Loading

Apartmány na Králickém Sněžníku

(25 objektů)

Apartmány Na Výsluní

Dolní Morava, v obci / ve městě, u vody
Krásné apartmány za výhodnou cenu

Apartmány Vicki a Karina

Dolní Morava, v rekreační oblasti, u řeky
Apartmány v krásném a klidném prostředí

Ubytování Okoun

Velké Losiny, v obci / ve městě
Nové ubytování 800 m od Thermal parku

Penzion Pohoda - apartmány

Česká Ves, na okraji obce / města, u lesa / na okraji lesa
Jeseník Česká Ves rodinné apartmá až 4os

Apartmány Loučná nad Desnou

Loučná nad Desnou, na okraji obce / města
Mimo hlavního ruchu, s krbem

Apartmány Agatha

Loučná nad Desnou, v obci / ve městě
Moderní apartmány, sauna, bazén, hřiště

Ubytování Rychlebská Pohoda

Černá Voda, v obci / ve městě
Apartmán s výhledem na Rychlebské hory

Apartmán Dahepo Červenohorské sedlo

Loučná nad Desnou, v rekreační oblasti, u lesa / na okraji lesa
Výhodný apartmán pro skvělou dovolenou

Vila U Pošty

Lipová-lázně, v obci / ve městě, u vody
Zrekonstruované apartmány nedaleko lesa!

Ubytování v soukromí Staré Město pod Sněžníkem

Staré Město pod Sněžníkem, v obci / ve městě
S vlastním vchodem, bazénem, posezením
1 - 25 / 25

Apartmány na Králickém Sněžníku

Apartmány na Králickém Sněžníku 1

Nezapomenutelná dovolená v apartmánech na Králickém Sněžníku

Baví Vás trávit letní nebo zimní dovolenou na horách? V tom případě je docela možné, že už jste se byli podívat na Šumavě, v Jeseníkách, Krkonoších i Beskydech. Člověk pak může získat celkem snadno pocit, že všechno zajímavé u nás už viděl a nic jiného už ho nedokáže překvapit. To je ale obrovská chyba!

V naší kotlině je toho k vidění o dost víc. Stačí si jen vybrat, že letos pojedete objevovat krásy Králického Sněžníku. Na něj můžete vzít jak partnera, tak i partu svých nejlepších přátel. Na místě totiž zjistíte, že Vám nabídne tolik zábavy a zajímavých impulzů, že budete mít co dělat, abyste je všechny stihli vyzkoušet. Abyste se měli jako v bavlnce, nezapomeňte si s předstihem rezervovat apartmán. Samozřejmě, takový, ze kterého budete mít Králický Sněžník téměř jako na dlani.

Apartmány na Králickém Sněžníku? Volba číslo 1!

Mnoho lidí si zvyklo jezdit na dovolenou do penzionů a hotelů. Své kouzlo má ale rozhodně i apartmán! Stejně, jako jiné individuální typy ubytování Vám dá možnost trávit společný čas ve více lidech než jen ve dvou. Zároveň budete v centru veškerého dění. Vůbec přitom nesejde na tom, jestli to pro Vás znamená postupnou návštěvu všech památek v blízkém okolí nebo den strávený na lyžařském svahu.

Apartmány mají několik pokojů, z nichž dva až tři mohou sloužit jako oddělené ložnice, ke kterým náleží i vlastní toaleta s koupelnou. Během společných chvil, jejichž náplní může být sledování televize z gauče nebo družný hovor u krbu v obývacím pokoji, prohloubíte vzájemnou blízkost a zlepšíte své společenské vztahy. Lahodnou krmi si pak připravíte v plně vybavené kuchyni, ke které je přidružená jídelna.

Apartmány na Králickém Sněžníku 2

Máte děti, které je potřeba zabavit? Nevadí. V apartmánech, které jsou vhodné pro rodiny s dětmi, najdete i hernu nebo alespoň menší herní koutek. Jeho součástí bývají knihy, deskové hry, stavebnice a šipky. Apartmány v apartmánovém domě mohou mít i zahradní altánek s grilem a venkovní bazén.

Tady už jste byli?

Milovníci horské turistiky a jízdy na kole by se měli zaměřit na levné apartmány v Mladkově. Volný čas, který Vám zbude po túrách můžete investovat do návštěvy radioaktivního pramene Mladkov, křížku v lese či Mariánské skály. Jen několik minut daleko od ní je taky Rozinková louka a Vojenské muzeum Lichkov, který s Mladkovem sousedí.

Jde-li Vám primárně o lyžování, za cíl své cesty si zvolte Loučnou nad Desnou. Těsně za centrem obce je velmi oblíbený Skiareál Kouty. Volnou chvíli si ale zkrátíte i prohlídkou zámku se zámeckým parkem. Atraktivní pro Vás bude i výlet k přehradě Dlouhé stráně, která byla vyhloubena do vrcholku kopce. V ní si můžete předem domluvit i exkurzi.

Nešlápnete vedle ani v případě, že si zařídíte pronájem apartmánu v Klášterci nad Orlicí. Na jeho katastrálním území se nachází část přehrady Pastviny. Většina návštěvníků do něj ale jezdí kvůli dobrému přístupu k přírodní rezervaci Zemská brána. Jejím největším lákadlem je Pašerácká lávka a kamenný most na hranicích s Polskem.

Hledání ubytování přímo na míru

Zřídkakdy se poštěstí, že si vyberete apartmán, který Vám bude sedět přímo na míru. Zvlášť ve chvíli, kdy na dané místo jedete úplně poprvé a nevíte co čekat.

Apartmány na Králickém Sněžníku 3

Apartmánů v oblasti Králického Sněžníku je hodně, takže se nelze divit tomu, že Vám hledání toho jednoho ideálního nějakou tu chvíli zabere. Protože ale víme, že zdlouhavé procházení nabídek nikoho příliš nebaví, dáváme Vám k dispozici našeho chytrého vyhledávacího agenta.

Jeho prostřednictvím najdete levné apartmány, které mají několik ložnic a koupelen i menší, vhodné pro dva. V našem online katalogu máme i takové, ve kterých se ubytujete s domácími zvířaty, nebo ty, které návštěvníkům umožňují bezbariérový přístup. Což ocení nejen maminky, které jezdí s kočárkem, ale i senioři, kteří se rozhodli poznávat taje naší země. Romantické prostředí Kralického Sněžníku navíc přímo svádí k partnerským pobytům nebo k plánování svateb.

Ať už je Vaše představa o dovolené v Králickém Sněžníku jakákoliv, my ji dokážeme během chvíle splnit. Vy si pak můžete už jen užívat toho, co Vám tato krásná oblast hojnou měrou nabízí. Tak na nic nečekejte a přijeďte se o tom přesvědčit na své vlastní oči.

Názory a doporučení

Alena Zezulková (ubytovatel) 25.5.2020
Nacházíme se mezi střediskem Dolní Morava (3 km) a střediskem Buková Hora (6 km). Pastvinská přehrada je vzdálená 15 km.
Zdeněk Netolička (ubytovatel) 22.5.2020
Ještě málo navštěvovaný, krásný, lázeňský región.
Petra Martinčíková (ubytovatel) 18.5.2020
Jeseníky jsou nejkrásnější české hory.
Lenka Hečková (ubytovatel) 18.5.2020
Krásná příroda, turistika, cyklistika.
Alena Jandová (ubytovatel) 12.5.2020
Rekreace a služby v okolí Zimní ČESKÁ VES: víceúčelové hřiště s tartanovým povrchem 200 m. Českoveská naučná stezka na 300 m., muzeum veteránu 350 m., krytý bazén 1 km, hotel Zlatý Chlum 900 m. Priessnitzovy léčebné lázně 2 km. pěšky. Adrenalin park v České Vsi s s rančem Orel 4 km. Skalní vyhlídka s horskou chatou Čertovy Kameny 1.5 km., rozhledna Zlatý Chlum 3 km. Křížový vrch s kostelíčkem a hor. chatou 3.5 km. Jesenické lázně. V Priessnitzových léčebných lázní v Jeseníku, kde je unikátní přírodní balneopark s mnoha vyvěrajícími prameny 2 km., vodní tvrz v Jeseníku 2 km. Jeskyně na Špičáku, jeskyně na Pomezí. Rychlebské stezky, zatopené lomy. Chráněná rezervace Rejvíz. Zlatokopecký skanzen ve Zlatých Horách. Zámek Jánský Vrch v Javorníku. Lesní bar v Horní Lipové, lázně Karlova Studánka, naučná stezka Bílá Opava. Nejvyšší hora Praděd, Stezka v oblacích, termální areal v lázních Velké Losiny a mnoho dalších turistických zajimavostí. Rejvíz a jeho mechová jezírka Pěší cestou ze Zlatého Chlumu se dostaneme na Rejvíz ležící na náhorní planině. Rejvíz je nejvýše položenou obcí jeseníků uprostřed hustých lesů.V jeho okolí najdeme Malé a Velké mechové jezírko, které je přístupné po zpevněné přístupové cestě zhotovené převážně z dřevěných kuláčů. Prostředí Rejvízu a zejména Velkého mechového jezírka je mystickou krajinou opředenou řadou bájí a pověstí, mimo jiné i o městě, které spočívá na dně jezírka. Na Rejvíz se od hotelu ZLATÝ CHLUM dostanete buď po silnici což je asi 15 km, nebo po turisticky značených cestách kolem Čertových kamenů a rozhledny Zlatý Chlum. Cesta na Rejvíz prochází po kvalitních turistických chodnících a lesních cestách v počátku s vyšším převýšením a později již s méně náročným terénem. Pro méně zdatné turisty je výrazně snadnější a kratší absolvovat cestu ve směru z Rejvízu k hotelu ZLATÝ CHLUM, kde budete ubytováni. V Noskově chatě je možno zhlédnout místním samoukem vyřezávané židle s opěradly zpodobňujícími tváře tehdejších obyvatel Rejvízu.
Iva Kotková (ubytovatel) 7.5.2020
Penzion Na Čertovce se nachází v Králíkách v zajímavé turistické lokalitě Orlické hory. Příjemné posezení nabízí restaurace v penzionu. K internetu se můžete připojit přes bezdrátové připojení Wi-Fi zdarma. Parkoviště u penzionu je pro hosty k dispozici zdarma.
Romana Vykydalova (rodina s malými dětmi - návštěvník) 22.3.2020
super
Kateřina Smitalova (rodina s malými dětmi - návštěvník) 12.3.2020
Skvělé místo pro výlety
Martin Prokop (rodina s malými dětmi - návštěvník) 6.3.2020
Kunčice, Staré město, Stříbrnice, Kralický sněžník.
Antonín Petruželka (rodina s malými dětmi - návštěvník) 3.3.2020
Pokud byste přijeli kvůli lyžování, ale kvůli počasí by nešlo lyžovat, doporučuji navštívit muzeum v Šumperku, Jílkovu galerii v Šumperku, muzeum v Jeseníku, termální bazén v Losinách.
Hana (skupina - návštěvník) 3.3.2020
Jezdili jsme lyžovat na Červenou vodu
Ivana (rodina s malými dětmi - návštěvník) 2.3.2020
Sjezdovky Ramzová. Lesní bar. Termální lázně, prameny a pralinky Velké Losiny. Zámecká cukrárna v Branné se Staromestskými trubičkami. Bowling.
Jaroslav Antonov (sólo host - návštěvník) 24.2.2020
Nebyl jsem na prohlídce regionu, účelem mého pobytu bylo lyžování na Dolní Moravě.
Kateřina Králová (rodina s malými dětmi - návštěvník) 22.2.2020
Lázně Velké Losiny, dobre restaurace a další. Je co objevovat.
Michaela Sadílková (rodina se staršími dětmi - návštěvník) 16.2.2020
dobré místo na zimní i letní dovolenou
Luděk Černohous (ubytovatel) 9.2.2020
Sjezdovky,nejbližší 5 km-Buková Hora,Šanov,15 km Dolní Morava,běžecké trasy 5-10 km,Stezka v oblacích,bobová dráha,rozhledny(Kramářova chata,Dolní Hedeč,Křížová Hora),poutní místa(Dolní Hedeč,Neratov,Svatá Trojice),procházky,pohraniční opevnění(Tvrz Bouda,Hůrka a mnoho dalších),Suchý Vrch,Králický Sněžník,vodopády a jeskyně v Polsku,vodní nádrž Pastviny,cyklostezky aj.
Jana Kurialová (skupina - návštěvník) 6.2.2020
pěkné výhledy
Svatopluk Konečný (skupina - návštěvník) 3.2.2020
čistý vzduch,příroda
Petr Frídl (skupina - návštěvník) 30.1.2020
OK
Václav Filip (ubytovatel) 19.1.2020
V blízkosti chalupy se nachází mimo jiné hraniční přechod do Polska, množství pevností z II.světové války, lyžařské vleky a horský terén, nedaleko i Pastvinská přehrada, Zemská brána a další zajímavo
Dana (rodina s malými dětmi - návštěvník) 9.1.2020
Určitě si zajeďte na Mamutí horskou dráhu a stezku v oblacích do Dolní Moravy. A do termálu ve Velkých Losinách. Oboje úžasné.
Marcel Vážanský (starší pár - návštěvník) 9.1.2020
byli jsme tam potřetí, co víc dodat
Petr Kofa (rodina s malými dětmi - návštěvník) 4.1.2020
Krásná příroda
Sona Tomiova (rodina s malými dětmi - návštěvník) 1.1.2020
Sníh kam jen oko dohledné.
Miroslav Slivanský (starší pár - návštěvník) 20.12.2019
Termální lázně,lyžařské středisko a turistika.
petr kroupa (starší pár - návštěvník) 21.11.2019
ok
Blanka Hofmannová (skupina - návštěvník) 19.11.2019
Nádhera!
Petr Lipka (ubytovatel) 5.11.2019
Klid, čistý vzduch, krásná příroda
Jiří Sotona (starší pár - návštěvník) 29.10.2019
V regionu doporučujeme k návštěvě Červenohorské sedlo a Lázně Jeseník
Honza Křepelka (skupina - návštěvník) 22.10.2019
Historické objekty hraničního opevnění, skvělé lyžování a výlety v okolí