Cenově dostupný penzion v centru města

Penzion Taverna najdete v historické části města Přerov. V okolí se nachází mnoho historických zajímavostí, například Zámek Přerov s Muzeem Jana Amose Komenského.

Město a jeho okolí Vám nabídne různé atrakce. Vyhledávaná je naučná stezka Předmostním až do pravěku, jehož součástí je i Památník lovců mamutů, naleziště z doby kamenné, kde můžete vidět kosti mamuta, polárního soba a jeskynního lva. Vlastivědu Vám přiblíží chodník Přerovským luhem s informacemi o fauně a flóře. Na kole se můžete vybrat například k významnému moravskému hradu Helfštýn. Na koupání využijete v létě přírodní koupaliště Jadran a Laguna. V zimě doporučujeme vyzkoušet lyžařská střediska Hlubočky nebo Rusava.

Celoročně nabízíme ubytování v penzionu s celkovou kapacitou pro 25 hostů. Ubytovat se můžete v:
- osmi 2-lůžkových pokojích se dvěma samostatnými lůžky,
- třech 2-lůžkových pokojích s manželskou postelí,
- jedném 3-lůžkovém pokoji se třemi samostatnými lůžky.

Každý pokoj je vybaven příslušným počtem lůžek, úložnými prostory, stolem se židlemi, chladničkou a televizorem s kabelovým příjmem. Samozřejmostí ve všech pokojích je koupelna se sprchovým koutem a toaletou. V celém objektu je pro Vás zajištěno bezplatné WiFi připojení k internetu.

V objektu je Vám k dispozici recepce otevřená během dne. V restauraci se podávají snídaně, které je možné doobjednat k pobytu, jídlo Vám nabídnou i během dne. Součástí restaurace je i salónek, který lze pronajmout pro soukromé účely. Nachází se zde také vinárna, kde se pravidelně konají populární diskotéky. Zahrát si tady můžete také kulečník. Parkování je možné na ulici přímo u penzionu, parkování může být během dne zpoplatněno. Po dohodě s majitelem poskytujeme za poplatek parkování v garáži vzdálené asi 50 metrů od penzionu, zde je možné odložit také kola.

Využijte naše přívětivé ceny a užijte si atmosféru historického města a zábavu na naší diskotéce. Těšíme se na Vás v Penzionu Taverna.


Preferujeme: Starší než 25 let