Moderně zařízené pokoje v penzionu

Přijměte pozvání do rodinného penzionu, který se nachází v prostorách našeho známého vinařství - do Penzionu ve Vinařství Maláník-Osička ***. I díky vynikající lokalitě "Těšické Budy", v obci Mikulčice si u nás přijdou na své všichni, kteří touží poznat krásy Jižní Moravy.

Oblast je známá také díky folklórním akcím a vinařským tradicím, které můžete na vlastní kůži vyzkoušet přímo u nás. Za kulturními památkami se vydejte po cyklostezkách nebo i naučných chodnících okolím. V blízkosti se nachází Janův hrad i Zámek Lednice. Nejen tyto pamětihodnosti jsou součástí Lednicko-Valtického areálu, zapsaného na seznamu UNESCO. I z Rozhledny Mikulčice je jedinečný výhled na kraj. Oblíbeným místem ke koupání je Cihelna Lužice. V zimě Vás zahřeje běžkování na upravovaných tratích.

Celoročně Vám nabízíme unikátní možnost ubytovat se v Penzionu ve Vinařství Maláník-Osička ***, který disponuje maximální kapacitou pro 15 hostů. Perfektní je tak pro rodinky s dětmi či skupinky přátel a známých. Vybrat si u nás můžete:
- jeden 2-lůžkový pokoj se dvěma samostatnými lůžky a pohovkou,
- dva 3-lůžkové pokoje se třemi samostatnými lůžky,
- jeden 5-lůžkový pokoj s pěti samostatnými lůžky a pohovkou.

Každý pokoj je útulný a poskytuje výborné místo na relax. Ve výbavě každého se nachází televizor a šatní skříň. Součástí každého pokoje je vlastní koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Ve všech prostorách penzionu jsme zajistili bezplatné WiFi připojení na internet.

Společný čas s přáteli si dokonale užijete při trávení chvil ve společenské místnosti s masivním krbem, televizorem a velkým jídelním sezením. Připravit si fantastické jídla víte v nadstandardně vybavené kuchyni s keramickou varnou deskou, el. troubou, lednicí s mrazákem, mikrovlnnou troubou, rýchovarnou konvicí a toasterem.

V exteriéru ubytování je k dispozici prostorná sluneční terasa s posezením. Pokud rádi grilujete, zapůjčíme Vám přenosný gril. Ráno si umíte dopřát snídani. Parkování vozidel je zajištěno přímo u našem penzionu. Zaujala Vás nabídka přežít čas u nás? Neváhejte, kontaktujte nás. Už nyní se na Vás těšíme v Penzionu ve Vinařství Maláník-Osička ***.