Penzion s restaurací a vinným sklepem!

Penzion a restaurace Čičina Tvrdonice se nachází v obci Tvrdonice, v okrese Břeclav. Obec leží na hranicích se Slovenskem a v blízkosti rakouských hranic, od města Břeclav ji dělí jen 10 km a blízko je i Hodonín (16 km).

Během celého roku nabízíme ubytování v penzionu s celkovou kapacitou pro 46 hostů. Penzion, který se nachází v areálu přírodního amfiteátru, je vhodný pro dovolenkové pobyty a pořádáme u nás i oslavy a firemní akce. K dispozici jsou Vám tyto pokoje:
- jeden 2-lůžkový apartmán s jednou ložnicí,
- jeden 2-lůžkový bezbariérový pokoj,
- čtyři 2-lůžkové pokoje
- čtyři 2-lůžkové pokoje s manželským lůžkem,
- šest 3-lůžkových pokojů,
- jeden 3-lůžkový pokoj s manželským lůžkem,
- jeden 4-lůžkový pokoj,
- jeden 5-lůžkový pokoj.

Každý z pokojů disponuje vlastní koupelnou se sprchovým koutem a toaletou. Všechny 2-lůžkové a 3-lůžkové pokoje jsou klimatizovány (a také vytápěny klimatizací). V apartmáne nájdete tiež pohodlnú pohovku. V celém penzionu je pro Vás zajištěn bezplatný WiFi internet. Za mírný příplatek Vám poskytneme dětskou postýlku.

V penzionu najdete společenskou místnost s krbem, televizí a pohovkou. K dispozici je Vám během dne i restaurace s terasou (snídaně jsou zahrnuty v ceně, obědy a večeře si vyberete z nabídky). Teplé a studené nápoje pro Vás připravíme v baru. V případě, že pořádáte setkání pro větší počet lidí, nabízíme Vám vinný sklep (až 45 osob) nebo celou restauraci (kapacita 90 osob). Na oficiální jednání pro Vás připravíme zasedací místnost pro 12 osob. Diposnujeme i promítací a zvukovou technikou.

Pokud jste rádi aktivní, máte u nás možnost zahrát si tenis nebo fotbal. Nově je v areálu penzionu vystavěn i posilovací dvorek. Děti si volný čas zkrátí hrou v dětském koutku uvnitř nebo na hřišti v areálu. Ve vinném sklepě se pravidelně konají řízené degustace. Při skupině min. 10 osob si můžete degustaci objednat kdykoliv. Samozřejmostí je uzamykatelný prostor vyhrazený pro odkládání kol. Kola a elektrokola Vám také zapůjčíme. Až 25 aut je možné zaparkovat na kamerou hlídaném parkovišti.

Nacházíme se v areálu přírodního amfiteátru, kde se konají již 65 let Tvrdonské národopisné slavnosti a také různé hudební festivaly. Rádi pro Vás zajistíme dopravu minibusem na výlety do okolí. Doporučujeme navštívit například Lednicko-valtický areál (zámky Valtice a Lednice, Minaret, Dianin chrám, zámeček Pohansko). K oblíbeným turistickým cílům patří i soutok Dyje a Moravy a CHKO Pálava, kde můžete vyjít k zřícenině Děvičky. Většinu těchto výletů je možné absolvovat i na kole. S dětmi se můžete vydat do ZOO Hodonín nebo do lanového parku Hájenka Břeclav. V létě se zchladíte na koupalištích Břeclav a Hodonín nebo si užijete přírodní koupání na některém z jezer a rybníků v okolí.

Na víkendový pobyt, dovolenou, menší či větší akci, Penzion a restaurace Čičina Tvrdonice určitě vyhoví Vašim potřebám. Těšíme se na Vás!