Komfortná roubenka s bazénem, u vleku.

Dřevěnice Rozárka II se nachází ve Velkém Vrbně, rekreační oblasti ve Starém Městě pod Sněžníkem, v okrese Šumperk. Vynikající poloha mezi pohořími Králický Sněžník a Jeseníky nabízí řadu aktivit v zimě i v létě.

Dřevěnice je ideálním místem pro ty který přicházejí za lyžováním, protože stojí v Skiareálu Paprsek - Olšanka a v okruh 80 metrů najdete jak vlek tak i lanovku. Součástí skiareálu i také největší snow park v České republice. V letních měsících okolní pohoří potěší turisty i cyklisty. Pokud hledáte osvěžení naplánujte si den na koupališti ve Starém Městě pod Sněžníkem a termální bazény ve Velkých Losinách Vás přivítají během celého roku. Vybrat se můžete i na výlet do blízkého Polska, nedaleko hranic najdete například Medvědí jeskyni.

Celoročně je Vám k dispozici ubytování v dřevěnici s celkovou kapacitou pro 15 osob. Svou dispozicí a zařízením je chata vhodná zejména pro několik rodin s dětmi nebo skupinu přátel.

Přízemí roubenky tvoří společenská místnost spojená s kuchyní a jídelním koutem. Pohodlně se usaďte na gauči a vyberte si z množství programů na televizoru se satelitním příjmem, využít můžete i Blu-ray přehrávač. Jídla podle Vašich představ si připravíte v kuchyni vybavené keramickou varnou deskou, mikrovlnnou troubou, kávovarem, rychlovarnou konvicí, ledničkou s mrazákem a myčkou nádobí. Na společné posezení při jídle Vám poslouží jídelní stůl s lavicí a židlemi. Také v přízemí se nachází koupelna se sprchovým koutem, finskou saunou a toaletou. K dispozici je Vám i prostor, kde si můžete uložit a vysušit lyže, v případě potřeby je zde možné uschovat kola.

Odpočinek po aktivním dni najdete v některé z pěti ložnic, na patře najdete dvě 4-lůžkové (s manželskou postelí a dvěma samostatnými lůžky) a jednu 3-lůžkovou (s manželskou postelí a samostatným lůžkem) a v podkroví dvě 2-lůžkové (každá se dvěma samostatnými lůžky). V každé ložnici je Vám k dispozici televize se satelitním příjmem, v jedné navíc Blu-ray přehrávač. Komfort zaručují i ​​další dvě koupelny se sprchovým koutem a toaletou. V celém objektu je zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet. Pro Vaše ratolesti zajistíme dětskou postýlku a vysokou židličku.

Jedním z lákadel této roubenky je určitě její exteriér. V altánku s krbem si společně posedíte a připravíte jídla na grilu. Děti se vyřádí na hřišti s prolézačkami, houpačkou a skluzavkou. V létě se osvěžíte v bazénu, o který se dělíte se sousední dřevěnicí. Vaše auta můžete zaparkovat na parkovišti u sousedního objektu, vzdáleném jen několik metrů.

Vychutnejte si aktivní odpočinek v dřevěnicích Rozárka II. Těšíme se na Vás!