Rodinná chalupa-pro děti hřiště a herna

Rodinná atmosféra, dětský smích a příjemně strávený čas. I takto může probíhat Vaše dovolená nebo prodloužený víkend v severozápadní části Hostýnských vrchů, v obci Rusava, v naší útulné Chalupě Barunka.

V létě si můžete aktivně odpočinout během cyklistiky, turistiky nebo pěší chůzou v přírodě Hostýnských vrchů. Pokud raději odpočíváte u vody, vykoupat se nebo si zaplavat můžete v Rusavě, Holešově i Bystřici pod Hostýnem. Nadšenci do historie mohou navštívit Svatý Hostýn či Lukov Hrad. K oblíbeným místům na výlet patří také Zámecká zahrada v Holešově, ZOO ve Zlíně, Kromněřížská květní zahrada i jeskyně Teplice. Lyžování je skvělé na svazích lyžařských středisek Rusava, Troják i Ski areálu Tesák.

Celoročně pronajímaná Chalupa Barunka je připravena pro pobyt až 12 osob. Kromě rodinek s dětmi si zde na své přijdou i aktivní rekreanti či skupinky přátel a známých. V přízemní části chalupy se nachází obývací místnost s televizí s kabelovým příjmem, společenskými hrami a gaučovým sezením. K přípravě jídel můžete naplno využívat opravdu nadstandardně vybavenou kuchyň s posezením. Chalupu také tvoří koupelna se sprchovým koutem a toaletou.

V prvním patře chalupy jsou umístěny tři ložnice - dvě jsou 3-lůžkové s manželskou postelí, pevným lůžkem a přistýlkou. Třetí ložnice je 4-lůžková s manželskou postelí a palandou. Rovněž můžou naši hosté užívat koupelnu se sprchovým koutem, toaletou a také hernu, kde jsou různé hračky pro děti. Spojení s okolím je možné i přes bezplatné WiFi připojení na internet v celém objektu.

Na dvoře ubytování je pro děti připraveno dětské hřiště s trampolínou, houpačkou, prolézačkami a skluzavkou. Dospělým zas dobře padne grilovačka, opékání buřtů na ohništi nebo odpočinek na posezení pod zastřešenou pergolou. Ve sklepě je technická místnost pro odložení sportovních potřeb. V chalupě máme dětskou postýlku i vysokou stoličku. Parkování aut je vyřešeno u objektu. Věříme, že právě u nás budete prožívat radostné chvíle.


Preferujeme: Rodiny s dětmi