Moderní apartmány vhodné pro páry,rodiny

Jste srdečně zváni na trávení jedinečných chvil do města vína, meruněk a živých folklorních tradic - do Velkých Pavlovic, do moderně zařízených Apartmánů JitRo. I díky unikátní poloze máte na dosah všechny atrakce v okolí.

Jste ten typ, co rád poznává kraj pěší chůzí, ze sedla kola, případně si dá řádně ,,do těla" po naučných stezkách? U nás tuto možnost ocení vášniví milovníci aktivních dovolených. Vydejte se na rozhlednu Slunečná u Velkých Pavlovic i ke Kapli sv. Urbana. Po stopách historie pak dorazíte až k Baroknímu kostelu Nanebevzetí Panny Marie. V létě si zaplavete v nedalekém koupališti v Němčičkách nebo Hustopečích, Aqualandii Moravia u Pasohlávek i Vodní nádrži Nové Mlýny.

Během čtyř ročních období si u nás přijdete na své v Apartmánech JitRo. Celková kapacita ubytování je přizpůsobena pro 12 hostů:
- jeden 2-lůžkový apartmán s manželskou postelí,
- dva 2-lůžkové apartmány s manželskou postelí a rozkládací pohovkou sloužící pro přespání 1- 2 osob,
- jednoho 4-lůžkového apartmánu s manželskou postelí a kvalitní palandou.

Apartmány jsou kromě lůžek vybaveny také televizorem s kabelovým příjmem. Uvařit si můžete v kompletně zařízené kuchyni se sklokeramickou varnou deskou, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí, ledničkou s mrazákem, toustovačem a jídelním posezením. Součástí každého apartmánu je vlastní koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Spojení s okolním světem zajištěné prostřednictvím bezplatného WiFi připojení na internet.

Odpočiňte si na venkovním posezení na terase. Užívejte si krásný čas u nás. Můžeme Vám zapůjčit dětskou židličku a uschovat Vaše kola v uzamykatelném průjezdu. Potěšíme i řidiče, kteří svá vozidla zaparkují přímo u objektu.

Už si představujete, jak u sklenky kvalitního vínka pozorujete západ slunce? Přijďte k nám do Apartmánů JitRo. Těšíme se na Vás!