I dlouhodobě, WiFi, kuchyň, parkování

Pokud hledáte ubytování na delší dobu nebo jen na přespání na pár dní, jste v naší Ubytovně V.I.P. správně. Ubytovna je situována v blízkém okolí centra Holešova, což Vám zajistí přístup ke všem službám i atrakcím města.

Celoročně můžete přijít a ubytovat se v naší moderní Ubytovně V.I.P., která disponuje maximální kapacitou 38 osob. Ubytování nabízíme v těchto typech pokojů:
- sedmi 2-lůžkových pokojích,
- tří 3-lůžkových pokojích,
- jednom 4-lůžkovém pokoji,
- jednom 5-lůžkovém pokoji,
- jednom 6-lůžkovém pokoji.

V každém pokoji se vždy podle počtu lůžek s nadstandardní matrací nachází i peřina, polštář + ložní prádlo, šatní skříň, křeslo a konferenční stolek. Tato výbava je vždy přizpůsobena velikosti a počtu lůžek v pokoji. Samozřejmostí je také bezplatné WiFi internetové připojení.

Přímo v ubytovně jsou dvě patra, ve kterých jsou umístěny pokoje. Na každém je Vám k dispozici kompletně zařízená kuchyně, kde je elektrický sporák, elektrická trouba, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, lednice s mrazákem, remoska a televize. Pro naše hosty jsou k užívání i společné koupelny se sprchovými kouty a oddělenými toaletami v každém patře. Nabízíme i možnost úschovy cenných předmětů, využívání pračky a sušičky i vlastního, monitorovaného parkoviště přímo u objektu. Nástup - po dohodě. Těšíme se na Vás!

Ani ne minutku pěšky se dostanete na zastávku MHD. Náměstí Holešova je vzdáleno 10 minut pěší chůzí a vlaková a autobusová zastávka maximálně 15 min. V blízkosti je i místní zámek, Šachova synagoga a Kurovický lom. Pokud chcete plavat, doporučujeme Koupaliště v Hulíně a Koupaliště Rusava. V zimě je lyžování dobré ve středisku Skiareál Rusava.