Ubytování v zážitkovém areálu

Wellness hotel Hluboký dvůr*** najdete ve vesnici Hrubá Voda, která je součástí obce Hlubočky, od které je vzdálená asi 3,5 km. Tato obec, v okrese Olomouc, leží v Oderských vrších.

Hotel je součástí resortu se sportovním a zážitkovým areálem. Zde si užijí kopec zábavy děti i dospělí, v kterémkoliv ročním období. Čeká na Vás bobová dráha, lukostřelba, discgolf i minigolf. Děti stráví volný čas v dětském parku skřítka Hrubíka, kde mohou objevovat podzemní bludiště, vodní hřiště i bungee trampolíny. Zábavou pro celou rodinu bude Kamzíkova stezka v korunách stromů. Sportovně založené návštěvníky potěší víceúčelové hřiště, kde je možné hrát volejbal, tenis či fotbal. Nenechte si ujít příležitost zajezdit si na koni nebo se projet v kočáře. Naši hosté ocení také půjčovnu kol a lyží, ty využijete v zimním období, kdy je v provozu lyžařský areál se čtyřmi sjezdovkami. Mysleli jsme samozřejmě i na chvíle odpočinku. Ty si užijete u venkovního relaxačního jezírka, ve finské sauně s lávovými kameny, v sauně se speciální pecí, v parní bylinkové nebo solné komoře nebo ve vířivce s výhledem do obřího akvária. Rovněž poskytujeme různé druhy masáží (klasická, aromatická, lávovými kameny či čokoládová), pafarínové zábaly, rašelinové obklady a galvanoterapii.

V resortu se můžete ubytovat v hotelu, v apartmánových chatkách nebo v apartmánové vile (přednostně pro skupiny). K dispozici jsou Vám tyto ubytovací jednotky:
- osm menších dvoulůžkových pokojů, s manželskou postelí,
- pět větších dvoulůžkových pokojů, s manželskou postelí,
- třináct dvoulůžkových pokojů, s manželskou postelí a přistýlkou,
- čtyři rodinné apartmány se dvěma ložnicemi, s manželskými postelemi,
- šest čtyřlůžkových apartmánových chatek se dvěma ložnicemi,
- šest pětilůžkových apartmánových chatek se dvěma ložnicemi,
- apartmánová vila se 7 ložnicemi, pro 39 až 41 hostů.

Ke standardnímu vybavení pokojů patří televize, pracovní stůl a telefon (v areálu není mobilní signál). V některých pokojích najdete také minibar. V případě pobytu s malými dětmi, Vám poskytneme dětskou postýlku. Ke každému pokoji náleží koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Chatky disponují i ​​obývacím prostorem s kuchyňským koutem, kde najdete keramickou varnou desku, mikrovlnnou troubu, lednici, rychlovarnou konvici a jídelní stůl. V areálu je dostupné WiFi připojení na internet.

V hotelu se nachází restaurace, cena pobytu v hotelových pokojích a apartmánové vile zahrnuje snídaně. K pobytu si můžete objednat i polopenzi nebo plnou penzi. Hostům je k dispozici také další restaurace v areálu, u bobové dráhy. Pokud plánujete větší oslavu nebo školení, či jinou akci, nabízíme Vám konferenční místnost s potřebnou technikou, jejíž kapacita je až 120 osob.

V případě, že byste chtěli vyrazit na procházku do okolí, můžete si jako cíl určit rozhledny Svatý Kopeček a Božka. Na výlet můžete vyrazit na hrad Šternberk či zámek Přerov. S dětmi si naplánujte návštěvu města Olomouc, kde si užijete zoologickou i botanickou zahradu a aquapark.