Pohodlné pokoje v krásném prostředí

Hotel Kamzík stojí ve vesnici Karlov pod Pradědem, která je součástí obce Malá Morávka v okrese Bruntál. Hotel je obklopen lesy a přírodou CHKO Jeseníky, v blízkosti se nachází rozsáhála Ski aréna Karlov (200 m). Náš hotel prošel zdařilou rekonstrukcí a můžete zde očekávat nově zarízené pokoje a apartmány. Rekonstrukce také přinesla novinky do hotelového wellness komplexu, který se skládá z vnitřní a venkovní části. Ve vnitřní části si odpočinete v sauně (finská, infra, parní) nebo ve whirpoolu Jacuzzi. Ve venkovní části využijete venkovní viřivky s výhledem na okolitý les, finskou saunu a bio saunu i ochladzovací jezírko v lese.

Přímo v hotelu najdete množství volnočasových aktivit. Využijte vyhřívaný vnitřní plavecký bazén s venkovní terasou, zasportujte si v profesionálním fitness centru, zahrajte si týmové sporty v tělocvičně, k dispozici je Vám i bowlingová dráha. V hotelu se také nachází herna se stolním tenisem, kulečník a na střeše hotelu najdete kurty, kde si zahrajete tenis nebo badminton. V příjemném počasí si vychutnáte cvičení venku, na novém workoutovém hřišti. K hotelu patří i lanové centrum se třemi okruhy různé náročnosti. Pro děti je připraveno menší lanové centrum s moderním hřištěm, užijí si také houpačky, skluzavky, trampolínu a skákací hrad. Děti se zabaví i ve špatném počasí, v hotelu je pro ně vytvořena herna s mořskou tematikou s hračkami, skluzavkou či kuličkovým bazénem.

Celoročně nabízíme ubytování v hotelu s celkovou kapacitou pro 170 hostů. K dispozici jsou Vám pokoje s různou kapacitou a vybavením:
- 2-lůžkové pokoje Standard s manželskou postelí,
- 2-lůžkové pokoje Standard se dvěma samostatnými lůžky,
- 2-lůžkové pokoje Komfort s manželskou postelí,
- 3-lůžkové pokoje Standard se třemi samostatnými lůžky,
- 4-lůžkové pokoje Standard se čtyřmi samostatnými lůžky.

Všechny pokoje jsou vybaveny příslušným počtem lůžek, úložnými prostory a televizorem. V pokojích Komfort naleznete také lednici s mrazákem. Samozřejmostí v každém pokoji je koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Některé z pokojů disponují balkonem. Část pokojů je vybavena bezbariérovým přístupem. V celém objektu je pro Vás zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet.

V hotelové restauraci si pochutnáte na tradičních jídlech, snídaně jsou zahrnuty v ceně pobytu, oběd a večeři je možné přiobjednat. K dispozici je Vám i bar, salonek a školící prostory, které jsou rovněž vhodné na organizaci oslav nebo firemních akcí, zajišťujeme také hudební produkci či doprovodný program. Vychutnáte si i posezení na letní nebo zimní terase a letní zahrádce. Samozřejmostí je lyžárna a úschovna kol. Parkování je zajištěno přímo u hotelu.

V případě plné obsazenosti hotelu, je možné ubytovat se v našich depandance ubytovacích zařízeních, k dispozici je Vám Horská chata Smrková (kapacita 32 osob), Horský hotel Moravice (kapacita 170 osob) a Penzion Eden (kapacita 120 osob).

Okolí Vás zláká na turistiku malebnou přírodou Jeseníků. Pěšky se vyberte například po naučné stezce Velká Kotlina, k Alfredova chatě nebo do lázeňské obce Karlova Studánka. Cyklisté ocení trasy v okolí, doporučujeme vydat se na středně náročnou stezku okolím Malé Morávky. V zimním období určitě využijete některé ze sjezdovek v blízkosti hotelu (650 - 2000 m), lyžařské středisko Ski aréna Karlov Vám poskytne 17 sjezdovek v celkové délce až 12 km, 3 lanovky a 4 vleky. V okolí najdete také 70 km upravovaných běžeckých tratí.

Užijte si hory, aktivity i odpočinek v Hotelu Kamzík. Rádi Vás u nás přivítáme!