Moderní apartmány, sauna, bazén, hřiště

Venkovní bazén, pohádkově zařízené dětské hřiště, sauna, stolní fotbal a blízkost nového Skiareálu Kouty - to jsou důvody, proč se ubytovat v našem rodinném apartmánovém domě Apartmány Agatha, který leží v klidném prostředí Loučné nad Desnou.

Celoročně můžete přijít a ubytovat se v našich Apartmánech Agatha, jejichž celková kapacita je 24 osob. Pokud jste pár, rodinka s dětmi i velká skupina, pronajmout si můžete nejen celý objekt, jakož i tyto apartmány:
- Apartmány č. 1 a č. 4 pro 2 osoby s manželskou postelí,
- Apartmány č. 2 a č. 5 pro 4 osoby s manželskou postelí a palandou,
- Apartmány č. 3 a č. 6 pro 2 osoby s manželskou postelí a palandou + pohodlná rozkládací pohovka pro 2 osoby v obývací části apartmánu.

Apartmány jsou vybaveny téměř totožně. V každém se nachází LED televize, kuchyňský kout a vlastní koupelna. Kuchyňský kout je vybaven varnou deskou, lednicí s mrazákem, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí a sezením. V koupelnách apartmánů je vždy sprchový kout a toaleta. Apartmány č. 3 a č. 6 mají navíc terasu s posezením. V celém ubytování je výborné pokrytí naším bezplatným WiFi internetovým připojením.

Hezký čas s přáteli se dá strávit ve společenské místnosti s barem, LED televizí, masivním sezením a společenskými hrami jako například stolní fotbal. Skvěle se zrelaxovat dá i v sauně (je při ní sprchový kout) nebo našem venkovním bazénu. V rámci ubytování je jedna samostatná toaleta při společenské místnosti.

Na zahradě je Vám k dispozici dřevěný altán s posezením, zděný krb, přenosný gril i terasa s posezením. Rovněž je k užívání badminton, pískoviště s hračkami, houpačka, trampolína, skluzavka a prolézačky. V garáži Vám odložíme kola. Své lyže si můžete uložit v lyžárně se sušiči lyžáků. Po dohodě Vám připravíme dětskou postýlku. Parkování pro 6 vozidel je přímo při ubytování na oploceném pozemku. Těšíme se na Vás!

Zima - to je ráj pro milovníky lyžování i běžkování. Do 2 km se nacházejí sjezdovky nového Skiareálu Kouty. Na dosah jsou i lyžařská střediska Kareš, Oáza nebo Přemyslov. V létě si zas mnoho zážitků prožijete při procházení se okolní přírodou, na kole nebo návštěvou vyhledávaných turistických cílů. K nim patří například 6 km vzdálené lázně a termální aquapark Velké Losiny, Zámek Velké Losiny, Karlova Studánka, Koutecký les nebo nádrž Dlouhé Stráně.