Hotel s dokonalou polohou v Beskydech

Hotel Bečva se nachází asi 2 km od obce Horní Bečva, v okrese Vsetín, v CHKO Moravské Beskydy. Hotel stojí v blízkosti vodní nádrže Horní Bečva (450 m) a lyžařského střediska Rališka (550 m).

Pro turisty jsou Beskydy lákadlem během celého roku. Mezi často navštěvované turistické cíle patří Lysá hora a Radhošť a také sedlo Pustevny. Chcete-li tuto oblast objevovat na kole, doporučujeme trasy v údolí Vsetínské a Rožnovské Bečvy. Při pobytu v této oblasti byste neměli vynechat návštěvu Valašského muzea v přírodě, zříceniny Hukvaldy a hradu Štramberk. Letní měsíce lákají k vodě, tu si užijete například na koupališti pri Chate Unigeo v blzkosti hotela alebo v obci Prostřední Bečva. V zimním období se o zábavu starají blízké lyžařské areály Rališka, Solisko, Kubiška, u Sachovy studánky či Soláň (všechny vzdálené méně než 5 km).

Během celého roku nabízíme ubytování v hotelu s celkovou kapacitou pro 80 hostů, ke kterému přísluší i 25 chatek s celkovou kapacitou pro 75 hostů. K dispozici jsou Vám tyto pokoje:
- tři 2-lůžkové pokoje s manželskou postelí,
- osm 2-lůžkových pokojů s manželskou postelí a přistýlkou,
- šest 2-lůžkových pokojů s oddělenými lůžky a přistýlkou,
- dva 3-lůžkové pokoje s manželskou postelí a samostatným lůžkem,
- jeden 4-lůžkový pokoj s manželskou postelí a dvěma samostatnými lůžky,
- jeden 4-lůžkový pokoj s manželskou postelí, dvěma samostatnými lůžky a přistýlkou,
- tři 2-lůžkové apartmány s manželskou postelí a přistýlkou,
- jeden 3-lůžkový apartmán s manželskou postelí, samostatným lůžkem a přistýlkou,
- jeden rodinný pokoj se dvěma ložnicemi (manželská postel / samostatné lůžko a přistýlka),
- pětadvacet 3-lůžkových chatek s manželskou postelí a samostatným lůžkem.

 Všechny pokoje jsou vybaveny příslušným počtem lůžek, přistýlky mohou být na vysouvacím lůžku nebo rozkládacím křesle či pohovce, v pokojích také najdete televizi a stolek se židlemi, v některých i ledničku. Při pobytu malých dětí, poskytneme na požádání dětskou postýlku. Pokoje v hotelu mají vlastní koupelnu se sprchovým koutem a toaletou. Hosté ubytovaní v chatkách využívají společné sociální zařízení u bowlingu, kde najdete pánské a dámské sprchy a toalety. Bezplatné WiFi připojení je dostupné v celém areálu.

Součástí hotelu je restaurace, kde se podávají snídaně formou švédských stolů, nabízíme také možnost celodenního stravování (zejména pro skupiny). Během dne Vám připravíme nápoje v hotelovém baru. V případě organizace oslavy nebo firemní akce pro Vám poskytneme prostor bowlingu, k dispozici je i projektor s plátnem a zvuková technika.

Pokud na dovolené chcete trávit volný čas aktivně, můžete si zahrát stolní tenis, šipky, bowling a kulečník nebo využít hřiště u hotelu, které je vhodné pro hraní tenisu nebo fotbalu, v hotelu se nachází i menší fitness. Pro chvíle relaxu je tu pro Vás wellness koutek s infrasaunou a vířivkou. V suterénu hotelu najdete miestosť na úschovu kol a lyží. U hotelu může parkovat až 30 aut na parkovišti, které je částečně hlídané kamerou.