Klidné prostředí, chata blízko vody

Jste vášniví cyklisté nebo rybáři? Našli jste perfektní místo na opuštění Vašeho každodenního stereotypu. Pojďte se ubytovat do Chaty u rybníka, která se nachází ve vinařské oblasti, na okraji města Lanžhot.

Ze sedla kola si tak užijete náš Jihomoravský kraj, ve kterém objevíte všechny jeho krásy. Stačí i nenáročná procházka do lužních lesů, navštívit zámek Lednice, poznat historii na Janovém hradě. Pokud preferujete rybolov, v blízkosti máte možnost lovu ryb na soukromých a svazových vodách. V létě si zaplavete v bazénech koupališť Břeclav a Hodonín. V blízkosti se nachází několik pohostinství a restaurací, ve kterých můžete trávit čas během chladnějších zimních večerů.

Pronajmout si celou chatu může během celého roku 6 až maximálně 10 osob. Většinou preferujeme týdenní pobyty, ale mimo sezónu se umíme dohodnout i na kratší dobu. Už při vstupu do naší útulné chaty si odpočinete ve společenské místnosti. Večer si tu zatopíte v krbu, zahrajete společenské hry nebo si prohlédnete seriál v televizoru z gaučového sezení. Po rozložení slouží gauč jako přistýlka pro dvě osoby. Teplé či studené pokrmy si připravíte v nadstandardně vybavené kuchyni s jídelním sezením.

Probrat se v naší pohodlné posteli můžete v jedné ze tří ložnic. K užívání je 2-lůžková se samostatnými lůžky, 2-lůžková s manželskou postelí a východem na terasu i 2-lůžková s palandou. K dispozici máme další dvě přistýlky. Komfort našim hostům poskytuje koupelna se sprchovým koutem a samostatná toaleta. Bezplatné WiFi připojení na internet je u nás samozřejmostí.

Upravená zahrádka umožňuje prostor na odpočinek na venkovním posezení na terase. U nás můžete používat gril i ohniště. Zabezpečená je také dětská postýlka s vysokou židličkou, pračka a žehlička. Vymezily jsme prostor pro Vaše auta - možnost zaparkovat jejich přímo u Chaty u rybníka. Přijďte, neprohloupíte. Těšíme se na Vás!