Penzion s venkovním bazénem!

Srdečně Vás zveme do našeho rodinného Penzionu U Melišů, který se nachází v jihomoravské obci Týnec. Obec patří mezi nejstarší v okrese Břeclav a dosud je známá zejména díky své důležité úloze během husitských bojů. V současnosti ji mají v oblibě především cyklisté, nakolik jí vede populární cyklistická trasa.

Celoročně Vám nabízíme útulné ubytování s celkovou kapacitou 16 lůžek v těchto pokojích:
- čtyř 2-lůžkových pokojích,
- jednom 4-lůžkovém pokoji,
- jednom 4-lůžkovém rodinném pokoji s 2 ložnicemi (sklep).

Ve všech pokojích najdete televizi, rádio a samostatné postele, které se dají v případě potřeby spojit v manželské lůžko. Kromě dvou 2-lůžkových pokojů (disponujících koupelnami s vanou a toaletou) využijete v každém pokoji koupelnu se sprchovým koutem a toaletou.

Pro všechny hosty je zařízená prostorná společenská místnost s televizí a jídelním sezením. V případě zájmu Vám v ní můžeme servírovat snídani. Druhá společenská místnost je vybavena televizí se satelitním příjmem a DVD přehrávačem, společenskými hrami, sezením a billiardem. Také může posloužit jako konferenční místnost (po dohodě). V celém objektu jsme zajistili bezplatné WiFi připojení na internet.

Pěkná zahrada a hřejivé sluneční paprsky Vás vylákají do zahrady. Relaxovat a zchladit se dá ve venkovním bazénu, ocení ho nejen děti, ale i dospělí. Odpočinek na terase s posezením, opékání slaniny či buřtů nad ohništěm, čerstvý vzduch a domácí atmosféra našeho penzionu, to vše Vám vytvoří nezapomenutelnou pohodovou atmosféru, na kterou budete s láskou vzpomínat. Na dětičky jsme samozřejmě nezapomněli, dosytosti se vyřádí na dětském hřišti s prolézačkami a houpačkou. Přímo u objektu zaparkujete svá auta.

Fantastická poloha ubytování Vás vyžene i mimo náš areál. Ať už se projdete po okolí nebo nasednete na kolo a vyrazíte i do vzdálenějších koutů, krásy zdejší přírody a různorodé atrakce či památky Vás nenechají chladnými. Během horkých dní se vykoupete a osvěžíte v Jezeře Moravská Nová Ves, Rybníku Lužák či na Koupališti Břeclav. Doporučujeme Vám zastavit se také ve Vinařském muzeu Mikulčice, při Rozhledně Mikulčice nebo se projít Přírodní rezervací Skařiny. Zámek Břeclav, Hodonín, Holičské Megality, Lanové centrum Hájenka Park i Bylinkový ráj Sonnentor také stojí za zmínku.

Jak sami vidíte, zajímavých možností trávení Vašeho volného času u nás najdete více než dost. Věříme, že pobyt v Penzionu U Melišů si skutečně vychutnáte a opět se k nám rádi vrátíte! Těšíme se na Vaši návštěvu!