Útulná wellness chata pro rodinky

Kompletně zrekonstruovaná Chata JIDAIMA je situována v klidné lokalitě Loučná nad Desnou, na turistické trase k přečerpávací elektrárně Dlouhé Stráně. U nás si užijete wellness dovolenou díky vnějšímu bazénu, infasauně i hydro-masážnímu sprchovému koutu.

Okolí je ideální k rekreaci. V létě je nabídka bohatá - od cyklostezek i tras pro pěší turisty až po návštěvy vyhledávaných míst. Výlet si můžete naplánovat do ruční papírny i termálních lázní v obci Velké Losiny. Povozíte se i na koloběžkách. Letní období je skvělé také na procházky náučnou stezkou až k rozhledně Kouty, můžete si prohlédnout expozice dřevěných soch a plastik v kouteckým lese a pokochat se i výhledy ze stezky v oblacích Dolní Moravy. Po napadení sněhové přikrývky si zalyžujete na svazích středisek OAZA (1,3 km), Kouty (5,2 km) i Červenohorské sedlo (14 km). Během zimy také vyrazíte na běžky (různě náročné běžkařské tratě Jeseníky).

Chata JIDAIMA se pronajímá jako jeden objekt, vhodný pro 2 až 4 rodinky s dětmi nebo skupinku přátel či známých. Celková kapacita chaty je 16 osob.

Chatu tvoří obývací místnost, kuchyň, pět ložnic, herna, tři koupelny a jedna toaleta. Příjemné chvíle si můžete dopřát v obývacím prostoru, kde je krbová pícka, televizor se satelitním příjmem, rádio, gauč a společenské hry. Jídla si můžete připravit v kuchyni, jejíž součástí je keramická varná deska, elektrická trouba, sporák, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba, myčka nádobí, lednice s mrazákem, topinkovač a jídelní posezení.

Pro klidný spánek jsme Vám nachystali 5 ložnic - čtyři 3-lůžkové (samostatná lůžka ve dvou, manželská postel a jedno lůzkou v jedné + jedna ložnice s palandou a jedním lůžkem) a jednu 4-lůžkovou (s manželskou postelí a dvěma lůžky). V rámci chaty jsou celkově dvě koupelny se sprchovými kouty a toaletami, jedna koupelna s hydromasážní sprchou a saunou, a samostatná toaleta. Samozřejmostí je WiFi připojení na internet.

K chatě přísluší i vnější pozemek, kde je k dispozici celá pergola s posezení, gril, krb a ohniště. Děti se mohou zahrát v herně (se šipkami, stolním fotbalem a posezením) nebo na dětském hřišti s mini-golfem, které je vzdáleno kousek od chaty. U nás máme dětský bazének i dětskou postýlku. Lyže si můžete uschovat v lyžárně. Parkování aut je zajištěno přímo u objektu. Těšíme se na Vás!