Výhodná poloha apartmánů, skvělá cena

Zveme Vás na krásnou dovolenou s rodinkou či přáteli do Apartmánů Na Hájovně, které se nacházejí na klidném místě, kousek od centra lázeňského města Jeseník. Od nás si užijete jedinečné výhledy na Šerák a Obří kameny.

Celoročně přístupné apartmány disponují kapacitou 9 osob. Pronajmout se dají jako jeden celek, případně i jako dvě ubytovací jednotky:
- Apartmán 1 se dvěma ložnicemi - jedna s manželskou postelí a druhá s oddělenými lůžky,
- Apartmán 2 se dvěma ložnicemi - jedna s manželskou postelí a přistýlkou v podobě klasické postele, a druhá s oddělenými lůžky.

Apartmány jsou vybaveny totožně. V každém si můžete dopřát chvíle s rodinkou v obývací části (v kuchyni) s televizí se satelitním příjmem, trezorem a pohovkou. Rádi vaříte? Pak Vám dobře poslouží kompletně zařízená kuchyně, jejíž součástí je keramická varná deska, elektrická trouba, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, lednička s mrazákem, myčka nádobí a jídelní posezení. V každém apartmánu můžete kromě ložnic využívat i koupelnu se sprchovým koutem a toaletou. Samozřejmé je také WiFi připojení na internet zdarma.

Chvíle plné radosti i zážitků si můžete dopřát venku, kde jsou k dispozici dvě terasy s posezením, jedno sezení na trávě, gril, ohniště a zahradní houpačka. I dospělí se potěší hře badmintonu. Dětičky může nadchnout houpání na houpačce nebo hraní se s hračkami. V rámci apartmánového domu je v přízemí umístěna toaleta. Také Vám po dohodě můžeme odložit Vaše kola i lyže. Ani ne 50 m od nás je salaš. Zaparkovat Vaše vozidla můžete přímo u objektu. Těšíme se na to, jak strávíte úžasný pobyt u nás!

Místní klima dělá přímo zázraky pro všechny hosty, kteří trpí alergickými reakcemi. Během pobytu můžete navštívit Priessnitzovy léčebné lázně. Po stoupání hodnot na teploměru dobře padne chlazení se v průzračné vodě zatopených lomů i bazénu Jeseník - Priessnitz, koupališti Jeseník nebo bazénu Česká Ves. Pokud máte rádi výlety, využít můžete cyklostezky i chodníky určené pro turisty. Dostat se můžete i na Rozhlednu Zlatý Chlum. V zimním období se dají naplno využívat svahy lyž. středisek Ramzová, Filipovice, Miroslav, Ostružná, Petříkov, Červenohorské sedlo či Praděd. Při apartmánovém domě vede upravovaná trasa pro běžkaře.