Stylový, komfortní penzion s bazénem

Nový Penzion u Kyjovky je situován v čarokrásné jihomoravské obci Týnec, která je pověstná svou pohostinností, bohatým kulturním dědictvím, folklórem či malebnými vinnými sklípky.

Penzion Vám celoročně nabízí komfortní ubytování s celkovou kapacitou pro 19 hostů. Připraveny jsou zde pro Vás celkem 2 apartmány a 3 pokoje. Vybrat si můžete mezi:
- dvěma 4-lůžkovými apartmány s manželskou postelí a dvěma samostatnými lůžky s možností přistýlky na rozkládacím křesle alebo
- třemi 2-lůžkovými pokoji se dvěma samostatnými lůžky s možností přistýlky na rozkládacím křesle.

Všechny ubytovací jednotky jsou kromě příslušného počtu lůžek vybaveny kuchyňským koutem s elektrickým vařičem, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí a ledničkou. K dispozici máte také klimatizaci, která je za poplatek. Samozřejmostí je i vlastní koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Apartmány jsou navíc se dvěma samostatnými ložnicemi, oddělené pevnými dveřmi.

Ubytovaný hosté mohou využívat společenskou místnost s posezením na tradičních dřevěných lavicích se stoly a velkou televizí. Příjemnou atmosféru dotváří teplo a praskot ohně z krbu.

V prostorné zahradě naleznete venkovní posezení pod pergolou a svůj den si můžete zpříjemnit přípravou oblíbených grilovaných pochutin na grilu. Děti se vyřádí na čerstvém vzduchu v dětském domku a na houpačce. V horkých letních měsících oceníte parádní 6 m bazén a pohodlné opalovací lehátka.

V celém objektu je zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet. V případě potřeby Vám připravíme dětskou postýlku a vysokou jídelní židli. V areálu penzionu se nachází také uzamykatelná kolárna s nabíječkou na elektrokola. Auta si pohodlně zaparkujete u penzionu.

Své volné chvíle strávíte procházkami či túrami nádhernou přírodou. Přímo přes obec vede značená cyklostezka. Doporučujeme Vám navštívit Přírodní park Mikulčický luh, Přírodní rezervaci Skarinou, Rozhlednu Mikulčice, Zámek Břeclav, Přírodní rezervaci Stupava, Holičský zámek či Zámek Hodonín. Pokud Vás zajímá historie, jděte se podívat do Vinařského muzea Mikulčice, Městského muzea Lanžhot či Městského muzea a galerie Břeclav. Zasloužený relax si dopřejete v blízkých Lázních Hodonín či na koupalištích Břeclav a Hodonín. Rekreační rybáři si rybaření vychutnají na Jezeře Moravská Nová Ves i Rybníku Lužák.

Věříme, že u nás strávíte krásnou dovolenou a domů si odnesete kopu nezapomenutelných dojmů a zážitků. Už nyní se na Vás těšíme v našem Penzionu u Kyjovky.