Luxusní apartmány s výhledem na Pálavu

Apartmány pod Pálavou najdete v obci Starovičky, v okrese Břeclav, v Jihomoravském kraji. Tato oblast je známá svým vínem. Obec leží v blízkosti vodní nádrže Nové Mlýny a CHKO Pálava.

Přímo v obci naleznete sportovní areál, jehož součástí je také dětské hřiště. Příjemnou procházku si užijete okolím obce, mezi mandloněmi a meruňkami. Pokud preferujete kolo, napojíte se zde například na cyklotrasu "krajem André", která Vás provede přes vinice a pole a po cestě natrefíte na mnoho zajímavých míst, například levandulovou farmu, bylinkový ráj Sonnentor, rozhledny (Vyhlídka U obrázku, Slunečná, Kraví hora) a mnoho vinných sklepů a areálů včetně Stálé vinařské expozice v Domě u Synků v Hustopečích. Z mnoha historicky významných památek zmíníme samozřejmě Ledicko-valtický areál, zámky Mikulov a Břeclav nebo hrad a zámek Dolní Kounice. Letní horka zvládnete snadněji na koupališti Hustopeče nebo u přehrady Nové Mlýny, Aqualand Moravia Pasohlávky Vám umožní koupání a zábavu ve vodě celoročně. Pokud máte pobyt u nás naplánovaný na zimu, zimní sporty si procvičíte na svahu v Němčičkách.

Během celého roku je Vám k dispozici ubytování v apartmánech, čtyři apartmány najdete v přízemí a čtyři v patře. Každý z osmi apartmánů je vhodný až pro 5 osob a disponuje vlastním posezením na terase, ze které je výhled na Pálavské vrchy a okolí.

Apartmány jsou téměř stejné, dispozičně i zařízením. V obývací místnosti s televizí je umístěna pohovka, která po rozložení slouží jako manželská postel. Nachází se zde i jídelní stůl a kuchyňský kout, který je kompletně vybaven včetně keramické varné desky, mikrovlnné trouby, rychlovarné konvice a lednice s mrazákem. V ložnici si odpočinete na třech samostatných lůžkách. Samozřejmou součástí apartmánu je koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Ke každému apartmánu náleží vlastní posezení na terase, na kterou se dostanete z obývací místnosti. V celém objektu je zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet.

Součástí budovy je také vinný sklep, kde najdete kóje s vínem, každý apartmán má vlastní kóji, od které dostanete klíč a tak si můžete kdykoliv vychutnat lahodné víno. Kromě teras u apartmánů najdete u objektu větší zastřešenou terasu s posezením, zde můžete grilovat i v případě, že Vás překvapí déšť. Děti se zahrají na hřišti s pískovištěm, houpačkami a hračkami. Cyklisté jistě ocení přístřešek na odkládání kol. Ke každému apartmánu náleží jedno parkovací místo.

Komfortní apartmány s ideální polohou na jižní Moravě, přesně takové jsou Apartmány pod Pálavou. Rádi Vás u nás přivítáme!