Loading

Apartmány v Lednicko-valtickém areálu

(34 objektů)

Apartmán Natálie

Zaječí, v obci / ve městě
Klimatizovaný apartmán s bazénem

Apartmány Pálavská riviéra

Pavlov (okres Břeclav), na okraji obce / města, u vody
Klidné místo s krásným výhledem na vodu

Ubytování u Bařinů

Bořetice (okres Břeclav), na okraji obce / města
Apartmány v lokalitě vinných sklípků

Ubytování Na Stodole

Milovice (okres Břeclav), v obci / ve městě
Apartmány s bazénem a vinným sklípkem

Ubytování Na Kozinci

Perná, na okraji obce / města
Apartmán v klidném prostředí

Ubytování u Marty

Šakvice, v obci / ve městě, v centru města
Moderní apartmány za skvělou cenu

Apartmán LIVI

Mikulov, v obci / ve městě, v centru města
Teplo domova v apartmánu u amfiteátru

Apartmány U Šilhanů

Podivín, v obci / ve městě, v centru města
Ubytování s bazénem v srdci Jižní Moravy

Apartmán Lednice

Lednice, v obci / ve městě, v centru města
Ubytování u zámku!

Apartmán Lenka

Mikulov, v obci / ve městě
Apartmán v blízkosti centra města
1 - 34 / 34

Apartmány v Lednicko-valtickém areálu

Apartmány v Lednicko-valtickém areálu 1

Atraktivní dovolená v Lednicko-valtickém areálu pro celou rodinu

Chcete svým dětem něco ukázat a zároveň je možná taky něco naučit? V tom případě neexistuje lepší způsob, jak to udělat než ten, že je vezmete na prázdniny do Lednicko-valtického areálu. Tato památka, která je zapsaná na světovém seznamu UNESCO, na ně tak zapůsobí, že z nich budou největší premianti ve třídě. Navíc máte jistotu, že během pobytu budou mít tolik impulzů, že se nebudou ani chvíli nudit.

Je přitom zcela na Vás, zda je vezmete podívat přímo do epicentra dění čili ke dvěma zámkům v Lednici a ve Valticích, nebo je povedete mimo hlavní trasy a ukážete jim jejich blízké okolí. Ani jedna z těchto variant není špatně. Záleží tedy jen na Vás, jak přesně by měla Vaše rodinná dovolená v Lednicko-valtickém areálu vypadat. Než se ale vydáte přímo na místo, bylo by moudré si předem zarezervovat cenově dostupný apartmán. Kromě toho, že Vás vyjde na zlomek ceny, než za jakou byste pořídili hotel v něm budete mít dokonalý klid a soukromí.

Co Vám apartmány Lednicko-valtického areálu nabízí?

Levné apartmány v Lednicko-valtickém areálu jsou skvělou volbou jak pro letní, tak pro zimní dovolenou s rodinou či ve dvou. Mohou být ve městě, ale setkáte se s nimi i na okrajích vesnic, které jsou obklopené romantickou přírodou. Pokud jde o apartmánové domy, v nich budete mít k dispozici venkovní bazén, posezení s grilem a v některých případech i altánek.

Apartmány v Lednicko-valtickém areálu 2

Každý typ apartmánů je pak ve své podstatě běžný byt s kuchyní, jídelnou, obývacím pokojem s televizí a pohovkou, koupelnou s WC a několika ložnicemi pro hosty. Někteří zřizovatelé myslí i na to, že k nim budou jezdit rodiny s opravdu malými dětmi, takže pro ně udělali dětský koutek se stavebnicemi a dalšími hračkami nebo hernu s šipkami a ping-pongem. Větší apartmánové komplexy mohou mít i vlastní parkoviště a půjčovnu kol, koloběžek, lodí nebo šlapadel.

Tipy na vhodná místa k ubytování

Pokud se Vám myšlenka pobytu v Lednicko-valtickém areálu zalíbila, jistě se začnete zajímat o to, kam přesně byste se měli zajet podívat. Kdyby bylo na nás, doporučili bychom Vám apartmány v Mikulově. Toto malé jihomoravské město na hranicích s Rakouskem má kromě reprezentativního zámku i vyhlídku Kozí hrádek, rozsáhlý židovský hřbitov, svatý kopeček a Dietrichsteinskou hrobku.

Nedaleko centra dění je také město Břeclav. V ní se běžte podívat do zámku nebo na památkově chráněnou budovu cukrovaru. Dětem i dospělým by se mohlo líbit také Muzeum pod vodárnou a Lichtenštejnský dům. Jen o několik kilometrů dál jsou Mikulčice, ve kterých je uznávané archeologické naleziště, které je bohaté na předměty z období Velkomoravské říše. Proto se běžte podívat na sousoší sv. Cyrila a Metoděje, na Slovanské hradiště, na kříž a oltář Cyrilometodějské pouti a na půdorys kostela Slovanského hradiska.

Abyste mohli strávit více času s rodinou

Plánování dovolené, zvlášť té rodinné, nemusí být vždycky úplná hračka. Mnohdy to znamená hodiny a hodiny hledání a porovnávání všech nabídek, ze kterých Vám může jít hlava trochu kolem. Ještě v případě, kdy potřebujete skloubit několik různých požadavků na ubytování současně.

Apartmány v Lednicko-valtickém areálu 3

My naštěstí známe dobré a jednoduché řešení, které Vás bude stát maximálně několik minut Vašeho času. Během hledání použijte našeho vyhledávacího agenta. Kromě toho, že je online je pro Vás zcela zdarma. Vše potřebné proto dokážete vyřídit i z tepla Vaší postele. Aby mohlo vyhledávání bez problému fungovat, zadejte, že hledáte apartmány v Lednicko-valtickém areálu. Máte-li nějaká další přání, mezi která může patřit několik ložnic, koupelen, bezbariérový přístup nebo ubytování s domácím zvířetem, nezapomeňte je taktéž zadat do filtru. Posléze už jen čekejte na to, jaké Vám náš systém předloží nabídky. Nakonec dokončete rezervaci a máte všechno hotovo. Snadné, že?

Při zařizování dovolené se už nemusíte stresovat tím, že musíte řešit spoustu věcí najednou. S naším systémem Vám celý proces zabere maximálně deset minut. Ušetřený čas pak můžete investovat třeba do čtení pohádek dětem před spaním, nebo učením toho, jak se jezdí na kole. Což bude skvělá příprava na to, abyste si Lednicko-valtický areál společně projeli křížem krážem.

Názory a doporučení

Martin Hrubeš (ubytovatel) 3.4.2020
V okruhu 3 km - Pálavské kopce, Novomlýnské nádrže, Archeopark Pavlov. Do 20 km - Aqualand Morávia, Mikulov, Hustopeče, Lednicko -Valtický areál, Slunečný vrch a nepřeberné množství vinařských vesnic a vesniček.
Kateřina Uhlířová (ubytovatel) 17.3.2020
Cyklistický ráj lužních lesů a vinařských oblastí. Cyklostezky: Pohansko, soutok Moravy a Dyje, lužní lesy, Mikulčice, Lednicko- valtický areál. Zámek Lednice, Janův hrad, Kolonáda Reistna, Dianin chrám, Hubertus, Tři grácie a další.
Simona Suchá (ubytovatel) 16.3.2020
Celý region je ideální místo na cyklo i pěší výlety. Najdete zde velkou síť cyklostezek a spoustu míst k navštívení.
Vladislava Ilčíková (ubytovatel) 12.3.2020
Jak již bylo uvedeno máme zde Pálavu,Lednicko-valtický areál, cyklostezky propojené s Rakouskem a spoustu památek.
Jitka Kvěchová (ubytovatel) 9.3.2020
V dosahu 5 km město Mikulov, zámek Mikulov, koupaliště Riviera Mikulov a koupaliště Březí. Novomlýnské nádrže, Aqualand Moravia. Navštívit můžete Svatý kopeček v Mikulově, Zámek Lednice, Zámek Valtice, Spousty cyklistických stezek i sklípků.
Marcela Vepřeková (ubytovatel) 6.3.2020
Lednicko-valtický areál v našem regionu je území se spoustou historických památek a krásné přírody.Protkán vinicemi a vinnými sklípky už od dob našich předků. Region zalitý sluncem,který byl roku 1996 zapsán do Seznamu světového přírodního a kulturního dědictví UNESCO.
Frantisek Hajek (sólo host - návštěvník) 6.3.2020
Super
Ludmila Machová (ubytovatel) 21.2.2020
Velmi oblíbená je cykloturistika po celém okolí. Návštěva Valtického zámku a města Mikulov. Na koupání je vhodná Novomlýnská nádrž u Pálavy a Aquapark Pasohlávky. Oblíbebé je i lanové centrum Břeclav-Poštorná.
Ivana Fic Tomanová (ubytovatel) 18.2.2020
Malebný region plný slunce, vína, piva a cyklostezek.
Bc. Iveta Ondrouchová (ubytovatel) 17.2.2020
Lednicko-valtický areál je oblíbený díky množství Lichtenštejnských památek, ale také díky krásné přírodě.
Petr Tydlačka (ubytovatel) 5.2.2020
Tvrdonice se nachází v okrese Břeclav. Z dálnice D2 sjezd Břeclav - směr Hodonín je to do Tvrdonic 5,5 km, tedy ideální místo pro ubytování těch, kteří míří do Lednicko-valtického areálu, Mikulova, Vídně či Strážnice. Pro cyklisty máme připraveny tři krásné výlety na Zámeček Pohansko, Mikulčické vykopávky a soutok řek Dyje a Moravy. Pro výletníky pak výlety na Lichtenštejnské panství, kde během dvou dnů navštívíte více jak 10 historických staveb. V okolí je několik historických či nově vybudovaných rozhleden. Potěšíme i milovníky rybaření. Regionem protékají řeky Morava, Dyje a Kyjovka. V okolí je velké množství štěrkovišť.
Ladislav Tesařík (ubytovatel) 25.1.2020
V blízkém okolí najdete Lužní les, který vás zavede k řece Moravě. Po jeho proudu docílíte historie Lichtenštejnského rodu. Bíle Karpaty sousedního Slovenska a Pálavu máte v dojezdové i dohledné vzdálenosti.
Hana Kučerová (ubytovatel) 20.1.2020
Cykloturistika, památky, vinařství.
Naděžda Madarászová (ubytovatel) 5.1.2020
Návštěva Mikulova, Lednice, Valtice, kousek do Rakouska, Therma lázně.
Jarmila Dvořáková (skupina - návštěvník) 5.11.2019
Sklepy, Břeclav, Lednice, Pohansko...
Miloslav Rájek (starší pár - návštěvník) 14.10.2019
Vše
Jana Černá (starší pár - návštěvník) 9.10.2019
Výborné,bučák skvělý
Lucie Vrbíková (ubytovatel) 8.10.2019
Myslím že není co hodnotit, absolutní bomba.
Adriana Horváthová (skupina - návštěvník) 7.10.2019
Pro sportovní nadšence nabízí Pálava plno aktivit, ale nejenom oni si zde najdou to své. Je zde možnost návštěvy památek, hrady, zámky a samozřejmě vinné sklepy, kde lze příjemně zakončit večer.
Zdeňka (mladý pár - návštěvník) 4.10.2019
Super
Kristina Šrejmová (mladý pár - návštěvník) 3.10.2019
Oblast Pálavy je super, milí lidé, výborné víno...
Jarmila Matusova (skupina - návštěvník) 1.10.2019
Pálava, Bořetice, zámek Lednice, Zaječí.
Darina Unzeitigová (starší pár - návštěvník) 27.9.2019
skvělé cyklistické trasy ,vše v dosahu -směr Valtice,Lednice,Mikulov,Zaječice,Pavlov
Zdenek Peroutka (starší pár - návštěvník) 27.9.2019
Pálava je nadherna
Yveta Jančovičová (starší pár - návštěvník) 25.9.2019
kulturní vyžití super, výborné cyklotrasy
David Tomek (ubytovatel) 24.9.2019
Mikulovská a Velkopavlovická oblast je plná vinic, sklípků, slunce, cyklostezek... Nedaleko odtud se nachází Lednicko-Valtický areál, vodní nádrž Nové Mlýny, Pálavské vrchy, aquapark Pasohlávky...
Alois Matela (starší pár - návštěvník) 22.9.2019
Nádhera.
Dana Mecnerová (mladý pár - návštěvník) 18.9.2019
velmi pozitivní
Jana Koutná (skupina - návštěvník) 15.9.2019
Restaurace Valtice 1001
Jana Lincová (mladý pár - návštěvník) 10.9.2019
Rozhodně doporučuji navštívit vinobraní v Mikulově