Loading

Apartmány v Pavlově (okres Břeclav)

(4 objekty + 31 objektů v okolí 25 km)

Apartmány Pálavská riviéra

Pavlov (okres Břeclav), na okraji obce / města, u vody
Klidné místo s krásným výhledem na vodu

Apartmán u pláže s terasou

Pavlov (okres Břeclav), v obci / ve městě, u vody
Terasa s výhledem na přehradu

Ubytování Johanka v Pavlově

Pavlov (okres Břeclav), v obci / ve městě, v centru města
Apartmán skvělý pro vinařskou turistiku

Ubytování Za Vinicí Pavlov

Pavlov (okres Břeclav), v obci / ve městě
Komfortné apartmány ve vinařské obci

Ubytování Na Stodole

Milovice (okres Břeclav) (Pavlov (okres Břeclav) 3,0 km vzdu...
Apartmány s bazénem a vinným sklípkem

Apartmány Amaris

Strachotín (Pavlov (okres Břeclav) 3,5 km vzdušně), na okraji obce / města, u jezera
Na Moravském dvoře - jako u moře

Ubytování u Marty

Šakvice (Pavlov (okres Břeclav) 3,9 km vzdušně), v obci / ve městě, v centru města
Moderní apartmány za skvělou cenu

Ubytování Na Kozinci

Perná (Pavlov (okres Břeclav) 4,0 km vzdušně), na okraji obce / města
Apartmán v klidném prostředí

Ubytování u Lysoňků

Klentnice (Pavlov (okres Břeclav) 4,1 km vzdušně), v obci / ve městě, u aquaparku
Apartmány s bazénem ve vinařské oblasti!

Apartmán Natálie

Zaječí (Pavlov (okres Břeclav) 6,6 km vzdušně), v obci / ve městě
Klimatizovaný apartmán s bazénem
1 - 35 / 35

Apartmány Pavlov (okres Břeclav)

Apartmány Pavlov (okres Břeclav) 1

Na Pálavu v každém ročním období

Uvažujete nad tím, že byste se chtěli vydat na průzkum chráněné krajinné oblasti Pálava? V tom případě můžete mírně tápat v tom, která z obcí v jejím blízkém okolí je pro Vás ta pravá. Kdyby to záleželo na nás, doporučili bychom Vám rodinnou dovolenou nebo romantický pobyt v Pavlově.

Vzhledem k tomu, že se tato obec v okrese Břeclav nachází přímo pod přírodním parkem, lze se občas setkat i s jeho mírně odlišným místopisným názvem, ve kterém vystupuje jako Pavlovské vrchy.

Důvodem, proč je tato oblast vhodná pro trávení víkendových, ale i dlouhodobých jarních a letních pobytů spočívá v tom, že má výborné podmínky jak pro cykloturistiku a pěší výlety, tak pro provozování dalších druhů sportů. Tomu nahrává především skutečnost, že je Pavlov na dohled od vodní nádrže Nové Mlýny, která je považovaná za jedno z nejlepších prázdninových středisek na území Moravy. Abyste si mohli plně vychutnat všechny možnosti, které Vám dovolená v této vinařské obci nabízí, pronajměte si v ní cenově dostupný apartmán. Kromě toho, že se do něj vejde více lidí Vám poskytne pohodlí a klid. A to i během zimy.

Apartmány v Pavlově – jeden lepší než druhý

Levné apartmány v Pavlově jsou ohromně žádané. Z toho důvodu na ně narazíte prakticky na každém kroku. Některé z nich jsou v centru obce, čímž pádem se dostanete do přímého kontaktu s místními. Jiné jsou u vody a v rekreačních oblastech, do kterých přijíždějí hlavně lidé odjinud.

Apartmány Pavlov (okres Břeclav) 2

Po stránce výbavy Vám každý levný apartmán, který v Pavlově najdete, nabídne něco trochu jiného. Naprostým základem je několik oddělených ložnic s pohodlnou postelí a skříní. Některé mají dokonce i televizi, ve které lze přehrávat seriály a filmy hned po probuzení nebo v čase těsně před spaním.

Každý apartmán má také svoji koupelnu, kompletně zařízenou kuchyň s jídelnou a obývací pokoj. V něm bývá kromě pohovky a krbu také malá herna pro děti a dospělé. Kdo touží po opravdu kvalitním odpočinku, tomu bychom doporučili rezervaci apartmánů v Pavlově, které mají zahradní posezení s grilem, venkovní bazén nebo vířivku. Výhodou mnoha z nich je také skutečnost, že v nich může být i pes.

Atrakce v Pavlově, které stojí za to navštívit

V centru obce si povšimněte kostela sv. Barbory. Do katastrálního území Pavlova ale patří i Archeopark Pavlov, který Vás seznámí s historií nejstaršího osídlení této oblasti. Vzhledem k tomu, že se tu našla spousta zajímavých nálezů se jedná o velmi poučný program, který Vám zabere i několik hodin v kuse. Nesmíme ale zapomínat ani na zříceninu hradu Děvičky, která se tyčí na jednom z Pavlovských kopců. Kromě toho, že je z něj krásný výhled do krajiny Vás upoutá i zachovanými zbytky některých obvodových zdí.

Kdybyste se od Děviček chtěli projít po hřebeni tohoto návrší, zhruba v půlce cesty dorazíte k vysílači Děvín. Ten je zároveň nejvyšším bodem Pálavy. Dospělá společnost se může vydat i po stopách zdejších vinařství. Pro romantické chvíle strávené ve dvou se hodí i pronájem loďky, ve které společně vyplujete na vodní hladinu jednoho z Novomlýnských jezer.

Apartmány Pavlov (okres Břeclav) 3

Prohlédněte si nejlepší apartmány v Pavlově už nyní!

Abyste měli oproti ostatním výletníkům náskok, je vhodné jednat trochu s předstihem a zamluvit si svůj vysněný apartmán v Pavlově co nejdříve. Jen tak budete mít jistotu, že si ho nezarezervuje někdo jiný. Také se díky tomu zvyšuje šance, že ho získáte za příznivější cenu.

Aby Vám šla práce lépe od ruky, pro vyhledávání použijte našeho online agenta, který je pro Vás zcela zdarma. Během několika vteřin Vám dokáže doporučit cenově dostupné apartmány v Pavlově, které mají bezbariérový přístup nebo Wi-Fi internet

S rozmachem chování domácích mazlíčků se čím dál tím častěji setkáváme i s apartmány, které jsou nakloněné prázdninám na Pálavě se psem či jiným domácím zvířetem. Jak tedy můžete vidět, Pavlov je žhavým kandidátem na TOP destinaci pro letní dovolenou. V Pavlově se snoubí tradice s atraktivní historií a čarokrásnou přírodou. Na své si v něm navíc přijdou i cyklisté a lidé, kteří preferují luxusní prázdninové pobyty. Jedná se tedy o sázku na jistotu, se kterou nikdy nešlápnete vedle.

Názory a doporučení

Žaneta Tetourová (mladý pár - návštěvník) 14.2.2020
Úžasná obec, mnoho možností na výlety i s dětmi.
Naděžda Madarászová (ubytovatel) 5.1.2020
Archeopark, Dívčí hrad, vodní sporty, sklípky s ochutnávkou vína.
Adriana Horváthová (skupina - návštěvník) 7.10.2019
Palov je malebná vinařská obec na Moravě s krásným okolím.
Jiří Marek (skupina - návštěvník) 2.9.2019
Super