Ubytování v centru s výhledem na Praděd

Nabízíme Vám příjemné ubytování v Penzionu Jeseník, situovaném v centru stejnojmenného města na severní Moravě. Navzdory poloze v centru není prostředí našeho penzionu příliš rušné a užijete si tak maximálně klidný pobyt.

Zavítejte k nám v průběhu celého roku. K dispozici pro Vás máme 4 apartmány s celkovou kapacitou pro 16 osob, rozděleny následovně:

- jeden 2-lůžkový apartmán s 1 ložnicí, kde je jedna manželská postel,
- dva 4-lůžkové apartmány se 2 ložnicemi, každý s jednou manželskou postelí v jedné a dvěma samostatnými postelemi v druhé ložnici,
- jeden 6-lůžkový apartmán s 1 ložnicí, kde je jedna manželská a čtyři samostatné postele.

Každý z apartmánů je vybaven televizí. V kuchyni každého apartmánu nechybí elektrická trouba, plynový sporák, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, lednice s mrazákem, kávovar a jídelní posezení. Všechny apartmány disponují soukromou koupelnou s toaletou a sprchovým koutem. V celém objektu je zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet. Pokud zatoužíte po relaxaci, příjemně si posedíte na naší udržované zahradě. Parkování je pro Vás zajištěno přímo před domem na upraveném parkovišti.

Poloha našeho penzionu nabízí mnoho možností, kam vyrazit v létě i zimě. Vydejte se například na rozhlednu Žalý, zámek Vrchlabí, lom Rampa nebo do Jeskyně Na Pomezí. Menší i větší jistě ocení návštěvu Adrenalin Parku Jeseníky, Faunaparku Lipová, Bobové dráhy a lanového MonkeyParku Špindlerův Mlýn. Na lyžovačku to máte nejblíže do Ski areálu Lázeňský vrch, Ski Centra Miroslav či do Skiareálu Černý Důl. Okolí je opravdu bohaté na atrakce, které stojí za to vidět.

Pokud hledáte ubytování s dobrou dostupností a přitom máte rádi klid a ticho, jednoznačně nás přijďte navštívit. Už nyní se na Vás těšíme!