50 m od vstupu do zámecké záhrady

Zveme Vás do našeho rodinného Penzionu u Zámku, který se nachází 50 m od vstupu do zámecké zahrady, přímo v centru města Lednice. Atrakce přímo na dosah spolu s komfortním vybavením penzionu udělají Vaši dovolenou nezapomenutelnou.

Nejen zámecká zahrada, jakož i Zámek Lednice samotný sloužil jako letní sídlo, nesený v duchu anglické gotiky. Určitě nevynechejte i další součásti Lednicko-Valtického areálu. I ze sedla kola poznáte město Mikulov. Zchladit se během horkých letních dnů můžete v Novymlýnskej nádrži u Pálavy nebo v bazénech Aquaparku Pasohlávky. Zajímavé jsou také - mučírna, bylinková zahrada, jeskyně v Mikulově, muzem hraček, vinné sklepy a mnoho jiného. Nejen během zimy si zajezdíte na koni nebo využijete běžky na tratích okolím.

Celoročně Vás ubytujeme v našem Penzionu u Zámku, který disponuje kapacitou pro celkem 42 hostů (28 pevných lůžek a 18 přistýlek). Vybrat si u nás můžete ze:
- šesti 2-lůžkových pokojů, každý s manželskou postelí,
- tří 4-lůžkových apartmánů, se dvěma 2-lůžkovými ložnicemi s manželskou postelí v každé.

Každý pokoj i apartmán jsou vybaveny televizí se satelitním příjmem, ledničkou a klimatizací. Součástí každé ubytovací jednotky je také vlastní koupelna se sprchovým koutem a toaletou. V pokojích můžete využít dvě přistýlky v podobě matrace ve vyvýšeném prostoru - mezonetu, v rámci apartmánu se pokaždé nachází jedna přistýlka v podobě rozhladacího křesla. Apartmány jsou dovybaveny kuchyní se sklokeramickou deskou, mikrovlnkou, rychlovarnou konvicí, jídelním stolem a nádobím. V celém objektu je zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet.

Rekreanti mohou využívat i společnou, plně vybavenou kuchyň s el. spotřebiči (sklokeramickou deskou, mikrovlnkou, rychlovarnou konvicí), kuchyňským nádobím a jídelním sezením. Děti se zahrají s hračkami. Víme Vám uschovat i zapůjčit kola, případně zajistit dětskou postýlku a vysokou židličku. Parkování v uzavřeném dvoře penzionu je samozřejmostí. Stačí už jen ,,namíchat správné ingredience"- dobrou náladu a Vás, a přežít příjemný čas u nás. Těšíme se na Vás!