Moderné pokoje u biofarmy a lesoparku

Penzion Na Jurém se nachází na samotě v blízkosti lesoparku, jen 7 kilometrů od centra Zlína, v části Lužkovice. Penzion je součástí areálu biofarmy, která má více než 90-letou historii.

V okolí penzionu máte vždy po ruce široký výběr aktivit. Odpočiňte si v lázních Luhačovice a Kostelec. Vezměte děti do ZOO v Lešné, kde najdete i zámek. Pokud Vás zajímá historie, navštivte také zámek ve Zlíně a Hrad Lukov. Vodní radovánky nabízejí Luhačovická přehrada a vodní nádrž Fryšták. Ve městě najdete též několik koupališť (Zelené, Panorama, Louky). V zimním období můžete vyzkoušet Ski areál Svah Zlín.

Ubytování nabízíme během celého roku, přičemž od března do října je možné zarezervovat jednotlivé rodinné pokoje, avšak v zimních měsících pronajímáme jen penzion jako celek. V nabídce je pro Vás 6 rodinných pokojů, každý s kapacitou pro 4 hostů, celková kapacita je 24 osob.

Pokoje jsou mezonetového typu a jsou zařízeny stejně. Všechny pokoje jsou tvořeny dvěma ložnicemi, jednou na přízemí a jednou na patře, přičemž oba jsou vybaveny manželskými postelemi. Poslouží Vám i pracovní stolek a chladnička. Ke každému pokoji náleží koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Hosté mohou využívat společný kuchyňský kout s elektrickou dvouplotýnkou, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí a jídelním posezením. Pro nejmenší je k dispozici dětská jídelní židlička. Ve čtyřech pokojích je dostupné WiFi připojení na internet. Za příplatek poskytujeme hostům snídaně.

Součástí objektu je bar Hospůdka na Jurém, kde se o víkendech můžete osvěžit chlazenými nápoji nebo zakoupit bio výrobky z farmy. K baru patří i zastřešená terasa, kde si můžete posedět, případně si i něco dobrého ugrilovat. V letních měsících se osvěžíte v bazénu. Využívat můžete také saunu. Děti se potěší hřišti s pískovištěm, skluzavkami, houpačkou, lanovou dráhou, zvonkohrou a velkým pexesem. V nabídce máme také agroturistiku, protože na farmě žije několik druhů zvířat (ovce, kozy, slepice). Cyklisté si odloží sportovní vybavení do úschovny kol. Parkování pro 15 aut je zajištěno přímo u penzionu.

Přijďte si užít dovolenou na farmě! Těšíme se na Vaši návštěvu v Penzionu na Jurém.