Útulný penzion se skvělou polohou

Zveme Vás na dovolenou v Penzionu Na Lůkách, který se nachází v obci Horní Bečva, v pohoří Moravské Beskydy. Penzion poskytuje tři typy ubytování, celkově se u nás ubytuje až 32 hostů.

K dispozici je Vám sedm 2 až 4-lůžkových pokojů, jeden apartmán pro 4 až 5 osob a dvě chatky s kapacitou pro 3 až 4 hosty. Každý pokoj, apartmán i chatka disponuje vlastní koupelnou s toaletou a sprchovým koutem nebo vanou. V celém penzionu i v chatkách je dostupné WiFi připojení na internet.

Penzion nabízí možnosti stravování, k pobytu si můžete objednat snídani i večeři. K restauraci patří jedna terasa i s grilem pro přípravu letní večeře. U penzionu se nachází také další terasa, altán a chatky mají vlastní terasy s posezením.

V suterénu penzionu je umístěn dětský koutek a další možnosti na hru mají děti i venku na dětském hřišti s prolézačkami, houpačkou, skluzavkou či pískovištěm. V suterénu se nachází i wellness zóna s finskou saunou a prostorem pro masáže (po dohodě zajistíme maséra). Pro soutěživé návštěvníky nabízíme možnost zahrát si kulečník, volejbal, fotbal či badminton. Pod jednou z teras najdete prostor pro bezpečné odložení kol a lyží. U penzionu je možné zaparkovat 15 aut, část parkovacích míst je střežena kamerovým systémem.

Věříme, že při pobytu v této oblasti nebudete sedět v penzionu, ale vyrazíte i na průzkum okolí. Beskydy Vám nabízejí například výstup na horu Radhošť nebo Lysou horu. Oblíbené je i sedlo Pustevny, do kterého se dostanete i lanovkou. Cyklisté se rádi vydávají na výlet do trasách podél Rožnovské a Vsetínské Bečvy. Příjemným výletem nejen pro rodiny s dětmi bude exkurze do Valašského muzea v přírodě. Milovníci historie si jistě rádi prohlédnou hrad Štramberk nebo zříceninu Hukvaldy. V létě se zchladíte na koupališti u Chaty Unigeo v Horní Bečvě nebo zajdete na koupaliště do Prostřední Bečvy. Zábavu na sněhu si v zimě užijete na svazích některého z lyžařských areálů v blízkém okolí (Rališka, Solisko, U Sachovy studánky, Soláň).