Oblíbený rodinný penzion v Jeseníkách!

Srdečně Vás vítáme v našem Penzionu U Tří veverek v malebné vesničce Horní Lipová, která je součástí oblíbené lázeňské obce Lipová-lázně v Olomouckém kraji.

Celoročně Vám nabízíme komfortní ubytování s celkovou kapacitou 40 lůžek v těchto devíti apartmánech:
- Apartmánu č.1 se dvěma ložnicemi (1. ložnice: manželská a samostatná postel, 2. ložnice: tři samostatné postele),
- Apartmánu č. 2 s jednou ložnicí (manželská a patrová postel + dvě přistýlky na pohovce),
- Apartmánu č. 3 s jednou ložnicí (manželská postel a dvě přistýlky na pohovce),
- Apartmánu č. 4 se dvěma ložnicemi,
- Apartmánu č. 5 (podkrovní) se dvěma ložnicemi (1. ložnice: manželská postel a jedna přistýlka na výsuvném lůžku, 2. ložnice: dvě přistýlky na pohovce),
- Apartmánu č. 6 (mezonetový) s jednou ložnicí (1. ložnice: manželská postel a jedna přistýlka na výsuvném lůžku, 2. ložnice: dvě přistýlky na pohovce),
- Apartmánu č. 7 (mezonetový) s jednou ložnicí (manželská postel),
- Apartmánu č. 8 (mezonetový) s jednou ložnicí (ložnice: manželská postel a dvě přistýlky na pohovce, kuchyň: výsuvné lůžko),
- Apartmánu č. 9 (mezonetový) s jednou ložnicí ((ložnice: manželská postel a dvě přistýlky na pohovce, kuchyň: výsuvné lůžko).

Apartmán č. 1 je ze všech největší. Najdete v něm televizi se satelitním příjmem, krásnou dřevěnou terasu, na které se můžete nadýchat čerstvého vzduchu a plně vybavenou kuchyň. Nadšeni kuchaři v ní využijí elektrický vařič (dvojplotýnku), mikrovlnnou troubu, lednici, mrazák, rychlovarnou konvici a jídelní sezení. Koupelna se sprchovým koutem a toaletou je samozřejmostí, k dispozici je navíc další samostatná toaleta.

Téměř stejnou výbavou oplývají i další apartmány, akorát žádný z nich není vybaven druhou samostatnou toaletou. Apartmány č. 2 a č. 3 nemají terasu. Apartmány č. 2, č. 3, č. 4, č. 5, č. 8 a č. 9 jsou navíc zařízeny pohovkou. Ve všech ubytovacích jednotkách jsme zajistili bezplatné WiFi připojení na internet.

Příjemné společné chvíle strávíte i ve společenské místnosti, která v případě rezervace poslouží jako kongresová místnost, ke které bychom Vám zajistili technickou výbavu. Jinak tato místnost funguje i jako samoobslužný bar a kavárna, a to díky vlastnímu výčepu na pivo a kofolu, plus automatu na kávu. Součástí prostoru je ještě velké jídelní posezení, televize se satelitním příjmem a hřejivý krb, který Vám zajistí nezapomenutelnou atmosféru. Využít je u nás možné také saunu a vířivku, dětičky se zase potěší dětskému koutku s hračkami.

Letní měsíce strávíte ideálně v exteriéru penzionu. Zchladíte se ve venkovním bazénu, posedíte si na terase s posezením, na ohništi opečete špekáčky a pomocí grilu si ugrilujete lahodné masíčko nebo zeleninku. Po dobrém jídle si zahrajete volejbal, stolní tenis, fotbal či badminton. Dětské hřiště s prolézačkami, skluzavkou a houpačkou nadchne Vaše ratolesti. Na vyžádání poskytujeme čtyři dětské postýlky. Sportovci si své lyže a kola odloží v úschovně, lyžáky jim proschnou na sušácích. Svá auta si bezpečně zaparkujete na soukromém parkovišti našeho pozemku.

Pro ty, co se rádi vydávají na toulky po okolí, poznávají nová místa, přírodní krásy, památky a atrakce, máme výborné zprávy. Možností využití volného času je u nás víc než dost. Navštívíte Faunapark Lipová, Muzeum Slezského Semmeringu, Muzeum Johanna Schrotha nebo Expozici hudebních nástrojů.

Slávu naší lázeňské oblasti Vám potvrdí dokonalý relax v Lázních Dolní Lipová a Schrothových léčebných lázních. Jeskyně Na pomezí, Přírodní rezervace Šerák-Keprník a Vodopády Stříbrného potoka oslní milovníky přírodních úkazů. Fanoušci zimních sportů se vyřádí na svazích Ski areálu Lázeňský vrch, Ramzová, Skiareálu Kaste, Ski Ostružná - Řetězárna, Snowparku Paprsek a mnoha jiných.

Jak sami vidíte, u nás se rozhodně nudit nebudete. Věříme, že dovolená strávená v Penzionu U Tří veverek Vás okouzlí, načerpáte kopec nových sil a opět se k nám rádi vrátíte. Těšíme se na Vaši návštěvu!