Ubytovna ve sportovním areálu - centrum!

Srdečně Vás zveme do naší Ubytovny TJ Slavoj Velké Pavlovice, nacházející se v centru vinařského města Velké Pavlovice v Jihomoravském kraji. Město se těší velké oblibě pro svůj bohatý kulturní život a zachování tradic ve spojení s modernizací.

Celoročně Vám nabízíme ubytování s kapacitou 61 lůžek v budově, která je součástí sportovního areálu TJ Slavoj. V areálu objevíte i restauraci, společenskou sál a několik sportovních ploch. Ubytování je proto přímo stvořené pro turisty, cyklisty, a také na různorodé oslavy, sportovní soustředění, školení, semináře, školní výlety, ale i rodinné dovolené. Klidný spánek si můžete dopřát v těchto pokojích:
- osmi 2-lůžkových pokojích
- deseti 4-lůžkových pokojích
- jednom 5-lůžkovém pokoji.

Kromě samostatných lůžek disponují pokoje koupelnami se sprchovým koutem a toaletou. Jeden 4-lůžkový pokoj má svou vlastní koupelnu, ostatní pokoje mezi sebou sociální zařízení sdílejí po párech. V celém objektu jsme zajistili bezplatné WiFi připojení na internet.

Restaurace SPORT je známá svou vyhlášenou domácí kuchyní. Kromě klasického celodenního stravování v ní lze v případě zájmu připravit pohoštění na různé příležitosti nebo balíčky na cestu. Při ubytování větších skupin je při vícedenních pobytech možné využívat i společenskou sál, a to jako společenskou místnost. Vejde se sem až 50 hostů, pro které máme připraveno velké posezení a televizi s DVD přehrávačem. Poslouží Vám ještě 2 lednice a rychlovarná konvice.

Čerstvý vzduch Vás vyžene do exteriéru s posezením ale především rozsáhlými sportovními plochami, ideálními na zahrání si tenisu či fotbalu. Cyklisté odloží svá kola v úschovně na to určené a auta zaparkujete přímo u objektu.

Rádi Vám pomůžeme zajistit degustaci a posezení v některém z přilehlých vinných sklepů, kterých je v okolí víc než dost. Sluneční jih Moravy je přece známý svými kvalitními domácími víny, určitě proto nevynechejte návštěvu Vinných sklepů Františka Lotrinského. Výhled z Rozhledny Slunečná a a Kraví hora také stojí za zmínku, jakož i Lanový park Pirátská loď, Domeček T. G. Masaryka, Zámek Čejkovice, Bylinkový ráj Sonnentor, Zámek Lednice či Archeopark Pavlov. V Mahenovom a Křivém jezeře se v létě příjemně osvěžíte, v zimních měsících se vylyžujete díky Lyžařskému vleku Němčičky.

Jak sami vidíte, skutečně každý si zde přijde na své. Věříme, že pobyt strávený v Ubytovně TJ Slavoj Velké Pavlovice si zamilujete a opět se k nám rádi vrátíte! Těšíme se na Vaši návštěvu!