Moderní penzion na okraji Jeseníku

Penzion v Jeseníku se nachází na okraji stejnojmenného města v Olomouckém kraji v těsné blízkosti Priessnitzových léčebných lázní. Během svého pobytu si tak můžete naplánovat léčebné a ozdravné pobyty a dopřát si maximální relax.

Rádi Vás přivítáme během celého roku v deseti 2-lůžkových a dvou 3-lůžkových pokojích s celkovou kapacitou až pro 30 osob. V pokojích se nacházejí samostatné postele a případě potřeby Vám poskytneme další 4 postele v podobě přistýlky. Ve společenské místnosti si shlédnete oblíbené televizní programy či filmy na televizi se satelitním příjmem a k dispozici je zde pro Vás i CD přehrávač a jídelní posezení. Kuchyňský kout mají všechny pokoje společný. Obsahuje rychlovarnou konvici, mikrovlnnou troubu a ledničku. Samozřejmostí každého pokoje je vlastní koupelna se sprchovým koutem a toaletou.

Bezplatné WiFi připojení na internet je dostupné v celém penzionu. V exteriéru na Vás čeká příjemné posezení na kryté terase s venkovním krbem, kde si ugrilujete oblíbená jídla. Pro naše nejmenší hosty zde máme připravené pískoviště. Pokud byste se chtěli trochu rozhýbat, zahrajete si badminton nebo Vám rádi zapůjčíme kola či lyže. A pokud si přivezete vlastní sportovní náčiní, bezpečně si ho uschováte v uzamykatelné místnosti. S parkováním si nemusíte dělat starosti, přímo u objektu je prostor pro zaparkování až 10 aut.

Jeseník je skvělým místem pro podnikání různých výletů a sportovních či relaxačních aktivit. Pro dokonalou relaxaci navštivte Priessnitzovy léčebné lázně Jeseník, lázně Dolní Lipová nebo Schrothovy lázně. Zajímavou zastávkou pro Vás jistě bude i Auto - moto veterán muzeum, muzeum Slezského Semmeringu nebo Westernové městečko Ranč Orel. Pokud patříte mezi milovníky přírody, vydejte se na rozhlednu Zlatý Chlum, na Čertovy Kameny, do jeskyň Na Pomezí a Na Špičáku nebo na lom Rampa. Nadšenci zimních sportů si zase přijdou na své ve skiareálu Lázeňský vrch, Ski centru Miroslav, Skiparku Filipovice nebo v Ski Petříkov.

Pokud toužíte po dokonalé dovolené, na níž Vám nic nebude chybět, neváhejte nás navštívit. Už teď se na Vás těšíme!