Loading

Apartmány na Lednicku

(33 objektů)

Ubytování Na Stodole

Milovice (okres Břeclav), v obci / ve městě
Apartmány s bazénem a vinným sklípkem

Ubytování U Babičky

Hlohovec, na okraji obce / města, u vody
Apartmán v Lednicko Valtickém areálu !

Ubytování u Bařinů

Bořetice (okres Břeclav), na okraji obce / města
Apartmány v lokalitě vinných sklípků

Apartmán Natálie

Zaječí, v obci / ve městě
Klimatizovaný apartmán s bazénem

Apartmány pod Pálavou

Starovičky, na okraji obce / města
Luxusní apartmány s výhledem na Pálavu

Apartmán Lednice

Lednice, v obci / ve městě, v centru města
Ubytování u zámku!

Apartmán Ilona

Mikulov, v obci / ve městě
Apartmán s balkonem na jižní Moravě

Apartmány JitRo

Velké Pavlovice, v obci / ve městě
Moderní apartmány vhodné pro páry,rodiny

Ubytování u Lysoňků

Klentnice, v obci / ve městě, u aquaparku
Apartmány s bazénem ve vinařské oblasti!

Ubytování Za Vinicí Pavlov

Pavlov (okres Břeclav), v obci / ve městě
Komfortné apartmány ve vinařské obci
1 - 33 / 33

Apartmány na Lednicku

Apartmány na Lednicku 1

Poznejte Lednicko na svou vlastní kůži

Jihomoravský kraj se těší u turistů velké oblibě. Jen málokde jinde je totiž taková koncentrace krásné přírody, památek a zajímavého kulturního dění. To je navíc doplněné o výborné jídlo, ke kterému se popíjí vína od vyhlášených, ale i méně známých vinařů. Ne všechny oblasti regionu jsou ale tak oblíbené, jako Lednicko.

Je to celkem pochopitelné. Na Lednicku je, až na pár výjimek, stále krásné a teplé počasí, které je vhodné k pěším výletům, cyklistice i koupání. Krásné památky zase přitahují pozornost kvůli své historické hodnotě, ale také z důvodu, že jsou úžasným místem pro partnerské pobyty a pro konání svateb. Na své si ale na Lednicku přijdou i rodiny s dětmi, které chtějí prožít nezapomenutelné prázdniny. Aby Vám to ale klaplo přesně tak, jak si přejete, nezapomeňte si před výjezdem zarezervovat cenově dostupný apartmán.

Apartmány Lednicka uspokojí každého

Pronájem levných apartmánů je skvělý kompromis pro každého, kdo chce mít maximální pohodlí, svobodu a komfort, ale nechce za ně utratit velké množství peněz. Vybírat si lze apartmány v činžovních domech uprostřed města, ale i takové, které jsou v apartmánovém domě na okraji menších obcí či někde v přírodě. Můžete si tak ujasnit, zda pobyt v apartmánu na Lednicku pojmete jako nekončící tour po památkách, vinařstvích a dalších kulturních institucích, nebo dáte přednost pokojnému rozjímání mezi vinicemi.

Apartmány na Lednicku 2

Podle těchto parametrů se liší i to, jaké služby Vám Vámi vybraný apartmán nabídne. Zatímco ty ve městě může pronajímat soukromník, který Vám dá k volnému užívání svůj plně vybavený byt, celé apartmánové domy Vám mohou poskytnout i venkovní bazény, posezení s grilem a celý wellness svět s vířivkami a saunami.

Základ apartmánů je ale pokaždé stejný. V jejich středu je vybavená kuchyň s jídelnou, obývací pokoj s televizí a sedací soupravou, koupelna a několik samostatných ložnic. Apartmány, které jsou vhodné pro rodiny s dětmi mohou mít navíc dětské postýlky a židličky. Jiné mohou mít zase bezbariérový přístup, aby se do nich dostali i senioři nebo lidé s omezením pohybu.

Nejkrásnější apartmány Lednicka

V případě, že nevíte, kde přesně chcete začít, vyzkoušejte apartmány v Milovicích. Jedná se o malou obec na březích Novomlýnských nádrží, které jsou ideálním místem pro vodní sporty a koupání. Hned za nimi je navíc Milovická stráň, která je součástí chráněné krajinné oblasti Pálava. Velmi dobře dostupné je z nich i Křivé jezero. Velmi podobně je na tom i obec Strachotín, která leží na opačné straně nádrže.

Svou dovolenou na Lednicku ale můžete pojmout i tak, že se vydáte do obce Březí. Kromě toho, že z ní budete mít dobrý přístup k Dunajovickým kopcům si v ní užijete i dráhu pro RC modely. V letním parnu se bez problému svlažíte i na místním letním koupališti. Opravdu kouzelné ale umí být i Hustopeče. Nejen, že je v nich rozhledna, ze které je pěkný výhled na celou oblast Lednicka, ale také se Vám v nich naskytne zcela mimořádná příležitost projít se rozkvetlým sadem plným mandloní. Vzhledem k tomu, že tu mají tyto stromy dlouholetou tradici, během jara se ve městě konají slavnosti mandloní a vína.

Apartmány na Lednicku 3

Jak sehnat levný apartmán na Lednicku co nejdříve?

Hledání cenově dostupného apartmánu, zvlášť v oblasti Lednicka, Vám může zabrat nemalé množství času. Nejen kvůli tomu, že je jich opravdu velká spousta, ale také proto, že budete muset srovnávat jednotlivé nabídky mezi sebou. Není ale potřeba propadat předčasné panice. Pokud se obrátíte na našeho bezplatného vyhledávacího agenta, budete si moci vybírat jen z takových výsledků, u kterých máte jistotu, že Vás budou zajímat.

Celé to funguje velmi jednoduše. Do parametrů hledání zadejte informaci o tom, že chcete zobrazit Apartmány Lednicko. Dále vyberte datum nebo další požadavky, které na dané ubytování máte. Může jít o apartmány u vody, o apartmány, které jsou vhodné pro rybáře nebo o zařízení u koní. V katalogu máme i objekty s bazénem, takové, které jsou vhodné pro svatby nebo zařízení, která jsou volná na svátky. Nakonec si už jen stačí projít vybrané výsledky a rozhodnout se podle toho, který z nich se Vám zamlouvá nejvíce.

Apartmán je skvělá volba pro každého, kdo chce mít průběh dovolené ve své vlastní režii. Zároveň tak získáte možnost splynout s okolím, takže se nebudete při návštěvě Lednicka cítit pouze jako host. Proto věříme, že se Vám bude tato dovolená líbit.

Názory a doporučení

Vladislava Ilčíková (ubytovatel) 27.5.2020
Jak již bylo uvedeno máme zde Pálavu,Lednicko-valtický areál, cyklostezky propojené s Rakouskem a spoustu památek.
Kateřina Uhlířová (ubytovatel) 22.5.2020
Cyklistický ráj lužních lesů a vinařských oblastí. Cyklostezky: Pohansko, soutok Moravy a Dyje, lužní lesy, Mikulčice, Lednicko- valtický areál. Zámek Lednice, Janův hrad, Kolonáda Reistna, Dianin chrám, Hubertus, Tři grácie a další.
Marcela Vepřeková (ubytovatel) 22.5.2020
Lednicko-valtický areál v našem regionu je území se spoustou historických památek a krásné přírody.Protkán vinicemi a vinnými sklípky už od dob našich předků. Region zalitý sluncem,který byl roku 1996 zapsán do Seznamu světového přírodního a kulturního dědictví UNESCO.
Ladislav Tesařík (ubytovatel) 19.5.2020
V blízkém okolí najdete Lužní les, který vás zavede k řece Moravě. Po jeho proudu docílíte historie Lichtenštejnského rodu. Bíle Karpaty sousedního Slovenska a Pálavu máte v dojezdové i dohledné vzdálenosti.
Hana Kučerová (ubytovatel) 19.5.2020
Cykloturistika, památky, vinařství.
Martin Hrubeš (ubytovatel) 19.5.2020
V okruhu 3 km - Pálavské kopce, Novomlýnské nádrže, Archeopark Pavlov. Do 20 km - Aqualand Morávia, Mikulov, Hustopeče, Lednicko -Valtický areál, Slunečný vrch a nepřeberné množství vinařských vesnic a vesniček.
Bc. Iveta Ondrouchová (ubytovatel) 17.5.2020
Lednicko-valtický areál je oblíbený díky množství Lichtenštejnských památek, ale také díky krásné přírodě.
Jitka Kvěchová (ubytovatel) 17.5.2020
V dosahu 5 km město Mikulov, zámek Mikulov, koupaliště Riviera Mikulov a koupaliště Březí. Novomlýnské nádrže, Aqualand Moravia. Navštívit můžete Svatý kopeček v Mikulově, Zámek Lednice, Zámek Valtice, Spousty cyklistických stezek i sklípků.
Michaela U. (ubytovatel) 11.5.2020
Lednicko - Valtický areál, Zámek Lednice s rozsáhlým parkem, Janov Hrad. Valtice - státní zámek, Rendez-vous - lovecký zámeček, též zvaný Dianin chrám, Novomlýnské nádrže, Slovanské hradiště Mikulčice - naleznete 7 km od Nechor. Zámek Milotice - se nachází 24 km daleko. Baťův kanál, Skanzen ve Strážnici, Zámek Strážnice, Vinné sklepy Petrov - Plže - historické sklípky.
František Čermák (ubytovatel) 8.5.2020
Lednicko - valtický areál (památka UNESCO), Biosférická rezervace Pálava s vrchem Děvín, Oblast Mušovských jezer a vodní dílo Nové Mlýny , AQUALAND MORAVIA Pasohlávky
Ivo Schwarz (ubytovatel) 1.5.2020
V okolí je Lednicko-valtický areál, Mikulov, Hustopeče, Brno, Slavkov, Mušovská jezera, Břeclav, Hodonín, Milotický zámek, Rajhrad, Moravský kras, Pavlov s muzeem atd..
Simona Suchá (ubytovatel) 16.3.2020
Celý region je ideální místo na cyklo i pěší výlety. Najdete zde velkou síť cyklostezek a spoustu míst k navštívení.
Ludmila Machová (ubytovatel) 21.2.2020
Velmi oblíbená je cykloturistika po celém okolí. Návštěva Valtického zámku a města Mikulov. Na koupání je vhodná Novomlýnská nádrž u Pálavy a Aquapark Pasohlávky. Oblíbebé je i lanové centrum Břeclav-Poštorná.
Ivana Fic Tomanová (ubytovatel) 18.2.2020
Malebný region plný slunce, vína, piva a cyklostezek.
Petr Tydlačka (ubytovatel) 5.2.2020
Tvrdonice se nachází v okrese Břeclav. Z dálnice D2 sjezd Břeclav - směr Hodonín je to do Tvrdonic 5,5 km, tedy ideální místo pro ubytování těch, kteří míří do Lednicko-valtického areálu, Mikulova, Vídně či Strážnice. Pro cyklisty máme připraveny tři krásné výlety na Zámeček Pohansko, Mikulčické vykopávky a soutok řek Dyje a Moravy. Pro výletníky pak výlety na Lichtenštejnské panství, kde během dvou dnů navštívíte více jak 10 historických staveb. V okolí je několik historických či nově vybudovaných rozhleden. Potěšíme i milovníky rybaření. Regionem protékají řeky Morava, Dyje a Kyjovka. V okolí je velké množství štěrkovišť.
Milan Bauman (ubytovatel) 5.2.2020
Návšteva unikátního Lednicko-valtického areálu.
Jarmila Dvořáková (skupina - návštěvník) 5.11.2019
Sklepy, Břeclav, Lednice, Pohansko...
Miloslav Rájek (starší pár - návštěvník) 14.10.2019
Vše
Jana Černá (starší pár - návštěvník) 9.10.2019
Výborné,bučák skvělý
Lucie Vrbíková (ubytovatel) 8.10.2019
Myslím že není co hodnotit, absolutní bomba.
Adriana Horváthová (skupina - návštěvník) 7.10.2019
Pro sportovní nadšence nabízí Pálava plno aktivit, ale nejenom oni si zde najdou to své. Je zde možnost návštěvy památek, hrady, zámky a samozřejmě vinné sklepy, kde lze příjemně zakončit večer.
Zdeňka (mladý pár - návštěvník) 4.10.2019
Super
Kristina Šrejmová (mladý pár - návštěvník) 3.10.2019
Oblast Pálavy je super, milí lidé, výborné víno...
Jarmila Matusova (skupina - návštěvník) 1.10.2019
Pálava, Bořetice, zámek Lednice, Zaječí.
Darina Unzeitigová (starší pár - návštěvník) 27.9.2019
skvělé cyklistické trasy ,vše v dosahu -směr Valtice,Lednice,Mikulov,Zaječice,Pavlov
Zdenek Peroutka (starší pár - návštěvník) 27.9.2019
Pálava je nadherna
Yveta Jančovičová (starší pár - návštěvník) 25.9.2019
kulturní vyžití super, výborné cyklotrasy
David Tomek (ubytovatel) 24.9.2019
Mikulovská a Velkopavlovická oblast je plná vinic, sklípků, slunce, cyklostezek... Nedaleko odtud se nachází Lednicko-Valtický areál, vodní nádrž Nové Mlýny, Pálavské vrchy, aquapark Pasohlávky...
Alois Matela (starší pár - návštěvník) 22.9.2019
Nádhera.
Dana Mecnerová (mladý pár - návštěvník) 18.9.2019
velmi pozitivní