V klidném místě centra města Olomouc

Hledáte cenově výhodné ubytování v Olomouci? Pokud ano, Pension Na Hradbách Vám nabízí ubytování situované v romantické uličce, v centru města.

Během Vašeho pobytu v Olomouci Vám určitě doporučujeme navštívit katedrálu sv. Václava, Chrám Panny Marie Sněžné, klášter Hradisko a mnoho dalších zajímavých církevních památek. V Olomouci můžete také vidět Čestný sloup Nejsvětější Trojice s výškou až 35 metrů, zařazen mezi památky UNESCO. V blízkosti penzionu se nachází několik restaurací, barů, vináren s možností hry kulečníku jakož i mnoho obchodů a množství dalších vyhledávaných míst. Pokud Vás zajímá lyžovačka či snowboarding, využijte služby nedalekého Ski Resortu Hlubočky.

U nás jste vítáni během celého roku. Celková kapacita penzionu je 12 lůžek včetně přistýlek. Ubytujeme Vás v:
- dvou 2-lůžkových pokojích,
- dvou 3-lůžkových pokojích s možností přistýlky na rozkládací křesle nebo na přenosné přistýlce s matrací.

V každém pokoji se nachází televize se satelitním příjmem, chladnička, konvice a koupelna se sprchovým koutem a toaletou. V prostorách penzionu je zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet.

V případě zájmu Vám velmi rádi poskytneme prostor pro úschovu lyží a kol i služby praní prádla. Parkovat můžete v blízkosti penzionu, od večera do rána i o víkendech je parkování bezplatné, jinak placené. Věříme, že u nás se budete cítit jako doma. Těšíme se na Vás.