Horská chata blízko koupaliště a vleku!

V chatové osadě Bobrovník, mezi obcemi Lipová-lázně a Jeseník se nachází naše útulná Chata Jesenka. Od nás máte blízko na přírodní koupaliště Bobrovník (300 m) i na lyžařský svah Miroslavi s nočním osvětlením (4 km).

Příroda Rychlebských hor Vás zláká na mnoho nenáročných tur i výlety na kole. Určitě doporučujeme podívat se na podzemní krásy v Jeskyni na Pomezí, která patří k jedným z nejkrásnějších na Moravě. Nevynechejte ani rozhlednu Zlatý Chlum a Čertovy skály, Křížový vrch s restaurací nebo mechové jezírka na Rejvízu. Zrelaxujete se v Lázních Jeseník nebo přímo v obci.

Každý den v roce Vás vstřícně přivítáme v naší Chatě Jesenka. Celková kapacita ubytování je uzpůsobena pro maximálně 10 osob, což představuje ideální místo na trávení rodinné dovolené nebo pobytu v kruhu přátel.

V přízemí chaty se společně setkáte ve společenské místnosti s televizorem na anténu, DVD přehrávačem a jídelním sezením. Teplo domova zde zajišťuje krbová kamna. Pokud rádi vaříte, chutná jídla si můžete připravit v kuchyňce s plyn. sporákem s el. troubou, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí a topinkovačem. Komfort našim hostům poskytuje koupelna se sprchovým koutem a toaleta.

Ničím nerušený spánek si dopřejete ve třech ložnicích. V přízemí chaty je umístěna jedna 2-lůžková s manželskou postelí, zbývající dvě jsou na patře. K dispozici je Vám 2-lůžková se samostatnými lůžky a 5-lůžková s manželskou postelí a třemi samostatnými lůžky. Z větší se dostanete na terasu s jedinečným výhledem na okolí.

Ranní sluneční paprsky Vás potěší při vychutnávání čajíku nebo kávičce v altánku s venkovním posezením. Odsud dohlédnete na své ratolesti, které se vyřádí na velké zahradě. My jsme pro ně nachystali pískoviště, trampolínu i houpačku. U nás si také užijete zahradní krb, gril i ohniště. Víme Vám uschovat Vaše kola a lyže. Děti využijí zahradní chatku, která v letním období poslouží i na pozdní ,,večerní dobrodružství" (jsou v ní 4 postele). Parkování vozidel je možné přímo u chaty. Stačí už jen přijít. Těšíme se na Vás!