Loading

Apartmány v Loučné nad Desnou

(4 objekty + 14 objektů v okolí 25 km)

Apartmány Loučná nad Desnou

Loučná nad Desnou, na okraji obce / města
Mimo hlavního ruchu, s krbem

Apartmán Dahepo Červenohorské sedlo

Loučná nad Desnou, v rekreační oblasti, u lesa / na okraji lesa
Výhodný apartmán pro skvělou dovolenou

Apartmány Bláhovi

Loučná nad Desnou, v obci / ve městě, u vody
Finská kota se saunou, venkovní bazén

Apartmány Agatha

Loučná nad Desnou, v obci / ve městě
Moderní apartmány, sauna, bazén, hřiště

Ubytování Okoun

Velké Losiny (Loučná nad Desnou 4,9 km vzdušně), v obci / ve...
Nové ubytování 800 m od Thermal parku

A-Z ubytování v soukromí

Velké Losiny (Loučná nad Desnou 5,6 km vzdušně), v obci / ve...
Útulné ubytování v lázenském městečku

Penzion a apartmány Skipark Hraběšice

Hraběšice (Loučná nad Desnou 10,3 km vzdušně), v rekreační oblasti, u lesa / na okr...
Přímo na sjezdovce, moderní ubytování

Ubytování v soukromí Staré Město pod Sněžníkem

Staré Město pod Sněžníkem (Loučná nad Desnou 14,4 km vzdušně), v obci / ve městě
S vlastním vchodem, bazénem, posezením

Penzion a restaurace Na Hvězdě

Malá Morávka (Loučná nad Desnou 15,2 km vzdušně), na samotě, u lesa / na okraji lesa
Ubytování s restaurací v Jeseníkách

Pension ve Mlýně

Malá Morávka (Loučná nad Desnou 16,0 km vzdušně), v obci / ve městě, u lesa / na ok...
Nádherné místo pro celoroční rekreaci
1 - 18 / 18

Apartmány Loučná nad Desnou

Apartmány Loučná nad Desnou 1

Nezapomenutelná dovolená pod Červenohorským sedlem

Nevíte, kam si letos zajet na dovolenou s partnerem nebo s celou rodinou? Pokud máte rádi svěží horský vzduch a pohled na zalesněné štíty vysoko se tyčících kopců, můžete si zvolit třeba Hrubý Jeseník. Nemusíte přitom jezdit až k Česko-polské hranici. Speciálně v Olomouckém kraji je hned několik míst, která jsou blíže do vnitrozemí, ale zároveň si v nich užijete nespočet aktivit, které Vám horský pobyt nabízí.

Jednou z nich je Loučná nad Desnou. Ta je schovaná pod Červenohorským sedlem, které je v létě populárním místem pro provozování pěší turistiky a cyklistiky a v zimě hojně vyhledávaným lyžařským střediskem. Na atraktivitě této obci přidává i skutečnost, že se na jejím katastrálním území nachází cesta na horu Praděd, která technicky vzato náleží do sousedního Moravskoslezského kraje. Jak tedy můžete vidět, zábavy budete mít v Loučné nad Desnou dost a dost. Kde se v ní ale ubytovat? Třeba v cenově dostupném apartmánu, ve kterém Vám bude doslova a do písmene jako v té nejjemnější bavlnce.

Levné apartmány v Loučné nad Desnou čekají jen na Vás

Apartmány v Loučné nad Desnou jsou unikátní v tom, že se často nacházejí ve skupině apartmánových domů. Ty mohou být jak přímo v centru obce, tak na samotě nebo v lese. Velmi oblíbené jsou i velké apartmánové domy u lyžařských středisek a vleků, kterých je v Loučné hned několik. Apartmány tohoto typu mají běžné zařízení, do kterého lze zařadit plnohodnotnou a zcela funkční kuchyň s jídelním stolem, obývací pokoj s televizí a rozkládací pohovkou a několik oddělených ložnic s vlastní koupelnou.

Apartmány Loučná nad Desnou 2

Řada z nich ale nabízí svým klientům hodně věcí navíc. Apartmány, které mají společnou zahradu mívají kromě venkovního posezení u grilu i udírnu nebo dětská hřiště. Nezřídka se setkáme i s bazénem a s dalšími službami, které máme neodmyslitelně spojené s wellness pobyty.

Proto se rozhlížejte, zda náhodou někde neuvidíte vstup do saunového světa nebo vířivky. Ubytování v apartmánech v Loučné nad Desnou ale ocení i rodiny s dětmi, které potřebují půjčit dětskou jídelní židli nebo postýlku. Určitě se ale nezapomeňte předem informovat o možnosti dovolené se psem.

Volnočasové aktivity v Loučné nad Desnou pro všechny skupiny cestovatelů

Pokud milujete procházky, měli byste mít oči na stopkách. V centru Loučné nad Desnou je stejnojmenný zámek, který je obklopený parkem. V jeho bezprostřední blízkosti najdete sochu sv. Floriána, sochu sv. Alžběty a v neposlední řadě také kašnu. Když se dostanete do Filipové, zastavte se u Podjezdové vozovny poštovní hospody. V Koutech nad Desnou jsou boží muka, která vznikla v době honu na čarodějnice.

Jen kousek od centra je navíc přečerpávací vodní elektrárna Dlouhé Stráně, která se nachází na vrcholku jednoho z okolních kopců. Vzhledem k tomu, že se jedná o jednu z nejmladších a zároveň nejzajímavějších vodních elektráren u nás, je možné v ní absolvovat exkurzi. Oproti tomu do Přemyslova by měli zavítat všichni ti, kteří se chtějí projít po přírodní rezervaci Přemyslovské sedlo. Pro něj jsou typické podmáčené horské louky, které jsou domovem různých druhů kvetoucích rostlin.

Apartmány Loučná nad Desnou 3

Tipy, které Vám usnadní rezervaci ubytování

Levné, ale zároveň pohodlné apartmány v Loučné nad Desnou jsou prakticky na každém kroku. Možná Vás proto začne trápit otázka, jak si mezi nimi vyberete ten správný. A od toho jsme tu my. Abyste se nemuseli neustále vracet k nabídkám, které ani zdánlivě nesplňují Vaše představy se v klidu posaďte a vyplňte filtry našeho bezplatného vyhledávacího agenta.

Ten funguje online, takže vše podstatné vyřídíte i z pohodlí Vašeho obývacího pokoje. Vybírat si můžete cenově dostupné apartmány v Loučné nad Desnou, které mají připojení Wi-Fi nebo disponují bezbariérovým přístupem.

Ubytujete se i u lyžařského střediska, nebo s předstihem zjistíte, jestli má Vaše zařízení krb. V posledních letech jsou hodně žádané i apartmány, které jsou vhodné pro víkendové, dlouhodobé ale i relaxační pobyty. Nesmíme zapomínat ani na možnost ubytování se psem nebo s jiným domácím zvířetem, kterému byste za jiných okolností museli zařizovat hlídání.

Loučná nad Desnou se bude líbit jak příznivcům sportu, tak těm, kteří preferují prohlížení všech typů památek. Z toho důvodu ji lze považovat za ideální cíl pro všechny členy Vaší rodiny. Svou zábavu si v ní totiž najde i ten největší a nejzatvrzelejší bručoun.

Názory a doporučení

Antonín Petruželka (rodina s malými dětmi - návštěvník) 3.3.2020
V obci snad není co hodnotit: jsou to Kouty nad Desnou a hotovo.
Antonín Petruželka (rodina s malými dětmi - návštěvník) 29.2.2020
Na běžky spíš do Červenohorského sedla než na Mravenečník. Když to nepůjde na lyže, tak do Velkých Losin koupat.Nebo i do Šumperka do muzea.
Kateřina Králová (rodina s malými dětmi - návštěvník) 22.2.2020
v Obci lyžařský areal, super.
Pavel Řehoř (mladý pár - návštěvník) 12.2.2020
Kouty nad Desnou znám, rád se tam podívám ještě několikrát
Svatopluk Konečný (skupina - návštěvník) 3.2.2020
okolí je plné zážitků
Jiří Špaček (rodina se staršími dětmi - návštěvník) 29.7.2019
Pouze ubytovací budovy, možnost stravy zajištěna