Nově zrekonstruované apartmány v chalupě

Naše nově zrekonstruovaná Chaloupka pod kostelem 1 se nachází v hezké obci na jižní Moravě, ve vesničce Vrbice. Chaloupka disponuje vlastním vinným sklepem a hernou nejen pro děti.

Podél vinných sklepů vede několik tras vhodných na byciklování nebo i pěší turistiku. Přímo v obci se dozvíte co-to z historie v muzeu nebo se s dětmi zabavíte na dětském hřišti. V létě se zchladíte ve vzdálenější vodní nádrži Nové Mlýny i na koupališti Němčičky. Solná jeskyně nebo návštěva bylinkového ráje ve firmě v obci Čejkovice zpestří Váš pobyt. Nevynechejte ani návštěvu Lednicko-valtického areálu. V zimě se zahřejete pohárem vínka nebo procházkou obcí.

V naší domácké Chaloupce pod kostelem 1 máme k dispozici ubytování pro 12 hostů. Vybrat si můžete z těchto apartmánů (v létě pronajímaných většinou jako jeden celek):
- jednoho 2-lůžkového apartmánu se dvěma lůžky a rozkládací pohovkou pro dvě osoby. Součástí je také LCD televizor, koupelna se sprchovým koutem a toaletou, kuchyňský kout (s el. vařičem, ledničkou, mikrovlnnou troubou a rychlovarnou konvicí) a stůl se židlemi.

- jednoho 8-lůžkového apartmánu s manželskou postelí v jedné ložnici, manželskou postelí a palandou v druhé ložnici a dvěma přistýlkami na gauči v obývacím pokoji. V rámci obývacího pokoje využijete i televizor a děti se zabaví v dětském koutku s hračkami. Přirozeně, i zde si můžete uvařit jídla v kompletně zařízené kuchyni (s plyn. sporákem s troubou, lednicí s mrazákem, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí, kávovarem a sezením). Nechybí koupelna s toaletou.

V celém objektu jsme zajistili WiFi připojení na internet zdarma. Na uzavřeném dvoře máte kromě absolutního soukromí i klid během sezení. K užívání je gril, houpačka i pískoviště. Nevytápěná herna se šipkami a stolním tenisem slouží i pro uschování kol. Hezký čas Vás potěší při degustaci vína ve vinárně. Exteriérové aktivity jsou společné pro všechny hosty. Parkování aut je vyřešeno - až čtyři zaparkujete přímo u objektu. Těšíme se na Vás!