Luxusní ubytování v Jesenikách

Sleva pro podzim až 20% . Informujte se u nás.

Plánujete luxusní dovolenou v Jeseníkách? Zveme Vás ubytovat se v některém z našich Apartmánů Divoký Anděl v rekreační oblasti Dolní Moravice, v okrese Bruntál.

V letním období doporučujeme vydat se na výlet na Rozhlednu Praděd či Petrovy kameny. Příznivci vody a koupání využijí služby okolních koupališť v Pasekách, Nové Pláni či Šumperku. Z přírodních nádrží a jezírek se v okolí nacházejí vodní nádrž Slezská Harta, rybník Andělská Hora či Velké mechové jezírko. Termální voda je k dispozici v lázních Karlova Studánka či ve Velkých Losinách. V zimním období nejednoho lyžaře potěší velké množství lyžařských středisek v okolí. Zmíníme jen pár z nich, např. Ski areál Čerťák, Myšák, Kazmarka, Karlov, Pawlina a Kopřivná. Z aktivit, které můžete dělat nezávisle na počasí, doporučujeme zejména Sportovně zábavní centrum Bělá pod Pradědem.

Apartmány Divoký Anděl poskytují celkovou kapacitu 24 lůžek. Na výběr máte z následujících možností:

- Dva 2-lůžkové pokoje s manželskou postelí, pohovkou se dvěma přistýlkami, televizorem s kabelovým příjmem a koupelnou se sprchovým koutem a toaletou.

- Dva rodinné 2-lůžkové apartmány s manželskou postelí, pohovkou se dvěma přistýlkami, televizorem s kabelovým příjmem, koupelnou se sprchovým koutem a toaletou. V tomto apartmánu máte k dispozici i kuchyňský kout vybavený mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí, ledničkou, jídelním posezením a dvouplotýnkovým elektrickým vařičem.

- Pro větší skupiny nabízíme dvoupokojové studio řešeno jako apartmán se dvěma průchozími pokoji. V jedném z pokojů je manželská a patrová postel, jakož i pohovka se dvěma přistýlkami. Druhý pokoj slouží jako obývací část s pohovkou se dvěma přistýlkami a televizorem s kabelovým příjmem. Nachází se zde také kuchyňský kout s jídelním posezením, ledničkou, rychlovarnou konvicí, dvouplotýnkovým elektrickým vařičem a mikrovlnnou troubou. Součástí tohoto studia je i koupelna se sprchovým koutem a toaletou.

Ve všech ubytovacích jednotkách mají naši hosté k dispozici bezplatné WiFi připojení na internet a možnost využít služby wellnes centra. Pro náročné klienty máme k dispozici i zubní kartáčky a fén. Před ubytováním se nachází ohniště, venkovní posezení a parkoviště.

Našim hostům nabízíme také možnost stravování v sousedícím Penzionu u Staré Čarodějky, kterí nabízi i bowling a masáže. Rádi Vás přivítáme v našich Apartmánech Divoký Anděl.