Komfortní chaty u lyžařských vleků

Chaty pod Pradědem jsou situovány v atraktivní lokalitě, v bezprostřední blízkosti lyžařských vleků, turistických chodníčků a mnoha přírodních krás. Nacházejí se v Ski-relax komplexu Avalanche, nedaleko obce Dolní Moravice, v okrese Bruntál.

Pokud patříte mezi milovníky přírody, turistiky a klidného prostředí, pobyt v našich chatách je pro Vás tou ideální volbou. Na své si přijdou i cyklisté a houbaři. Jeseníky jsou proslulé také díky svým překrásným jeskyním a vodopádům. Hora Praděd (1 492 m n. m.) Je největším vrcholem Hrubého Jeseníku, odkud se Vám z místní rozhledny naskytne jedinečný výhled na celý region. Lyžovačku si užijete v Ski areálu Čerťák, Kopřivná nebo Ski Aréně Karlov pod Pradědem.

Celoročně Vás velmi rádi přivítáme v našich chatách a apartmánové chatě, které disponují celkovou kapacitou až pro 58 hostů.

K dispozici jsou čtyři identicky zařízené 11-lůžkové chaty. V každé z nich se nachází kompletně zařízený kuchyňský koutek s jídelním posezením, který je situován v ložnici s manželskou postelí a palandou. Připravena je tu i další 4-lůžková ložnice s manželskou postelí, palandou, televizorem se satelitním příjmem a 4-lůžková ložnice se dvěma spojenými palandami. Samozřejmostí každé chaty je vlastní koupelna se sprchovým koutem a toaletou. WiFi připojení na internet je zajištěno.

V případě zájmu Vás velmi rádi ubytujeme i v apartmánové chatě, která nabízí ubytování ve dvou apartmánech po sedm lůžek. Celková kapacita apartmánové chaty je 17 lůžek. Každý apartmán je situován na jednom patře. V každém z nich najdete jednu ložnici s manželskou postelí, palandou a televizí se satelitním příjmem. Součástí obou apartmánů je vlastní obývací prostor se samostatným lůžkem, rozkládací pohovkou, televizorem se satelitním příjmem a kompletně zařízeným kuchyňským koutem. Rovněž se v každém nachází koupelna s toaletou, v dolním apartmánu se sprchovým koutem, v horním s vanou. V celém prostoru je zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet.

A areálu ubytování je navíc k dispozici venkovní posezení, ohniště, restaurace s možností objednání polopenze, bar, bowling, vinný sklípek, hřiště, vířivka a navíc možnost doobjednání masáže. Auta zaparkujete přímo při ubytování.

Oslovila Vás naše nabídka ubytování? Pokud ano, budeme velmi rádi a srdečně Vás přivítáme v našich Chatách pod Pradědem.