Krásné ubytování na čistém vzduchu

Naše nově zrekonstruovaná Chata Pod Horou se nachází v těsné blízkosti neporušené přírody Moravských hor, ve Starém Městě pod Sněžníkem. Už přímo z chaty dohlédnete na sjezdovku lyžařského střediska SKITECH Kunčice.

Čerstvý horský vzduch Rychlebských hor a Kralického Sněžníku pod Kunčickou horou si užijete procházkami po značených trasách a chodnících. Uchvátí Vás při tom i nepopsatelná příroda, ve které si kde-tu nasbíráte plody lesa. Navštívit můžete i Vojenské muzeum, Bobovou dráhu Petříkov i Termály Velké Losiny. Namáčet si nohy ve vodě či zaplavat si umíte v Hynčice pod Sušinou - rybníku Úžas, lomu Žulová - Brankopy i v bazénech Koupaliště Králíky. Běžkování je skvělé v blízkém běžkařském ráji PAPRSEK. V zimě jsou na skok střediska SKITECH Kunčice, Ski areál Kouty, Ski Kraličák.

Celoročně Vám nabízíme příjemné ubytování v moderně zařízené Chatě Pod Horou, která je kapacitně uzpůsobena pro maximálně 11 hostů. V přízemí chaty se nachází obývací místnost, kde si odpočinete při masivním krbu, podíváte televizor se satelitním příjmem, zahrajete hry nebo odpočinete si na gaučovém sezení (sloužícím jako přistýlka pro jednu osobu). Rovněž je zde k užívání jídelní posezení. V nadstandardně vybavené kuchyni je radost vařit. K dispozici je také koupelna s vanou a toaletou.

Odpočinout si během noci je možné v jedné ze tří ložnic. Na výběr máte jednu 2-lůžkovou s manželskou postelí a terasou, další 2-lůžkovou s manželskou postelí a 5-lůžkovou se samostatnými lůžky a jednou přistýlkou. Na patře se vyskytuje další koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Přirozeně, u nás je dobré pokrytí bezplatným WiFi připojením na internet.

K chatě náleží i pozemek, kde během teplých dnů můžete odpočívat na venkovním posezení na terase. Používat smíte i ohniště a gril. Děti se zabaví v dětském koutku s hračkami uvnitř. U nás máte také dětskou vysokou židli i prostor na uschování kol a lyží. Parkovací místa až pro 4 vozidla jsou hned u chaty. Široká škála služeb v kombinaci s naší výhodnou polohou udělá dovolenou v naší Chatě Pod Horou nezapomenutelnou.


Preferujeme: Rodiny s dětmi