Penzionového chata s restaurací v horách

Chata Nová Seninka - místo, kde v klidu prožijete letní či zimní dovolenou, víkendový pobyt nebo oslavu, školní výlet či firemní akci pod Králickým Sněžníkem, v horské obci Nová Seninka, uprostřed Jeseníků.

A co nabízí okolí? Kilometry cyklostezek, turistických tras i mnoho památek. K vyhledávaným cílům patří Branná - lanový park, Ramzová - minikáry, Petříkov - letní bobová dráha i Staré Město pod Sněžníkem. Navštívit můžete i Medvědí jeskyně, Lázně Jeseník a elektrárnu Dlouhé Stráně. V zimě si zalyžujete na blízkých svazích lyžařských areálů Stříbrnice, Skitech Kunčice i Paprsek.

Celoročně přístupná Chata Nová Seninka nabízí ubytování pro 56 osob. Na výběr máme následující možnosti pokojů:
- dva 2-lůžkové s manželskou postelí a vlastní koupelnou se sprchovým koutem a toaletou,
- dva 3-lůžkové s manželskou a samostatnou postelí a vlastní koupelnou se sprchovým koutem a toaletou,
- tři 4-lůžkové s manželskou postelí, palandou a vlastní koupelnou se sprchovým koutem a toaletou,
- dva 4-lůžkové s manželskou postelí, palandou a společnou koupelnou se sprchovým koutem a toaletou na chodbě,
- čtyři 6-lůžkové s manželskou postelí, dvěma palandami a společnou koupelnou se sprchovým koutem a toaletou na chodbě.

V rámci ubytování je k užívání celkově pět koupelen se sprchovými kouty a šest samostatných toalet. Hosté mohou využívat společenskou místnost s televizí, stolním tenisem a posezením v podkroví. V přízemí si do sytosti zaplníte Vaše bříška skvělými domácími jídly z naší kuchyně. Podáváme je v restauraci s barem, terasou a kachlovými kamny. Právě zde Vám pomůžeme s uspořádáním akce či oslavy nebo se zde připojíte na WiFi připojení na internet.

Venku jsme připravili také terasu s posezením a ohniště. Letní zahrádka je velká a děti se v ní mohou pobavit na trampolíně, skluzavce, prolézačke i houpačce. U nás máme také dětskou postýlku, židličku na krmení a prostor na uschování kol i lyží. Nabízíme možnost zapůjčení žehličky. Parkování aut je přímo u objektu. Těšíme se na Vás!