Výhodný apartmán pro skvělou dovolenou

V horském prostředí, přímo na Červenohorském sedle, nedaleko obce Loučná nad Desnou, je situován Apartmán Dahepo. Apartmán se nachází v přízemí velké budovy hotelového typu.

Nádherná okolní příroda Vám poskytuje výborné podmínky na letní i zimní aktivity. V celém okolí je množství cyklostezek a turistických chodníčků. Příroda je tu bohatá i na houby a lesní plody. Celodenní výlet si můžete udělat na horu Praděd, k přehradě Dlouhé Stráně i do lázní Velké Losiny, Jeseník a Karlova Studánka. Kouzelné jezírka a jedinečná flóra Vás překvapí v rezervaci Rejvíz. Přímo u objektu se nachází Ski areál Červenohorské sedlo, kde si lyžování a snowboarding naplno užijí všechny věkové kategorie. V okolí můžete využít i služby dalších středisek jako např. Skipark Filipovice, Areál Kouty, Ski areál Kareš, Ski areál Přemyslov a SKI centrum OAZA.

Náš apartmán Vám nabízí příjemně zařízený prostor, vhodný pro pobyt šest osob. V případě zájmu Vám navíc připravíme i přistýlku pro jedno dítě.

Apartmán sestává z obývací místnosti s televizí, CD přehrávačem, společenskými hrami a gaučem, vhodným i jako přistýlka pro dvě osoby. Součástí obývací místnosti je i kompletně zařízený kuchyňský kout s jídelním posezením. Zde Vám na přípravu jídel poslouží čtyřplotýnka, rychlovarná konvice a lednička s mrazákem. V apartmánu je dále k dispozici 2-lůžková ložnice s manželskou postelí a 2-lůžková ložnice s palandou. Samozřejmostí je koupelna se sprchovým koutem a toaletou.

V předsíni máte dostatečný prostor pro úschovu Vašich lyží. V apartmánu je zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet. Přímo u objektu se nachází bezplatný parkovací prostor. V blízkosti apartmánu (cca 150 m) je situován Horský hotel Červenohorské sedlo, kde využijete služby restaurace, baru, bufetu, kavárny i krytý bazén, masáže a saunu.

Zaujala Vás nabídka našeho apartmánu? Pokud ano, obraťte se na nás a my se postaráme o Vaši příjemnou dovolenou. Těšíme se na Vás v Apartmánu Dahepo Červenohorské sedlo.