Cenově výhodné ubytování pro skupiny

Jste větší skupinka lidí, která hledá ubytování na kratší či delší dobu? Tak zavítejte do obce Hraničné Petrovice, kde se nachází naše ubytovna Turistická základna.

Celoročně přístupná ubytovna Turistická základna je uzpůsobena pro pobyt 35 osob. Ubytování pronajímáme jen jedné skupince hostů.

Přízemí ubytování tvoří klubovna pro trávení společných chvil. Jídla si můžete uvařit v kuchyni, kde jsou umístěny el. sporáky s troubama, lednice s mrazákama a jídelní sezení. Přízemí ubytovny tvoří také jídelna se sezením, koupelna se dvěma sprchovými kouty, třemi umyvadly, dvě samostatné toalety a jeden 5-lůžkový pokoj.

Na patře si můžete odpočinout v jednom ze 6 pokojů. K užívání jsou dva 3-lůžkové, dva 4-lůžkové, jeden 6-lůžkový a jeden 10-lůžkový pokoj. Na tomto patře jsou k dispozici i dámské toalety (dvě toalety a dvě umyvadla) a pánské toalety (dvě toalety, tři pisoáry a dvě umyvadla).

Na upravené zahrádce si můžete odpočinout na sezení. Travnatá plocha se dá využít k mnoha sportovním aktivitám. Dobře padne i příprava jídel na ohni (máme ohnisko). Parkování aut je možné přímo u objektu. Těšíme se na to, jak od nás poznáte krásy našeho malebného kraje.

Přímo v obci si na požádání můžete pronajmout fotbalové hřiště nebo tenisový kurt. V obci se osvěžíte nápoji v hospůdce, kde se nevaří. Oblíbené cíle turistů jsou Kostel sv. Petra a Pavla (přímo v obci), Petrovická alej, ale také výlet k trafostanici či zajímavé astronomické pozorování. Okolím vedou cyklostezky i trasy pro běžce a turisty. V létě se dají využít tyto možnosti koupání či lov ryb: přehrada Tršice, koupaliště Dolní Žleb, koupaliště Šternberk i rybník Babice. V zimě jsou na dosah blízká střediska, jako Domašov nad Bystřicí, Moravský Beroun a Hrubá voda.