Loading

Penziony na Králickém Sněžníku

(25 objektů)

Penzion U Tří veverek

Lipová-lázně, na okraji obce / města, u lesa / na okraji lesa
Oblíbený rodinný penzion v Jeseníkách!

Penzion Stará sokolovna

Šumperk, v obci / ve městě
Útulné apartmány v podhůří Jeseníků

Pension Kosanda

Branná, na samotě, u lesa / na okraji lesa
Relax na samotě se saunou

Chata Junior

Staré Město pod Sněžníkem - Kunčice, na samotě, u lesa / na...
Horská chata u lyžařského střediska

Penzion & apartmány Stará škola

Vikantice, v obci / ve městě
Komfortné apartmány v penzionu se saunou

Chata Nová Seninka

Staré Město pod Sněžníkem, v obci / ve městě, u lesa / na okraji lesa
Penzionového chata s restaurací v horách

Penzion Na Myslivně

Lipová-lázně, v obci / ve městě
Penzión v horskom prostredí

Penzion Pod Slamníkem

Dolní Morava, v rekreační oblasti, u vleku
Penzion s bazénem a vírivkou u sjezdovky

Penzion MIREI

Bělá pod Pradědem, v obci / ve městě
Penzion na Vysočině s bazénem

Penzion Lipůvka

Lipová-lázně, v obci / ve městě, na horách
Divadelní penzion - chráněné pracoviště
1 - 25 / 25

Penziony na Králickém Sněžníku

Penziony na Králickém Sněžníku 1

Penziony Králického Sněžníku, které čekají jen na Vás

Kdo neví, kam by se měl vydat na letní nebo zimní dovolenou, tomu doporučíme, aby se porozhlédl po oblasti Králického Sněžníku. Jedná se o malebné pohoří na státní hranici se sousedním Polskem, které se proslavilo soškou kamenného slona, která zdobí jeho stejnojmennou (nejvyšší) horu. Kromě toho, že je vhodný pro pěší turistiku a pro jízdu na kole se v něm najdou i všichni příznivci historie a kulturních památek.

Vzhledem k tomu, že se nejedná o území, na kterém se běžně vyskytují divoce žijící šelmy, je jako dělané pro romantické pobyty i pro rodiny s dětmi. Na Králickém Sněžníku není špatná ani nabídka levných, avšak komfortních penzionů. Proto by rozhodně byla škoda toto místo jen tak vynechat.

Nejzajímavější turistické cíle

Abyste získali dobrý přístup ke všem možnostem, které Vám Králický Sněžník nabízí, je potřeba si správně vybrat místo, ve kterém si rezervujete svůj penzion. Začněte třeba tím, že se porozhlédnete po Vikanticích. Tato malebná obec se rozprostírá na podhorských loukách, které jsou vhodné k celodenním pěším výletům a procházkám. Malé děti vezměte podívat do místní obory, ve které můžete pozorovat a krmit mladé daňky. Pokud budete mít dostatek času, udělejte si cestu i do sousedního Jindřichova, ve kterém je zřícenina hradu Pleče. Na jeho území je navíc přírodní rezervace Pod Slunečnou strání.

Penziony na Králickém Sněžníku 2

Chcete si během pobytu na Králickém Sněžníku užít i kvalitní lyžovačku? V tom případě vsaďte na Červenou Vodu, na jejímž území se nachází SKIPARK Červená Voda. I v zimních měsících se navíc rozhlédnete do krajiny z rozhledny Křížová hora. Za lyžařského giganta se dá označit i sousední obec Čenkovice, ve které je Skiresort Buková hora. Vzhledem k členité krajině shlédnete na obec z Hánesovy vyhlídky, Bukové hory či z přírodní vyhlídky Martina.

Možnosti, které Vám nabídne jen penzion

Většina lidí si vybírá ubytování v penzionu proto, že je levné. Zároveň jim ale poskytuje vysoký standard služeb, které mohou využít. Některé penziony mají pro své hosty připravené standardní pokoje s několika postelemi, televizí a se svou vlastní koupelnou. S tím, že ke stravování slouží společná restaurace a jídelna.

Jiné jsou zařízené spíše jako apartmánové domy, kdy má každý apartmán několik oddělených ložnic s pohodlnými postelemi a vlastní koupelnou. V takových zařízeních bývá i obývací pokoj s televizí, herním koutem pro děti a pohovkou a dobře vybavená kuchyň s jídelnou pro společné stolování. Další výhodou penzionů je jejich rozsáhlé zázemí, ve kterém může být společenská místnost pro pořádání svateb, animační program, půjčovna koloběžek, lyží a kol či prádelna.

Větší, ale i menší penziony Králického Sněžníku mají dokonce i svoje vlastní wellness s venkovním nebo vnitřním bazénem, saunou a vířivkou. Ovšem, co se týká pobytu s domácími mazlíčky, vždy se u majitele ubytování informujte předem. Zatímco někteří nemají s tímto přáním problém, jiní mohou pohyb zvířat v areálu zakázat. V současné chvíli se ale pravidla v tomto ohledu trochu rozvolňují, takže vybrat si vhodný penzion, který Vám pobyt domácího mazlíčka umožní by neměl být vůbec žádný problém.

Penziony na Králickém Sněžníku 3

Aby šlo všechno jako po drátkách

V poslední fázi plánování pobytu Vás čeká spousta hledání. Tedy, za předpokladu, že se rozhodnete všechny nabídky procházet, hezky jednu po druhé. Pokud se Vám do něčeho takového příliš nechce, použijte rozsáhlý filtr našeho bezplatného vyhledávacího agenta.

V něm si vyberete penziony Králického Sněžníku, které jsou vhodné pro rodinné i pro partnerské pobyty. V databázi máme i zařízení s bazénem nebo u lyžařských středisek. Během okamžiku si zobrazíte i penziony, které jsou volné na Vánoce, Velikonoce či Silvestra. U nich je ale potřeba vždy jednat trochu s předstihem, jinak by Vám mohl někdo ten nejzajímavější kousek vyfouknout rovnou před nosem.

Dovolenou na Králickém Sněžníku můžete prožít v naprostém komfortu a pohodlí. A to bez toho, aniž byste se kvůli ní vydali ze všech ušetřených peněz. Z toho vyplývá, že prázdninové pobyty v penzionech v této oblasti mají zářnou budoucnost.

Názory a doporučení

Tomáš (skupina - návštěvník) 5.7.2020
Krásné místo s Orlickými horami i Králickým Sněžíkem na dosah. Skvělé pro příznivce vojenských opevnění.
Lenka Hečková (ubytovatel) 3.7.2020
Krásná příroda, turistika, cyklistika.
Zdeněk Sokol (rodina s malými dětmi - návštěvník) 1.7.2020
Hory, čisto, relax.... bez výhrad
Denisa Žochová (skupina - návštěvník) 1.7.2020
Projeli jsme se na koni a videli tak kus jeseníku.
Alena Zezulková (ubytovatel) 30.6.2020
Nacházíme se mezi střediskem Dolní Morava (3 km) a střediskem Buková Hora (6 km). Pastvinská přehrada je vzdálená 15 km.
Iva Kotková (ubytovatel) 30.6.2020
Penzion Na Čertovce se nachází v Králíkách v zajímavé turistické lokalitě Orlické hory. Příjemné posezení nabízí restaurace v penzionu. K internetu se můžete připojit přes bezdrátové připojení Wi-Fi zdarma. Parkoviště u penzionu je pro hosty k dispozici zdarma.
Iva Keherova (rodina se staršími dětmi - návštěvník) 29.6.2020
Není třeba komentovat, Orlicke hory jsou proste super.
Alena Jandová (ubytovatel) 29.6.2020
Rekreace a služby v okolí Zimní ČESKÁ VES: víceúčelové hřiště s tartanovým povrchem 200 m. Českoveská naučná stezka na 300 m., muzeum veteránu 350 m., krytý bazén 1 km, hotel Zlatý Chlum 900 m. Priessnitzovy léčebné lázně 2 km. pěšky. Adrenalin park v České Vsi s s rančem Orel 4 km. Skalní vyhlídka s horskou chatou Čertovy Kameny 1.5 km., rozhledna Zlatý Chlum 3 km. Křížový vrch s kostelíčkem a hor. chatou 3.5 km. Jesenické lázně. V Priessnitzových léčebných lázní v Jeseníku, kde je unikátní přírodní balneopark s mnoha vyvěrajícími prameny 2 km., vodní tvrz v Jeseníku 2 km. Jeskyně na Špičáku, jeskyně na Pomezí. Rychlebské stezky, zatopené lomy. Chráněná rezervace Rejvíz. Zlatokopecký skanzen ve Zlatých Horách. Zámek Jánský Vrch v Javorníku. Lesní bar v Horní Lipové, lázně Karlova Studánka, naučná stezka Bílá Opava. Nejvyšší hora Praděd, Stezka v oblacích, termální areal v lázních Velké Losiny a mnoho dalších turistických zajimavostí. Rejvíz a jeho mechová jezírka Pěší cestou ze Zlatého Chlumu se dostaneme na Rejvíz ležící na náhorní planině. Rejvíz je nejvýše položenou obcí jeseníků uprostřed hustých lesů.V jeho okolí najdeme Malé a Velké mechové jezírko, které je přístupné po zpevněné přístupové cestě zhotovené převážně z dřevěných kuláčů. Prostředí Rejvízu a zejména Velkého mechového jezírka je mystickou krajinou opředenou řadou bájí a pověstí, mimo jiné i o městě, které spočívá na dně jezírka. Na Rejvíz se od hotelu ZLATÝ CHLUM dostanete buď po silnici což je asi 15 km, nebo po turisticky značených cestách kolem Čertových kamenů a rozhledny Zlatý Chlum. Cesta na Rejvíz prochází po kvalitních turistických chodnících a lesních cestách v počátku s vyšším převýšením a později již s méně náročným terénem. Pro méně zdatné turisty je výrazně snadnější a kratší absolvovat cestu ve směru z Rejvízu k hotelu ZLATÝ CHLUM, kde budete ubytováni. V Noskově chatě je možno zhlédnout místním samoukem vyřezávané židle s opěradly zpodobňujícími tváře tehdejších obyvatel Rejvízu.
Ladislav Cholewik (starší pár - návštěvník) 29.6.2020
příroda
Petra Čeřovská (rodina s malými dětmi - návštěvník) 28.6.2020
V době naši dovolené (po skončení koronakrize a před letními prázdninami) byli cíle výletů v regionu v rekonstrukci nebo omezeném provozu. Ale na chatě bylo tolik zábavy a příroda kolem krásná, že to na hodnocení chalupy nic neubírá.
Petra Martinčíková (ubytovatel) 18.6.2020
Jeseníky jsou nejkrásnější české hory.
Zdeněk Netolička (ubytovatel) 4.6.2020
Ještě málo navštěvovaný, krásný, lázeňský región.
Petr Fichna (starší pár - návštěvník) 4.6.2020
krásná čistá příroda, příjemní, vstřícní lidé
Romana Vykydalova (rodina s malými dětmi - návštěvník) 22.3.2020
super
Kateřina Smitalova (rodina s malými dětmi - návštěvník) 12.3.2020
Skvělé místo pro výlety
Martin Prokop (rodina s malými dětmi - návštěvník) 6.3.2020
Kunčice, Staré město, Stříbrnice, Kralický sněžník.
Antonín Petruželka (rodina s malými dětmi - návštěvník) 3.3.2020
Pokud byste přijeli kvůli lyžování, ale kvůli počasí by nešlo lyžovat, doporučuji navštívit muzeum v Šumperku, Jílkovu galerii v Šumperku, muzeum v Jeseníku, termální bazén v Losinách.
Hana (skupina - návštěvník) 3.3.2020
Jezdili jsme lyžovat na Červenou vodu
Ivana (rodina s malými dětmi - návštěvník) 2.3.2020
Sjezdovky Ramzová. Lesní bar. Termální lázně, prameny a pralinky Velké Losiny. Zámecká cukrárna v Branné se Staromestskými trubičkami. Bowling.
Jaroslav Antonov (sólo host - návštěvník) 24.2.2020
Nebyl jsem na prohlídce regionu, účelem mého pobytu bylo lyžování na Dolní Moravě.
Kateřina Králová (rodina s malými dětmi - návštěvník) 22.2.2020
Lázně Velké Losiny, dobre restaurace a další. Je co objevovat.
Michaela Sadílková (rodina se staršími dětmi - návštěvník) 16.2.2020
dobré místo na zimní i letní dovolenou
Luděk Černohous (ubytovatel) 9.2.2020
Sjezdovky,nejbližší 5 km-Buková Hora,Šanov,15 km Dolní Morava,běžecké trasy 5-10 km,Stezka v oblacích,bobová dráha,rozhledny(Kramářova chata,Dolní Hedeč,Křížová Hora),poutní místa(Dolní Hedeč,Neratov,Svatá Trojice),procházky,pohraniční opevnění(Tvrz Bouda,Hůrka a mnoho dalších),Suchý Vrch,Králický Sněžník,vodopády a jeskyně v Polsku,vodní nádrž Pastviny,cyklostezky aj.
Jana Kurialová (skupina - návštěvník) 6.2.2020
pěkné výhledy
Svatopluk Konečný (skupina - návštěvník) 3.2.2020
čistý vzduch,příroda
Petr Frídl (skupina - návštěvník) 30.1.2020
OK
Václav Filip (ubytovatel) 19.1.2020
V blízkosti chalupy se nachází mimo jiné hraniční přechod do Polska, množství pevností z II.světové války, lyžařské vleky a horský terén, nedaleko i Pastvinská přehrada, Zemská brána a další zajímavo
Marcel Vážanský (starší pár - návštěvník) 9.1.2020
byli jsme tam potřetí, co víc dodat
Petr Kofa (rodina s malými dětmi - návštěvník) 4.1.2020
Krásná příroda
Sona Tomiova (rodina s malými dětmi - návštěvník) 1.1.2020
Sníh kam jen oko dohledné.