Ideální ubytování pro cyklisty

Privát Vila Miluška se nachází v obci Černá Voda v okrese Jeseník, v Olomouckém kraji. Tento kraj láká návštěvníky krásnou přírodou, která ještě není příliš turisticky navštěvovaná.

Ideálním dopravním prostředkem pro poznávání této oblasti je kolo, v okolí najdete i půjčovny kol. Vydejte se na Rychlebské stezky, ať už jste začátečník nebo náročný cyklista. Doporučujeme také trasu okolo Černého potoka až k bikeparku Velká Kraš. Na turistiku se vyberte například na hory Šerák, Špičák či Praděd. Za návštěvu stojí i zámek Jánský vrch, jeskyně a jezera v okolí, Lázně Jeseník a Karlova Studánka. Letní dovolenou Vám zpestří i koupání v zatopených lomech (Rampa, Rokle, Vycpálek), v rybníku Florian nebo na koupališti Jeseník. Milovníkům zimních sportů doporučujeme ski areály Ramzová, Miroslav, Ostružná či Petříkov.

Během celého roku nabízíme ubytování v přízemí rodinného domu, majitel bydlí na patře. K dispozici jsou Vám dva pokoje, ve kterých se ubytuje až 9 osob.

Odpočinete si v některém ze dvou 4-lůžkových pokojů, oba jsou vybaveny čtyřmi samostatnými lůžky, jeden i rozkládacím křeslem, které slouží jako přistýlka. Všichni hosté využívají společnou kuchyň s plynovým sporákem, elektrickou a mikrovlnnou troubou, lednicí s mrazákem a jídelním stolem. Společná koupelna je vybavena sprchovým koutem, umyvadlem a sušákem na prádlo, toaleta je samostatná. Podle potřeby Vám poskytneme dětskou postýlku i hračky. Hostům je k dispozici pračka a žehlička. V celém objektu je pro Vás zajištěno bezplatné WiFi připojení.

Využijte také oplocenou zahradu u domu, kde se nachází zastřešené posezení s krbem, posezení u ohniště i zahradní houpačka. Mysleli jsme i na Vaše ratolesti, které si užijí pískoviště, houpačku či dětský bazén. Kola si odložíte v uzamykatelné garáži. Přímo u domu zaparkujete 3 auta. Těšíme se na Vaši návštěvu ve Vile Miluška.