Útulné apartmány v blízkosti sjezdovek

Apartmány Pod strání Malá Morávka najdete v obci Malá Morávka, v okrese Bruntál. Obec leží v Jeseníkách a v její těsné blízkosti se nachází hned několik lyžařských areálů a je také vhodným východiskem pro túry v okolních horách.

O turistické cíle není v okolí Malé Morávky nouze. Turisté rádi podnikají výlety na Praděd, k Jelení studánce, do údolí Opavy, do lázní Karlova Studánka nebo do jeskyní Na Pomezí a Na Špičáku. Historické památky jsou zde také hojně zastoupeny, navštivte například hrad Sovinec a zámek Bruntál či některou z mnoha zřícenin (Kobrštejn, Quinburk, Rabštejn). Pokud místo aktivit hledáte odpočinek, zajděte do lázní v Jeseníku nebo Velkých Losinách. V letním období se zchladíte na koupališti Bruntál, kde se nachází i wellness centrum. Pokud k nám přicházíte v zimě, v okruhu do 5 km najdete hned několik lyžařských středisek (Kopřivná, Myšák, Ski Express, Kazmarka a další).

Celoročně nabízíme ubytování ve třech apartmánech s celkovou kapacitou pro 11 osob. Ubytovat se můžete v:
- 4-lůžkovém mezonetovém apartmánu s jednou ložnicí, s manželskou postelí a dvěma samostatnými lůžky,
- 4-lůžkovém mezonetovém apartmánu s jednou ložnicí, s manželskou postelí, dvěma samostatnými lůžky a přistýlkou,
- 2-lůžkovém apartmánu s manželskou postelí.

Mezonetové apartmány se skládají z obývacího prostoru - kuchyně ve spodní části a ložnice ve vrchní části. Dvoulůžkový apartmán není rozdělen na místnosti, kuchyňský kout se nachází ve výklenku. V každém apartmánu najdete televizi se satelitním příjmem. Kuchyňský kout je vybaven elektrickou dvouplotýnkou, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí, ledničkou s mrazákem. Samozřejmostí je v každém apartmánu vlastní koupelna se sprchovým koutem a toaletou.

V celém objektu je pro Vás zajištěn bezplatný WiFi přístup na internet. Pro nejmenší Vám dle potřeby připravíme dětskou postýlku. Na zahradě u objektu je Vám k dispozici posezení. Cyklisté a lyžaři ocení vyhrazenou místnost pro odkládání sportovního vybavení. Přímo u objektu je možné parkovat 3 auta. Těšíme se na Vaši návštěvu v Apartmánech Pod strání Malá Morávka.


Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých lidí, Domácí zvířata, Kuřáky