy, jejichž vznik se datuje do počátků 17. století.

Když budete mít štěstí, během roku ve Velkých Bílovicích narazíte na spoustu zajímavých akcí. Na přelomu léta a podzimu se zde pravidelně konají krojované hody. Také se tu drží i Hodky a Zahrávání hodů, které se s nimi neodmyslitelně spojují. Na začátku roku se můžete zúčastnit i akce Ze sklepa do sklepa, při které v organizované skupině okusíte vína místních vinařů. Vzhledem k dlouholeté vinařské tradici nesmíme zapomínat ani na Svatomartinské slavnosti, během kterých se ochutnává Svatomartinské víno. Drtivá většina těchto událostí je doplněná o výborné místní pokrmy a o živou cimbálovou hudbu.

Chaty a chalupy Velké Bílovice 3

Hledání nejlepších chat a chalup ve Velkých Bílovicích začíná!

Když už nyní víte, proč Velké Bílovice navštívit, je vhodné začít přemýšlet o tom, jaké cenově dostupné chatě nebo chalupě dáte přednost. Protože víme, že rozhodování nemusí být vždycky zcela snadné, obraťte se na našeho online vyhledávacího agenta, který je pro všechny zájemce o pohodovou dovolenou ve Velkých Bílovicích zdarma.

Ať už v nich plánujete víkendový pobyt, velký zájezd seniorů, cyklistů či motorkářů, nebo Vám jde o bezbariérové ubytování, pobyt se saunou, které bude blízko u vody, u nás najdete přesně to, co hledáte.

Do Velkých Bílovic by měli zavítat všichni, kteří touží po poznávání jihomoravského folklóru. Vzhledem k množství akcí, které se ve městě konají do nich lze přijet takřka celý rok. Proto se můžete těšit na kupu nevšedních zážitků.

Názory a doporučení

Simona Suchá (ubytovatel) 16.3.2020
V obci Velké Bílovice je nejvíce vinařů z celé ČR. Každoročně zde probíhá akce Za vinařem do Velkých Bílovic, která probíhá od dubna do září. Tato akce znamená, že každý týden má otevřeno 5 vinařství, kam můžete přijít a projít celou degustaci vinařství, dát si skleničku nebo rovnou celou lahev.