Loading

Chaty a chalupy v Lednicko-valtickém areálu

(27 objektů)

Modrý sklep Velké Bílovice

Velké Bílovice, mimo obce / města, u vody
Ubytování s krásnym výhledem na vinice

Ubytování u Míši

Velké Bílovice, na okraji obce / města
Chata s vinným sklípkem

Rekreační dům Hlohovec

Hlohovec, na okraji obce / města, u vody
V klidném a atraktivním prostředí!

Vila Veronika

Lednice, v rekreační oblasti, v centru města
Na lázeňské kolonádě s výhledem na park!

Ubytování Na Vyhlídce

Zaječí, v obci / ve městě
Krásné ubytování ve zcela novém objektu

Chaloupka pod kostelem 2

Vrbice (okres Břeclav), v obci / ve městě
Hezká chaloupka s vinným sklepem

Chalupa Březí

Březí (okres Břeclav), na okraji obce / města, v centru města
Chalupa se dvěma bazény a wellnessem!

Vinný sklep s apartmány u Kvěchů

Bavory, v rekreační oblasti
Apartmány v chalupě s vinným sklípkem

Chalupa Pod vodojemem

Zaječí, v obci / ve městě
Klidné ubytování s bazénem

Ubytování VITIS Valtice

Valtice, v obci / ve městě
VITIS Valtice - dovolená ve městě vína
1 - 27 / 27

Chaty a chalupy v Lednicko-valtickém areálu

Chaty a chalupy v Lednicko-valtickém areálu 1

Komorní dovolená v Lednicko-valtickém areálu? Jedině ta v chatě nebo v chalupě

Ať už plánujete prázdninový pobyt na jarní prázdniny, na Velikonoce nebo jenom na víkend, vždy je potřeba věnovat dostatečnou pozornost výběru zajímavé lokace. Zatímco na vesnici byste se mohli po několika dnech začít trochu nudit, ve městě zas nedokážete mnohdy zcela vypnout. Existuje tedy nějaký přijatelný kompromis?

Samozřejmě. Tedy, pokud si pro letošní dovolenou vyberete prázdninový pobyt v chatě nebo v chalupě v Lednicko-valtickém areálu. Ten Vám nabídne nejen úctyhodné množství památek a dalších volnočasových aktivit, ale zároveň Vám umožní poklidný pobyt v otevřené přírodě. Což je ideální jak pro rodinné výlety, tak pro prázdninové pobyty s partnerem či přáteli. Větší chaty a rekreační střediska navíc nahrávají i plánování svateb. Co víc si tedy může člověk přát?

Úžasná úroveň levných chat a chalup

Levné chaty a chalupy v Lednicko-valtickém areálu Vám nabídnou velkou spoustu vychytávek a možností. Kromě toho, že si můžete vybrat, zda preferujete venkovskou chalupu, rekreační chatu, roubenku nebo domek na samotě u rybníku či u lesa, se jde poohlížet po konkrétním vybavení domu. Každé zařízení je přitom jiné, takže se Vám otevírají brány k tisícům různých variací a možností.

Chaty a chalupy v Lednicko-valtickém areálu 2

V základní výbavě každé chalupy i chaty je plně funkční kuchyň s jídelnou, obývací pokoj s televizí a pohovkou, několik ložnic a jedna nebo více koupelen. V ostatních oblastech ale už záleží jen na provozovateli, zda Vám dá k dispozici zahradu s posezením, altánkem a grilem, terasu, venkovní bazén, saunu, koupací káď či vířivku.

Hodně oblíbené jsou i chaty a chalupy s hernou, ve které se zabavíte hraním šipek, stolního fotbálku nebo kulečníkem. V chatách a chalupách se navíc ubytujete i se psem nebo i s jiným domácím zvířetem, které si získalo přízeň Vaší rodiny. Nic Vám proto nebrání v tom, abyste si svou dovolenou vychutnali naplno.

Kde je najdete?

Mohlo by se na první pohled zdát, že levné chalupy jsou v Lednicko-valtickém areálu skryté. Minimálně, v porovnání s ostatními typy ubytovacích kapacit. Opak je ale pravdou. Řadu z nich najdete třeba v Dolních Bojanovicích, které jsou pár kilometrů od Hodonína. Jejich největším tahákem je tradiční Slovácká chalupa a několik malých božích muk. Během chvíle se navíc ocitnete v Masarykově muzeu nebo v Zoologické zahradě Hodonín.

Za zvážení stojí i pronájem chaty nebo chalupy v Perné, která zasahuje do chráněné krajinné oblasti Pálava. Konkrétně do části, ve které se nachází Děvín-Kotel-Soutěska. Během teplých dnů se navíc svlažíte v Novomlýnských nádržích, po kterých se svezete i lodí. Mimo hlavní turistické trasy jsou i Vrbice, ve kterých jsou romantické vinné sklepy. Dobře Vám bude ale i v nejjižnějším cípu Jihomoravského kraje, ve kterém je Lanžhot. Kousek od jeho centra je zámeček Lány a prales Ranšpurk. Velmi pěkný je i Cahnov-Soutok a zámeček Pohansko.

Chaty a chalupy v Lednicko-valtickém areálu 3

Rezervace prázdninového ubytování v Lednicko-valtickém areálu

Ještě, než si odjedete užívat je potřeba pořádně plánovat. Kromě místa, do kterého pojedete se hodí mít v rukávu namyšlený i nějaký pěkný výlet. Kdo to má ale všechno stíhat, když musíte vedle práce zvládat i běžnou péči o domov a rodinu? Aby pro Vás zařizování Vašich dnů volna nebylo zbytečně velkým strašákem, využijte bezplatných služeb našeho vyhledávacího agenta. S jeho pomocí dokážete najít levné ubytování Lednicko-valtického areálu během několika minut.

Kromě lokace a data příjezdu do vyhledávače zadejte i další speciální požadavky, které na své ubytování v chatě či v chalupě máte. Kromě počtu ložnic mezi ně patří i připojení Wi-Fi, ubytování s bezbariérovým přístupem nebo filtrace v nabídce kapacit, které disponují vlastním bazénem. S větším předstihem si u nás zarezervujete i chaty a chalupy volné na svátky. Vaše přání je nám rozkazem.

Ubytování v chatách a chalupách má rozhodně svou budoucnost. Kromě toho, že to z nich budete mít blízko do okolní přírody Vás vyjdou podstatně levněji než hotel. Všechno důležité si v nich navíc nastavíte zcela podle sebe, takže budete mít dovolenou ušitou takřka na míru Vašim potřebám.

Názory a doporučení

Martin Hrubeš (ubytovatel) 8.4.2020
V okruhu 3 km - Pálavské kopce, Novomlýnské nádrže, Archeopark Pavlov. Do 20 km - Aqualand Morávia, Mikulov, Hustopeče, Lednicko -Valtický areál, Slunečný vrch a nepřeberné množství vinařských vesnic a vesniček.
Kateřina Uhlířová (ubytovatel) 17.3.2020
Cyklistický ráj lužních lesů a vinařských oblastí. Cyklostezky: Pohansko, soutok Moravy a Dyje, lužní lesy, Mikulčice, Lednicko- valtický areál. Zámek Lednice, Janův hrad, Kolonáda Reistna, Dianin chrám, Hubertus, Tři grácie a další.
Simona Suchá (ubytovatel) 16.3.2020
Celý region je ideální místo na cyklo i pěší výlety. Najdete zde velkou síť cyklostezek a spoustu míst k navštívení.
Vladislava Ilčíková (ubytovatel) 12.3.2020
Jak již bylo uvedeno máme zde Pálavu,Lednicko-valtický areál, cyklostezky propojené s Rakouskem a spoustu památek.
Jitka Kvěchová (ubytovatel) 9.3.2020
V dosahu 5 km město Mikulov, zámek Mikulov, koupaliště Riviera Mikulov a koupaliště Březí. Novomlýnské nádrže, Aqualand Moravia. Navštívit můžete Svatý kopeček v Mikulově, Zámek Lednice, Zámek Valtice, Spousty cyklistických stezek i sklípků.
Marcela Vepřeková (ubytovatel) 6.3.2020
Lednicko-valtický areál v našem regionu je území se spoustou historických památek a krásné přírody.Protkán vinicemi a vinnými sklípky už od dob našich předků. Region zalitý sluncem,který byl roku 1996 zapsán do Seznamu světového přírodního a kulturního dědictví UNESCO.
Ludmila Machová (ubytovatel) 21.2.2020
Velmi oblíbená je cykloturistika po celém okolí. Návštěva Valtického zámku a města Mikulov. Na koupání je vhodná Novomlýnská nádrž u Pálavy a Aquapark Pasohlávky. Oblíbebé je i lanové centrum Břeclav-Poštorná.
Ivana Fic Tomanová (ubytovatel) 18.2.2020
Malebný region plný slunce, vína, piva a cyklostezek.
Bc. Iveta Ondrouchová (ubytovatel) 17.2.2020
Lednicko-valtický areál je oblíbený díky množství Lichtenštejnských památek, ale také díky krásné přírodě.
Petr Tydlačka (ubytovatel) 5.2.2020
Tvrdonice se nachází v okrese Břeclav. Z dálnice D2 sjezd Břeclav - směr Hodonín je to do Tvrdonic 5,5 km, tedy ideální místo pro ubytování těch, kteří míří do Lednicko-valtického areálu, Mikulova, Vídně či Strážnice. Pro cyklisty máme připraveny tři krásné výlety na Zámeček Pohansko, Mikulčické vykopávky a soutok řek Dyje a Moravy. Pro výletníky pak výlety na Lichtenštejnské panství, kde během dvou dnů navštívíte více jak 10 historických staveb. V okolí je několik historických či nově vybudovaných rozhleden. Potěšíme i milovníky rybaření. Regionem protékají řeky Morava, Dyje a Kyjovka. V okolí je velké množství štěrkovišť.
Ladislav Tesařík (ubytovatel) 25.1.2020
V blízkém okolí najdete Lužní les, který vás zavede k řece Moravě. Po jeho proudu docílíte historie Lichtenštejnského rodu. Bíle Karpaty sousedního Slovenska a Pálavu máte v dojezdové i dohledné vzdálenosti.
Hana Kučerová (ubytovatel) 20.1.2020
Cykloturistika, památky, vinařství.
Naděžda Madarászová (ubytovatel) 5.1.2020
Návštěva Mikulova, Lednice, Valtice, kousek do Rakouska, Therma lázně.
Jarmila Dvořáková (skupina - návštěvník) 5.11.2019
Sklepy, Břeclav, Lednice, Pohansko...
Miloslav Rájek (starší pár - návštěvník) 14.10.2019
Vše
Jana Černá (starší pár - návštěvník) 9.10.2019
Výborné,bučák skvělý
Lucie Vrbíková (ubytovatel) 8.10.2019
Myslím že není co hodnotit, absolutní bomba.
Adriana Horváthová (skupina - návštěvník) 7.10.2019
Pro sportovní nadšence nabízí Pálava plno aktivit, ale nejenom oni si zde najdou to své. Je zde možnost návštěvy památek, hrady, zámky a samozřejmě vinné sklepy, kde lze příjemně zakončit večer.
Zdeňka (mladý pár - návštěvník) 4.10.2019
Super
Kristina Šrejmová (mladý pár - návštěvník) 3.10.2019
Oblast Pálavy je super, milí lidé, výborné víno...
Jarmila Matusova (skupina - návštěvník) 1.10.2019
Pálava, Bořetice, zámek Lednice, Zaječí.
Darina Unzeitigová (starší pár - návštěvník) 27.9.2019
skvělé cyklistické trasy ,vše v dosahu -směr Valtice,Lednice,Mikulov,Zaječice,Pavlov
Zdenek Peroutka (starší pár - návštěvník) 27.9.2019
Pálava je nadherna
Yveta Jančovičová (starší pár - návštěvník) 25.9.2019
kulturní vyžití super, výborné cyklotrasy
David Tomek (ubytovatel) 24.9.2019
Mikulovská a Velkopavlovická oblast je plná vinic, sklípků, slunce, cyklostezek... Nedaleko odtud se nachází Lednicko-Valtický areál, vodní nádrž Nové Mlýny, Pálavské vrchy, aquapark Pasohlávky...
Alois Matela (starší pár - návštěvník) 22.9.2019
Nádhera.
Dana Mecnerová (mladý pár - návštěvník) 18.9.2019
velmi pozitivní
Jana Koutná (skupina - návštěvník) 15.9.2019
Restaurace Valtice 1001
Jana Lincová (mladý pár - návštěvník) 10.9.2019
Rozhodně doporučuji navštívit vinobraní v Mikulově
Michaela Blažková (rodina s malými dětmi - návštěvník) 9.9.2019
cca 9km se nachází Mikulov, dále je v blízkosti Lednicko-Valtický areál, propast Macocha cca 1hodinu autem.....